Edyta Górniak hymn w Korei

Edyta Górniak: W Korei zaśpiewałabym hymn z playbacku

Edyta Górniak hymn w Korei

W internecie zawrzało kiedy wyszło na jaw, że na zaprzysiężeniu Baraca Obamy na prezydenta Beyonce "zaśpiewała" hymn Stanów Zjednoczonych z playbacku. Dzisiaj w TVN24 zaproszono do dyskusji Edytę Górniak, która jako jedna z nielicznych gwiazd może pochwalić się występem przed podobną publicznością.

Diwa broniła Beyonce, twierdząc, że w Stanach panowała zimna temperatura, co nie ułatwia występów gwieździe. Dodatkowo Edyta stwierdziła, że w USA przed każdym tak poważnym wystąpieniem nagrywany jest playback, w przypadku sytuacji kryzysowych. Na koniec rozmowy Górniak nawiązała do swojego głośnego wykonania hymnu Polski w Korei w 2002 roku.

- Gdybym była przygotowana że trudne warunki zastaną mnie w Korei przed meczem i miałabym przygotowany Playback, być może zaśpiewałabym z Playbacku jak Beyonce. Nie miałam takiego wyboru, więc nie mogłam wybierać. Takie olbrzymie przestrzenie mają problemy z akustyką.


Edyta zaprezentowała się przed publicznością wokalnie najlepiej jak tylko potrafiła. Późniejsze kontrowersja wywołało jedynie to jak potraktowała hymn.

Edyta podczas występu z Jose Carrerasem:

Więcej na temat Edyta Górniak Beyonce
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03