Edward Miszczak w produkcji TVP
ONS

Edward Miszczak zagrał w serialu TVP. Król TVN-u zrobił to, żeby...

Edward Miszczak w produkcji TVP
ONS

Serial "Czas honoru" od kilku lat pozostaje jedną z najchętniej oglądanych produkcji w Telewizji Polskiej, przyciągając co tydzień miliony widzów przed telewizory. Jednym z powodów dla których Polacy tak chętnie go oglądają jest z pewnością udział tak wielu lubianych gwiazd - Jakuba Wesołowskiego, Karoliny Gorczycy, Olgi Bołądź czy też Agnieszki Więdłochy. Pod koniec roku wszyscy bohaterowie wystąpili w pięknej sesji dla "Vivy!". Przypomnijmy: Gwiazdy "Czasu Honoru" w pięknej sesji magazynu "Viva!" 

Do obsady produkcji dołączył właśnie na stałe związany z TVN, Edward Miszczak pełniący funkcję dyrektora programowego. Miszczak zagra w specjalnym sezonie serialu "Czas honoru - Powstanie", który emitowany będzie w jesiennej ramówce TVP. Zagra on lekarza w powstańczym szpitalu.

Miszczak, żeby móc wziąć udział w produkcji musiał najpierw zapłacić. Wcześniej podczas aukcji na balu Unicef, wylicytował udział w epizodzie "Czasu honoru", a pieniądze zostały przeznaczone na cele charytatywne. Mężczyzna nie przejął się tym, że jest to produkcja konkurencyjnej stacji i stawił się na planie.

Myślicie, że poradzi sobie w roli aktora?

Zobacz: Miszczak namawiał Piróga do zmiany stacji. Dlaczego odmówił? 

Gwiazdy na planie "Czasu Honoru":

Więcej na temat Czas honoru Edward Miszczak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04