Edward Miszczak wyznaje miłość Annie Cieślak na ramówce TVN
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy

Edward Miszczak zdradza tajemnicę miłości pięć dni po ślubie! I to ze sceny! 

Podczas ramówki TVN Edward Miszczak we wzruszających słowach nawiązał do Anna Cieślak. Tego nikt się nie spodziewał! Co powiedział?

Anna Cieślak i Edward Miszczak pojawili się dziś podczas uroczystej prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Podczas tego ważnego wydarzenia dla stacji TVN, dyrektor programowy zdecydował się powiedzieć kilka słów o miłości do swojej świeżo poślubionej żony, Anny Cieślak. Tego zgromadzone gwiazdy, dziennikarze oraz goście się nie spodziewali. Edward Miszczak zdradził tajemnicę miłości zaledwie 5 dni po ślubie. Co powiedział?

Zobacz także: Anna Cieślak na ramówce TVN! Żona dyrektora Miszczaka nie ukrywa już swojego szczęścia (ZDJĘCIA)

Anna Cieślak i Bartłomiej Topa na wyjątkowym IV Zlocie Mitsubishi! Nie uwierzycie, ile osób przyjechało świętować

Edward Miszczak o miłości do Anny Cieślak podczas ramówki TVN

26 sierpnia odbyła się oficjalna prezentacja jesiennej ramówki TVN. Pokazano przepiękny spot, w którym wystąpiły największe gwiazdy TVN i przedstawiono uwielbiane przez widzów formaty a także nowe propozycje, jakie jesienią będzie można zobaczyć na antenie. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd. Oczy wszystkich były również zwrócone w kierunku Anny Cieślak. Wraz z Edwardem Miszczakiem wzięli ślub w Krakowie zaledwie pięć dni temu. 

Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak przy okazji prezentacji nowości stacji, zdecydował się na małą prywatę i powiedział kilka słów o swojej miłości do Anny Cieślak. Zapowiadając nowości zatrzymał się przy prezentacji nowego serialu pt. "Tajemnice miłości". Nowy serial proponowany przez TVN będzie opowiadał o losach małżeństw czy par będących w nieformalnych związkach, a także o osobach które dopiero szukają miłości. Przy okazji miłosnej tematyki Edward Miszczak powiedział ze sceny: 

Ta miłość zdarza się w każdym odcinku i dotyka normalnych ludzi. Mnie też dotknęła

Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie w kościele św. Anny 21 sierpnia 2021 roku. 

Edward Miszczak na prezentacji ramówki TVN na jesień 2021
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Anna Cieślak poślubiła Edwarda Miszczaka. Czy myśli o dzieciach?

Edward Miszczak i Anna Cieślak w minioną sobotę wzięli ślub w Krakowie. Dziś po raz pierwszy pojawili się na publicznym wyjściu jako małżeństwo. Anna Cieślak podczas uroczystej ramówki TVN postawiła na luźną stylizację. Wybrała fioletową sukienkę i biało czarny oversizowy płaszcz. Miała na sobie również sportowe buty i plecak. Podczas wydarzenia zaproszone gwiazdy składały aktorce gratulacje z okazji ślubu. 

Anna Cieślak na konferecji ramówkowej TVN
East News

Anna Cieślak i Edward Miszczak chcieli wziąć ślub z dala od medialnego szumu. Pod kościołem pojawili się paparazzi, jednak nie udało im się zrobić zbyt wielu zdjęć młodej parze. Zaproszeni goście bawili się w jednej z restauracji na krakowskim Kazimierzu. Para młoda zamiast prezentów poprosiła o wpłaty na fundację TVN. 

Edward Miszczak i Anna Cieślak nie dostali ślubnych prezentów. Dlaczego?
Jan Bielecki/East News, Artur Zawadzki/REPORTER

Podczas weselnego przyjęcia goście weselni Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak mogli liczyć na wykwintne menu. Zamiast rosołu podawano zupę borowikową. O innych szczegółach weselnego jedzenia podczas wesela Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak przeczytacie TUTAJ

Anna Cieślak w sukni ślubnej
Instagram

Co zaserwowano na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka
TRICOLORS/East News
Newsy
Anna Cieślak i Edward Miszczak zapewnili na weselu wykwintne menu. Zamiast rosołu był... 
Anna Cieślak i Edward Miszczak na swoim weselu postawili na wykwintne menu. Było nietypowo. Skusilibyście się?

W minioną sobotę, Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Zaproszono ponad 200 gości, w tym mnóstwo gwiazd, m. in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Małgorzatę Sochę, Andrzeja Seweryna, Martę Żmudę Trzebiatowską z mężem Kamilem Kulą czy Monikę Olejnik. Gwiazdorskie towarzystwo oraz najbliższa rodzina zostali ugoszczeni na przyjęciu weselnym daniami z najwyższej półki. Co było na stole? Oto menu weselne Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.  Zobacz także:  Anna Cieślak i Edward Miszczak są już małżeństwem. Co połączyło najbardziej tajemniczą parę show-biznesu? Co goście jedli na weselu Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka?  Edward Miszczak i Anna Cieślak wzięli ślub w Krakowie. Goście weselni bawili się w luksusowej restauracji na krakowskim Kazimierzu. Msza ślubna również odbyła się tylko w gronie zaproszonych gości , a przy drzwiach stała ochrona pilnująca listy gości. Na czas ceremonii, świątynia była wyłączona z użytku wiernych. Dyrektor programowy TVN i jego małżonka chcieli utrzymać swój ślub w tajemnicy i przeżyć go tylko w gronie najbliższych. Pod kościołem pojawili się paparazzi, jednak udało im się uchwycić parę młodą jedynie z daleka. W mediach pojawia się coraz to więcej szczegółów z jednego z najbardziej tajemniczych ślubów roku. Wiadomo już, że para młoda zamiast prezentów wolała poprosić gości o cegiełki dla Fundacji TVN, a teraz na jaw wyszło, co serwowano gościom podczas wesela.  Młoda para zapewniła weselnikom nie tylko krakowskiego pianistę, ale i wykwintne dania. Jak podaje Super Express, kelnerzy zaserwowali zamiast rosołu, zupę borowikową. Następnie goście zajadali risotto i różne sałatki, a osłodzili się musem malinowym z gorzką czekoladą. Z pewnością...

Anna Cieślak rozpływa się nad mężem
East News
Newsy
Anna Cieślak rozpływa się nad Edwardem Miszczakiem: "To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość"
Anna Cieślak przerwała milczenie - podczas ramówek TVN udzieliła kilka wywiadów o miłości do Edwarda Miszczaka. Co ją ujęło najbardziej w dyrektorze programowym TVN?

Do momentu ślubu byli najbardziej tajemniczą parą w polskim show-biznesie. Tuż po, kiedy Anna Cieślak pojawiła się na ramówce TVN, wiemy o ich życiu nieco więcej. Aktorka "Na wspólnej" udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, czym ujął ją dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Zobacz także:  Anna Cieślak po raz pierwszy o ślubie z Edwardem Miszczakiem: "Był wymarzony" Czym Edward Miszczak ujął Annę Cieślak? Anna Cieślak i Edward Miszczak długo ukrywali swój związek przed mediami. Kiedy wyszło na jaw, że są parą, sprawy potoczyły się dość szybko - 21 sierpnia wzięli huczny ślub w Krakowie,  a na niedawnej ramówce TVN swobodnie mówili o swojej miłości - Miszczak zrobił to nawet ze sceny!  W rozmowie z "Super Expressem" Cieślak zdradziła zaś, czym ujął ją dyrektor programowy TVN, starszy od niej o 26 lat:  Wystarczy spojrzeć na niego... To jest chodzące dobro, to jest chodząca miłość. Życzę wszystkim, żeby mieli takiego dyrektora, jakim jest Edward bo on bardzo dba o wszystkich swoich pracowników i swoje gwiazdy. Te gwiazdy go kochają, to było widać. Edward jest pięknym człowiekiem o ogromnym sercu. Z jednej strony tytanem jeśli chodzi o wizję, o kreację. […] Edward potrafi wytworzyć energię, że ludzie się jednoczą, śą tu i teraz i razem budują jedną historię i to mi imponuje - mówiła Anna. Jaki na co dzień jest Edward Miszczak? Zdradza jego żona, Anna Cieślak! Do tej pory mało kto interesował się życiem uczuciowym Edwarda Miszczaka, jednak związek z młodszą aktorką to temat numer jeden w polskich mediach. Zapytana o to, jaki na co dzień jest dyrektor programowy TVN, Anna Cieślak odpowiedziała szczerze: To zależy kiedy. Czasami, jak to mężczyzna, potrafi się postawić... Jest pięknym...

Edward Miszczak i Anna Cieślak nie dostali ślubnych prezentów. Dlaczego?
Jan Bielecki/East News, Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Edward Miszczak i Anna Cieślak nie dostali żadnego ślubnego prezentu? Zaskakująca decyzja!
Na weselu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak bawiło się ponad 200 gości, w tym plejada gwiazd. Mimo to, para młoda nie dostała prezentów. O co chodzi?

Edward Miszczak i Anna Cieślak w minioną sobotę wzięli ślub w kościele św. Anny w Krakowie. Na uroczystości pojawiło się wiele znanych osobistości z TVN i nie tylko. Na imprezie bawiło się ok. 200 gości, jednak jeżeli myślicie, że para młoda została obdarowana mnóstwem prezentów będziecie zaskoczeni. Co Edward Miszczak i Anna Cieślak otrzymali od gości z okazji ślubu?  Zobacz także:  Anna Cieślak bierze ślub z Edwardem Miszczakiem. Dzieli ich 26 lat. Co mówi o różnicy wieku? Co Edward Miszczak i Anna Cieślak dostali na ślub? Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak był ogromnym wydarzeniem. Dyrektor programowy TVN i jego małżonka jednak zrobili wszystko, by umknąć czujnemu oku paparazzi. Ich msza ślubna odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie, jednak świątynia na czas uroczystości była wyłączona z użytku dla innych wiernych. Porządku na wejściu pilnowali ochroniarze. Para młoda pod kościół zajechała luksusowym mercedesem. Szybko wysiedli z auta i udali się do kościoła. W sieci pojawił się zdjęcia paparazzi, jednak nie widać na nich dokładnie jak wyglądała tego dnia para młoda. Na ślubie pojawiła się cała plejada gwiazd . Nie zabrakło niezwykle stylowej Agnieszki Woźniak-Starak , Małgorzaty Sochy , Piotra Kraśko i Karoliny Ferrenstein-Kraśko, Ewy Drzyzgi, Kuby Wojewódzkiego czy Moniki Olejnik.  Po uroczystej mszy świętej goście bawili się w jednej z krakowskich restauracji na Kazimierzu. Na ślub i wesele Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak zostało zaproszonych ok. 200 gości. Jednak z informacji podanych przez Super Express wynika, że para młoda z okazji ślubu dostała jedynie szampana za ok. 1000 zł i obraz olejny. Dlaczego zostali tak skromnie obdarowani? Okazuje się, że para młoda miała specjalne życzenie, aby ich prezentem ślubnym były cegiełki na fundację TVN: ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik