Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Edyta Górniak pogodziła się z mamą! Znamy szczegóły

Nie widziały się od 7 lat!

W tym roku na opolskiej scenie królowała Edyta Górniak. Gwiazda wystąpiła podczas wszystkich trzech dni festiwalu. W trakcie sobotniego recitalu odebrała otrzymała z rąk prezydenta Arkadiusza Wiśniewskiego honorową złotą Karolinkę, a w niedzielny wieczór Platynową Telekamerę za całokształt pracy.

 Najwięcej emocji wzbudziły jednak słowa Edyty, które padły ze sceny w sobotni wieczór. Diwa powiedziała:

„Przyjaciół przytulam, całuję rodzinę, synka, całuję cię mamo”.

 O co chodziło, przecież wokalistka od lat jest skłócona z matką.

Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak już od kilku miesięcy ma znowu kontakt (rozmawiają przez telefon) z mamą Grażyną Górniak-Jasik, a podczas pobytu w Opolu odwiedziła ją dwa razy!

Edyta postanowiła wyciągnąć do mamy rękę na zgodę i wybaczyła jej błędy sprzed lat. Pobyt w Opolu wykorzystała na naprawienie relacji z nią. Teraz są już sobie bliskie i chcą nadrobić zaległości - mówi nam osoba z otoczenia diwy.

 Stosunki między Edytą Górniak, a jej mamą zaczęły się psuć, gdy piosenkarka była jeszcze nastolatką. Artystka miała wyznać mamie, że w dzieciństwie była molestowana przez przyjaciela ojczyma, ale ta jej nie uwierzyła. Edyta nigdy jej tego nie zapomniała. Do tego Górniak w wywiadach wspominała, że jej mama była bardzo surowa i nie okazywała jej uczuć.

 

W dzieciństwie byłam bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mamy. Więc się coraz bardziej starałam. A czym się bardziej starałam, tym ona mnie bardziej poniżała  - mówiła niedawno Edyta w jednym z wywiadów.

 Piosenkarka miała też żal do matki o to, że po jej rozwodzie z Dariuszem K., stanęła po stronie jej byłego męża. Jednak gdy Dariusz K. spowodował śmiertelny wypadek pod wpływem narkotyków, mama Edyty przejrzała na oczy i zmieniła o nim zdanie. Na łamach prasy wyznała wtedy: „Wystarczy jeden telefon Edyty i wszystkie urazy pójdą w zapomnienie”.

Edyta wykonała ten telefon i teraz pracuje nad odbudowaniem relacji z rodziną. Trzymamy kciuki!


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Edyta Górniak o swoim dzieciństwie: Byłam bardzo karcona
Co jeszcze zdradziła?

Ten rok niewątpliwie jest dla Edyty Górniak wyjątkowy, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Artystka obchodzi właśnie 25-lecie swojej kariery scenicznej, zaplanowała dużą trasę koncertową oraz wydanie nowej płyty. Wszystko wskazuje na to, że jej kariera kwitnie! Równie dobrze układa się również w jej życiu prywatnym. Gwiazda dużo czasu poświęca swojemu synowi Allanowi, a także po wielu latach pogodziła się w końcu z matką . Zobacz też: Wzruszające pojednanie Edyty Górniak z mamą Grażyną. DUŻO ZDJĘĆ Jak możemy przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", do pojednania między paniami doszło już Wielkanoc: Edyta podobno pierwszy raz zadzwoniła do mamy już w Wielkanoc. Już wtedy powiedziała, że wybacza jej wszystkie krzywdy, ale dopiero niedawno, gdy występowała w rodzinnym Opolu, spotkała się z nią i porozmawiała - wyznała magazynowi osoba z otoczenia gwiazdy. Teraz gwiazda planuje krótki urlop nad polskim morzem lub na Mazurach. Wypoczywać będzie w towarzystwie syna oraz matki. Górniak jednak wciąż pamięta swoje trudne dzieciństwo:   W dzieciństwie była bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mam y, więc coraz bardziej się starałam. A im bardziej się starała, tym bardziej ona mnie poniżała. Myślałam, że robię wszystko nie dość dobrze, by zasłużyć na miłość mamy - wyznała niegdyś Górniak, Wojciechowi Jagielskiemu. To jednak nie było najgorsze, co spotkało artystkę, gdy była dzieckiem. Oprócz kontrowersyjnych metod "wychowawczych", które stosował partner jej matki, gwiazda przyznała szczerze, że została zgwałcona przez przyjaciela oczyma : Tę boleść nosiłam w sobie od 15. roku życia. Zrosłam się z nią. Nauczyłam się z nią żyć - wyznała kiedyś. Jak czytamy na łamach "Flesza", doprowadziło to nawet do próby samobójczej Edyty. Na próżno...

