paparazzi
Newsy

Edyta Górniak będzie miała niezwykłego gościa na swoim koncercie! Zgadniecie kogo?

Diwa rusza w trasę!

 

Skąd Izabela Janachowska zna Edytę Górniak? Diwa zaśpiewała na jej urodzinach

Edyta Górniak pogodziła się z mamą!

 

Podczas pobytu na festiwalu w Opolu, Edyta Górniak pogodziła się ze swoją mamą Grażyną, z którą przez wiele lat nie miała kontaktu. Gwiazda od kilku miesięcy miała z mamą kontakt telefoniczny, ale dopiero w czerwcu przyjechała z Warszawy do swojego rodzinnego miasta. Zdjęcia z ich spaceru ulicami Opola szybko obiegły internet, a media opisywały kulisy tego niezwykłego spotkania. Edyta wyciągnęła do mamy rękę na zgodę i teraz obie mają nadzieję, że uda im się nadrobić stracony czas oraz zbudować silną więź. (Zobacz: Edyta Górniak pogodziła się z mamą. ZDJĘCIA)


Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak zaprosiła mamę na swój pierwszy koncert w ramach jubileuszowej trasy “Love 2 Love”, który odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. Mama Edyty usiądzie na widowni obok Allana, który również będzie wspierał mamę w tak ważnym dla niej dniu. Kolejny występ w ramach trasy “Love 2 Love” odbędzie się we wrześniu, więc przerwę w koncertach Edyta chce wykorzystać na wakacje z rodziną.

 


“Tym razem Edyta zabierze nad polskie morze nie tylko Allana, ale też mamę! Gwiazda chce, żeby Allan mógł spędzić więcej czasu ze swoją babcią, z którą nie widział się dawno”, mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy.


To będą niezwykłe wakacje dla całej trójki!


Zobacz też na Polki.pl: Edyta Górniak na okładce magazynu "Party"

 

 

  

 

 

Edyta Górniak zaproponowała Ewie Farnej duet
Newsy
Edyta Górniak zaśpiewa z Ewą Farną? Wiemy, czy już się dogadały!
Będzie duet roku?

Wczoraj Edyta Górniak zaprosiła do wspónego występu   Ewę Farną . Zrobiła to w nietypowy sposób, bowiem propozycje złożyła jej na Facebooku! Gwiazda napisała:   Cześć ‪#‎EwaFarna‬, Chciałabym zapytać Cię - czy zgodzisz się zaśpiewać ze mną Duet podczas moich 25 Urodzin :) na trasie "LoVe 2 LoVe" ? Call me. Sorry że na wallu :) Edyta Górniak Odpowiedź Ewy była błyskawiczna! Gwiazda napisała: “no i co teraz? :))) ou yeah!” Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak zadzwoniła wczoraj do Ewy i młoda piosenkarka była zachwycona jej ofertą! Od razu się zgodziła i teraz gwiazdy ustalają szczegóły. Czy Ewa wystąpi w duecie z Edytą już podczas jej pierwszego koncertu w ramach trasy “Love 2 Love”, który odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. Gwiazdy ustalają nie tylko termin, ale też repertuar. Czy zaśpiewają “To nie ja”? :-) Już nie możemy się doczekać tego duetu! Zobacz też na Polki.pl: Edyta Górniak pogodziła się z mamą!            

ONS
Newsy
Wiemy, kto wystąpi z Edytą Górniak podczas trasy koncertowej. Będzie to...
Domyślacie się?

Jubileuszowa trasa koncertowa Edyty Górniak budzi ogromne emocje! Fani z niecierpliwością czekają na koncerty artystki. A sama Edyta jak zwykle podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Zadbała o swój warsztat wokalny, uczestnicząc w  profesjonalnych warsztatach w Nowym Jorku. Gwiazda uznała także, że warto wzbogacić swojej występy obecnością innego artysty. Wiemy, komu przypadła ta zaszczytna rola! Zobacz też: Edyta Górniak będzie miała niezwykłego gościa na swoim koncercie! Zgadniecie kogo? W czasie jubileuszowej trasy diwie towarzyszyć będzie Piotr "Glaca" Mohamed , z zespołu Sweet Noise - podał organizator trasy artystki. Edyta i Glaca mają już doświadczenie we współpracy ze sobą. 12 lat temu nagrali wspólny utwór "Nie było", który spotkał się z pozytywnym przyjęciem fanów. Najprawdopodobniej w czasie koncertów usłyszymy właśnie ten utwór. Pierwszy koncert w ramach jubileuszowej trasy “Love 2 Love” odbędzie się 8 sierpnia w Kielcach. Wybieracie się na koncerty Edyty? Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak zakopała topór wojenny. Pogodziła się z matką        

Edyta Górniak wypoczywa w górach
Newsy
Edyta Górniak pokazała jak wypoczywa. Gdzie wybrała się gwiazda? ZDJĘCIA
Edyta Górniak pokazała jak wypoczywa. Gdzie wybrała się gwiazda? ZDJĘCIA

Edyta Górniak wypoczywa w polskich górach. Piosenkarka na Instagramie pokazała zdjęcia z Zakopanego. Szczęśliwa i uśmiechnięta artystka, która najwyraźniej jest wielką miłośniczką zwierząt, zrobiła sobie fotkę z... koniem. Patrząc na jej minę i opisy zdjęć jesteśmy pewni, że Edyta Górniak świetnie się bawi. #szczęście_mierzone_w_chwilach #przyjaciele #zapokane #môj_zen - napisała gwiazda. Wyjazd z góry z pewnością pomoże wypocząć artystce po ciężkiej pracy w ostatnich miesiącach. Edyta Górniak ma za sobą wiele koncertów z okazji jej zeszłorocznego jubileuszu. Przypominamy, że w 2015 roku artystka świętowała 25-lecie na scenie. Z tej okazji Edyta Górniak w trakcie trasy "Love 2 Love" wystąpiła z takimi gwiazdami jak Ewa Farna czy Edyta Bartosiewicz.   Zobaczcie jak wypoczywa Edyta Górniak przed kolejnym koncertem, który odbędzie się już 14 lutego w Krakowie.   Zobacz także: jak napisać podanie o urlop   Zobacz także: Edyta Górniak dobrze zadbała o przyszłość syna Allana. Wiemy jak?   Edyta Górniak wyjechała w góry. Na Instagramie artystka pokazała zdjęcia z wyjazdu do Zakopanego. Edyta Górniak pochwaliła się fotkami z wyjazdu.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner