Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Edyta Górniak w okularach
Newsy

Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"! Znamy jej plany na przyszłość

Edyta Górniak rezygnuje z udziału w "The Voice of Poland"! Znamy jej plany na przyszłość

Edyta Górniak nie weźmie udziału w jesiennej edycji "The Voice of Poland"! Gwiazda wydała oświadczenie na swoim profilu na Facebooku w związku z tym programem. Producenci show po raz kolejny zaprosili do współpracy Edytę Górniak, ale tym razem diwa musiała odmówić. O swojej decyzji poinformowała fanów na portalu społecznościowym:

Serdecznie Dziękuję za zaufanie i czwarte już zaproszenie do roli trenera w programie "The Voice of Poland". Każdy udział w kolejnej edycji wspominam z wielkim sentymentem. Przepraszam wszystkich Fanów tego programu, niestety w tym roku na czas jesienny zaplanowałam inne działania zawodowe i tym razem nie mogę przyjąć zaproszenia.

Niesamowity występ w "The Voice of Poland"! Edyta Górniak zdradziła swoją tajemnicę, żeby przekonać uczestniczkę, by wybrała jej drużynę

Edyta Górniak rezygnuje z roli trenera w "The Voice of Poland"!

Wielu fanów Edyty Górniak z pewnością będzie zawiedzionych. Jednak wokalistka już szykuje kolejną niespodziankę dla wielbicieli swojego talentu. Tym razem nie będzie ona związana bezpośrednio z muzyką. Jak dowiedział się Fakt Edyta Górniak pragnie ubierać Polki, dlatego zaprojektowała specjalną kolekcję na lato dla kobiet:

Ludzie widzą Edytę zazwyczaj w eleganckich scenicznych stylizacjach, na przykład długich, eleganckich sukniach. Jeśli ktoś zna ją bliżej to jednak wie, że Edyta najlepiej czuje się na płaskim obcasie i w ubraniach inspirowanych stylem ulicznym. Ona ceni sobie wygodę i takie właśnie będą jej ubrania - zdradza informator tabloidu.

Wokalistka podchodzi do całego projektu z dużym dystansem. Fani z pewnością będą usatysfakcjonowani kolekcją diwy:

Nie chciała jednak żeby to był zwykły t-shirt z jej zdjęciem. W jej kolekcji znajdą się także bluzy i dresy.

W dzisiejszych czasach największe gwiazdy wypuszczają własną linię ciuchów, więc Edyta dołączy teraz do tego grona. Nie ma jednak potrzeby bycia wielką projektantką. Podchodzi do tego wyzwania na luzie i z dystansem.

Jesteście ciekawi projektów Edyty Górniak? Kto powinien zastąpić diwę w fotelu jurora?

 

Zobacz: Edyta Górniak skomentowała zwycięstwo Jamali na Eurowizji. Co napisała?

 

Edyta Górniak nie weźmie udziału w jesiennej edycji The Voice of Poland

Edyta Górniak w niebieskiej sukni

 

Edyta Górniak zaprojektuje własną kolekcję ubrań

Edyta Górniak we Wrześni

 

Edyta Górniak nie będzie już jurorką w The Voice of Poland!

Edyta Górniak w The Voice of Poland
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anja Rubik w sandałkach
Newsy
Najwyższe polskie gwiazdy. Zobacz, kto jest wyższy od Anji Rubik! Będziesz zaskoczony!
Najwyższe polskie gwiazdy. Zobacz, kto jest wyższy od Anji Rubik! Będziesz zaskoczony!
Górniak o udziale w The Voice
ONS
Newsy
Górniak skomentowała udział w "The Voice": Dzisiaj jest dużo plastiku
Diwa zdradziła jakiego talentu poszukuje

Wczoraj TVP ogłosiło nowy skład trenerski trzeciej edycji "The Voice of Poland". Wiele emocji wzbudził udział w programie Edyty Górniak . Wokalistka ma małe doświadczenie w tego typu produkcjach. Oceniała już gwiazdy w show "Jak oni śpiewają" oraz była trenerką w "Bitwie na głosy". Zobacz: To już pewne! Edyta Górniak w jury "The Voice"! A razem z nią... Edyta w rozmowie z portalem Onet.pl opowiedziała dlaczego zdecydowała się wziąć udział "The Voice" : - Przyjęłam zaproszenie do udziału w tej trzeciej edycji "The Voice" dlatego, że lubię podziwiać, lubię się zachwycać, lubię piękno, lubię się wzruszać pięknem i poluję na piękno. Dzisiaj jest jego nie wiele, a jeśli jest to poukrywane. Mam nadzieje, że ten program wyeksponuje fajne dusze. Na to liczę. Będę szukała prawdy w ludziach. Dlatego, że dzisiaj bardzo dużo jest nieprawdy, plastiku, dużo sztuczności, bylejakości. Mam nadzieję na odkrycia, bo to jest bardzo budujące i liczę na to, że będzie się można kimś zafascynować. Gwiazda opowiedziała również, jak czuje się w roli sędziego, który może zadecydować o dalszym losie wokalisty, który chce się przebić. - Mimo upływu czasu ja się bardziej czuję w roli bycia ocenianym, niż w roli osoby, która ocenia. Ta rola, której się nauczyłam w życiu, czyli przyjmowania ocen, jest mi zupełnie naturalna. Natomiast ocenianie kogoś jest często trudne. Chciałabym zawsze pozostać sobie wierna i uczciwa. To oznacza, że muszę być otwarta. Jeśli moja ocena jest wysoka, to jest wysoka. Jeśli natomiast nie jest, to myślę, że nie będę umiała tego ukryć. Nie potrafię oszukiwać swoich własnych "czujek", a czujki mam bardzo mocne. Nie łatwo jest mnie oszukać - stwierdziła Górniak w rozmowie z Onetem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Edyta wypadnie w roli trenera "The Voice". Z pewnością możemy liczyć na to, iż...

Edyta Górniak na konferencji The Voice of Poland
Youtube The Voice od Poland
TV-Show
Czy Edyta Górniak pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"?
Czy Edyta Górniak pojawi się w kolejnej edycji "The Voice of Poland"?

Edytę Górniak oglądamy wszyscy co sobotę w fotelu jurorskim w "Voice of Poland". Jej udział w kolejnej edycji stoi jednak pod znakiem zapytania, a wszystko przez... sukces. Edyta Górniak w tym roku świętowała 25 lat na scenie i w związku z tym jubileuszem wyruszyła w wielką trasę koncertową po Polsce . Diwa do udziału w swoich koncertach zaprosiła m.in. Ewę Farną i Mietka Szcześniaka. Teraz organizator trasy “Love 2 Love” myśli już o kolejnych występach. Będzie druga trasa koncertowa “Love 2 Love” Edyty Górniak? “To była pierwsza tak duża trasa koncertowa Edyty od lat. Fani jej nie zawiedli i na każdym koncercie była spora frekwencja. W Kielcach zagrała dla 4 tysięcznej publiczności! Organizatorzy chcą po Nowym Roku zrobić drugą trasę koncertową w miastach, w których Edyta nie zdążyła zagrać ”, zdradza nasz informator. Edyta Górniak zrezygnuje z “The Voice of Poland”? Piosenkarka chce w przyszłym roku grać koncerty i dokończyć płytę, dlatego pod znakiem zapytania stanął jej udział w kolejnej edycji “ The Voice of Poland ”. “Obecna edycja “The Voice of Poland” ma bardzo dobrą oglądalność i świetne oceny widzów. Edyta, Marysia Sadowska, Tomson i Baron z Afromental i Andrzej Piaseczny stworzyli świetny zespół, który z przyjemnością się ogląda, dlatego producentom zależy na takim samym składzie jurorskim w kolejnej edycji. Już zgłosili się do Edyty, ale ona chce dokończyć płytę i ruszyć w kolejną trasę koncertową. Do tego musi mieć czas dla Allana, który teraz jej bardzo potrzebuje. Edyta jeszcze nie podjęła decyzji, czy pojawi się w kolejnej edycji ”, zdradza nasz informator. “Love 2 Love” to pierwsza trasa koncertowa Edyty od lat. Udało jej się przyciągnąć tysiące fanów na koncerty, dlatego nie chce z tego rezygnować i marzy o kolejnej trasie. Czy uda jej się...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner