Edyta Górniak o nowej płycie
ONS

Co z nową płytą Edyty Górniak? "Wymyśliłam sobie pewien plan"

Edyta Górniak o nowej płycie
ONS

Edyta Górniak na początku tego roku zapowiedziała, że najbliższe miesiące zamierza poświęcić na nagrywanie nowej płyty, a w telewizji będzie pojawiać się tylko przy okazji wyjątkowych wydarzeń. Takim z pewnością był finał plebiscytu "Viva! Najpiękniejsi 2014", podczas którego gwiazda zachwyciła na scenie głosem i pięknymi kreacjami. Przypomnijmy: Najpiękniejsza gwiazda na gali Vivy!: Edyta Górniak zachwyciła w dwóch kreacjach

Temat nowej płyty Górniak szczególnie zajmuje fanów artystki. O postępy nad ósmym albumem postanowiliśmy zapytać samą Edytę i okazuje się, że prace nad nią trwają w najlepsze. W rozmowie z AfterParty.pl wokalistka przyznała, że nie chce już deklarować konkretnych terminów jej premiery, bo jej fani bardzo przeżywają ewentualne zmiany w tej kwestii. Dodała też, że kilka dni temu szlifowała materiał z nowojorskim producentem, a napisane dotąd teksty określiła jako "przepiękne". Co jeszcze nam zdradziła?
 

Teksty są przepiękne, osoby, które w tej chwili pracują nad płytą są niesamowicie zdolni. Kilka dni temu był tutaj jeden z twórców z Nowego Jorku, z którym pracowaliśmy przez chwilę, więc jeszcze szlifujemy niektóre fragmenty. Wiem, że wszyscy są już bardzo zniecierpliwieni - ja też jestem zniecierpliwiona. Wymyśliłam sobie pewien plan, ale nie będę go zdradzać, bo bardzo mocno tym fani żyją, a potem jak się zmienia jakakolwiek rzecz to oni bardzo to przeżywają. Postanowiłam już nie mówić kiedy będzie płyta, powiem to wtedy, gdy będę miała wszystko w ręku i będę mogła nacisnąć "start". Publiczność potrafi być niecierpliwa i ja to też rozumiem - wyznała w rozmowie z nami artystka.


Zapytaliśmy również o konto na Instagramie, na którym Edyta opublikowała ostatnio sporo zdjęć z wakacji, ale rzadko na którym mogliśmy podziwiać ją samą. Nie jest to przypadek.
 

Ja będę zawsze przekorna. Jeśli wszyscy robią zdjęcia z wakacji w bikini i się wypinają w sposób ordynarny, wulgarny, erotyczny to ja tego robić nie będę i takich zdjęć państwo u mnie nie znajdą - zapewniła w rozmowie z AfterParty.pl


Zobaczcie cały wywiad z gwiazdą, w którym mówi m.in. o gali "Viva! Najpiękniejsi 2014" i zdolnościach muzycznych swojego syna.

 

Edyta Górniak i Piotr Schramm wychodzą po gali "Viva! Najpiękniejsi 2014":

Więcej na temat Viva! Edyta Górniak
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43