Plotkowano, że Edyta Górniak i Maria Sadowska się nie lubią. Co więcej, podobno jako jurorki programu „The Voice of Poland” ze sobą rywalizują! Tymczasem okazuje się, że wokalistki bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły! Panie poznały się dwa lata temu, właśnie na planie muzycznego show i od razu nawiązały nić porozumienia!

Reklama

Tworzymy silny babski front. Mamy świetny flow muzyczny, doskonale nam się razem improwizuje. Jeśli dobrze dogaduję się z kimś na planie muzycznym, to przekłada się to też na relacje ludzkie – wyjaśnia „Fleszowi” Maria Sadowska.

- Marysia jest życzliwa, szczera i prawdziwa. Ma ogromną wiedzę jako twórca i muzyk, a na planie jest zawodowcem – dodaje Edyta Górniak.

Ale przyjaźń obu pań wykracza poza ramy zawodowe!

Obiecałyśmy sobie, że będziemy sobie mówić prawdę. Po ciąży miałam sytuacje, w których trudniej było mi się odpowiednio ubrać, wtedy Edi poratowała mnie swoim własnym gorsetem, który zawsze woziła ze sobą na tzw. wszelki wypadek – wyznała Sadowska.

Co ciekawe, był to ten sam gorset, który uratował figurę Edyty po narodzinach jej syna Allana!

Tematem o którym Edyta i Marysia mogą rozmawiać godzinami są… właśnie dzieci! Na planie „The Voice of Poland” Górniak opiekowała się synkiem Sadowskiej i dzieliła z koleżanką macierzyńskimi doświadczeniami.

Chcesz wiedzieć więcej o kulisach przyjaźni Edyty Górniak i Marii Sadowskiej? Co sobie zawdzięczają i jak się uzupełniają? Sięgnij po nowy numer magazynu „Flesz”.

Zobacz także

Edyta Górniak z synem Allanem

Reklama

Maria Sadowska pod studiem "Pytania na śniadanie"

Reklama
Reklama
Reklama