Edyta Górniak wystąpiła na Różach Gali Edyta Górniak na Różach Gali Edyta Górniak wystąpiła na Różach Gali Edyta Górniak śpiewa na Różach Gali Edyta Górniak na Różach Gali
Edyta Górniak wystąpiła na Różach Gali
ONS.pl
1/5
Edyta Górniak wystąpiła na Różach Gali
ONS.pl

Zaledwie kilka dni temu Edyta Górniak poddała się operacji ortopedycznej, którą musiała przejść po dawnym urazie. To jednak nie przeszkodziło jej, by tuż po operacji zaśpiewać na Różach Gali! Okazuje się, że gwiazda na własne życzenie wypisała się ze szpitala. Po występie artystki musiał jednak interweniować lekarz! Co się stało? Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Edyta Górniak już po operacji! Artystka zrelacjonowała przebieg zabiegu na Instagramie. Jaki jest jej stan zdrowia?

2/5
Edyta Górniak na Różach Gali
ONS.pl

Edyta Górniak zjawiła się na Różach Gali w boskiej kreacji Sylwii Romaniuk. Artystka wykonała utwór Zbigniewa Wodeckiego "Z Tobą chcę oglądać świat". Na widowni występ gwiazdy podziwiała m.in. córka Zbigniewa, Katarzyna.

 

- Przed chwilą odłączyłam się od kroplówki. Jestem tutaj dla państwa, dla "Gali", z którą współpracuję od lat [..] Proszę wybaczyć mi słabość. Stanę blisko fortepianu i myślę, że wszystko będzie okej - wyznała Edyta Górniak tuż po wyjściu na scenę.

 

Zobacz: „Najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą’’. Edyta Górniak planuje powiększenie rodziny! 

3/5
Edyta Górniak wystąpiła na Różach Gali
ONS.pl

Edyta Górniak poradziła sobie na scenie doskonale, mimo że była osłabiona po operacji. Jednak niestety to, że dała z siebie wszystko, odbiło się na jej samopoczuciu...

 

Zobacz: EDYTA GÓRNIAK SZCZERZE O SWOIM NOWYM PARTNERZE. TO JUŻ DEFINITYWNY KONIEC ZWIĄZKU?

4/5
Edyta Górniak śpiewa na Różach Gali
ONS.pl

Jak udało się nam dowiedzieć, Edyta Górniak potrzebowała interwencji lekarza po zejściu ze sceny. Z tego też względu nie udało jej się udzielić wywiadów dziennikarzom.

 

Zobacz: EDYTA GÓRNIAK JEST ALERGIKIEM! JAKIE KOSMETYKI WYBIERA?

Więcej na temat Edyta Górniak