Don Wasyl, Edyta Górniak
East News/ONS
Newsy
Przyjaciel taty Edyty Górniak zdradza jej rodzinne sekrety: "Ojciec bardzo za nią tęsknił”
Przyjaciel taty Edyty Górniak zdradza jej rodzinne sekrety: "Ojciec bardzo za nią tęsknił”

Don Wasyl zdradził osobiste szczegóły relacji Edyty Górniak z nieżyjącym już ojcem Janem Górniakiem. Romski artysta opowiedział o trudnych stosunkach w rodzinie artystki oraz jej dzieciństwie, które nie należało do sielankowych. Relacje Edyty Górniak z ojcem i matką Ojciec Edyty Górniak zmarł na nowotwór 9 lat temu. Artystka nie miała okazji, by spotkać się ze swoim tatą przed śmiercią. Gwiazda wiele lat temu straciła kontakt z ojcem, który opuścił rodzinę, gdy Edyta była mała. Artystka wielokrotnie wspominała o swoim trudnym dzieciństwie, pijackich awanturach ojca, który nadużywał alkoholu. Po latach, już jako dorosła kobieta, starała się odszukać tatę. Pomagał jej w tym Don Wasyl: Tatę Edyty znałem od lat. Graliśmy często razem w moim zespole. On grał pięknie na gitarze... Później słuch o nim zaginął, ale Edyta chciała z nim odnowić kontakt. Pomagałem jej go odnaleźć przed ślubem, ale niestety się nie udało - zdradził romski muzyk na łamach "Faktu". Gwiazda nigdy nie zapomniała o swoich cygańskich korzeniach. Jednak relacji z ojcem nigdy nie udało się naprawić: Jej tata bardzo za nią tęsknił. Mimo że nie mieli kontaktu, on zawsze się ciepło o niej wypowiadał. Oglądał jej wystąpienia i był z niej dumny. Pamiętam, jak ją podziwiał i mówił, że widzi w niej siebie. Mi też ona przypomina Jan - powiedział Don Wasyl w tabloidzie. Inaczej ma się sprawa z matką Edyty Górniak. Gwiazda pogodziła się z nią i stara się odbudować relacje. Artystka wyznała, że nie ma żalu do matki, a w 2015 roku spotkała się z Grażyną Jasik podczas trwania festiwalu w Opolu.   Zobacz też: Edyta Górniak nie ma żalu do matki: "Nie będę robić ze swojego życia telenoweli"   Edyta Górniak miała trudne dzieciństwo     Artystka spotkała się matką podczas festiwalu w Opolu w...

paparazzi
Newsy
Edyta Górniak będzie miała niezwykłego gościa na swoim koncercie! Zgadniecie kogo?
Diwa rusza w trasę!

  Edyta Górniak pogodziła się z mamą!   Podczas pobytu na festiwalu w Opolu, Edyta Górniak pogodziła się ze swoją mamą Grażyną, z którą przez wiele lat nie miała kontaktu. Gwiazda od kilku miesięcy miała z mamą kontakt telefoniczny, ale dopiero w czerwcu przyjechała z Warszawy do swojego rodzinnego miasta. Zdjęcia z ich spaceru ulicami Opola szybko obiegły internet, a media opisywały kulisy tego niezwykłego spotkania. Edyta wyciągnęła do mamy rękę na zgodę i teraz obie mają nadzieję, że uda im się nadrobić stracony czas oraz zbudować silną więź. (Zobacz: Edyta Górniak pogodziła się z mamą. ZDJĘCIA ) Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak zaprosiła mamę na swój pierwszy koncert w ramach jubileuszowej trasy “Love 2 Love”, który odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. Mama Edyty usiądzie na widowni obok Allana, który również będzie wspierał mamę w tak ważnym dla niej dniu. Kolejny występ w ramach trasy “Love 2 Love” odbędzie się we wrześniu, więc przerwę w koncertach Edyta chce wykorzystać na wakacje z rodziną.   “Tym razem Edyta zabierze nad polskie morze nie tylko Allana, ale też mamę! Gwiazda chce, żeby Allan mógł spędzić więcej czasu ze swoją babcią, z którą nie widział się dawno”, mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy. To będą niezwykłe wakacje dla całej trójki! Zobacz też na Polki.pl: Edyta Górniak na okładce magazynu "Party"            

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner