Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Dzisiaj finał Bitwy na głosy. Kto wygra?

Starcie pokoleń: Bednarek czy Rynkowski? Zagłosuj

Jak ten czas szybko leci! To już dziewięć tygodnia od emisji pierwszego odcinka II edycji "Bitwy na głosy". Po długich zmaganiach, z których odpadły takie gwiazdy jak: Edyta Górniak czy Natalia Kukulska, do wielkiego finału dotrwali tylko Ryszard Rynkowski i Kamil Bednarek. To któryś z nich okaże się szczęśliwym zwycięzcą i dostanie bon o wartości 100 tysięcy złotych na wybrany wcześniej cel charytatywny.  Zespół Ryszarda wesprze Fundację Elbląg, natomiast drużyna Kamila Fundację Rozwój.

W tym roku zwycięzca oprócz prestiżowego wyróżnienia zostanie także bohaterem pofinałowego wydania "Bitwy na głosy", która już za tydzień. W specjalnym odcinku przedstawiona zostanie sylwetka laureata II edycji od początku kariery do momentu wygranej.

Już teraz można przewidzieć, że czeka nas finał pełen emocji. Nie tylko ze względu na obecność dwóch wielkich nazwisk, ale także na rozbieżność w gatunkach muzycznych i poparcie dwóch zupełnie różnych grup. To będzie bitwa na głosy pomiędzy pokoleniami.

Komu kibicujecie dzisiejszego wieczoru? Zagłosujcie w naszym poniższym sondażu i wskażcie swojego zwycięzcę:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Farna i Andrzej Piaseczny w finale Bitwy na głosy 3. Kto wygra?
Newsy
Dzisiaj finał Bitwy na głosy. Kto wygra? Farna vs. Piaseczny
Ewa Farna czy Andrzej Piaseczny? Ty decydujesz!

Jak ten czas szybko leci! To już dziewięć tygodnia od emisji pierwszego odcinka 3. edycji "Bitwy na głosy". Po długich zmaganiach, z których odpadły takie gwiazdy jak: Beata Kozidrak czy Jula, do wielkiego finału dotrwali tylko Ewa Farna i Andrzej Piaseczny . To ktoś z nich okaże się szczęśliwym zwycięzcą i dostanie bon o wartości 100 tysięcy złotych do przekazania  na wybrany wcześniej cel charytatywny. W tym roku zwycięzca oprócz prestiżowego wyróżnienia zostanie także bohaterem pofinałowego wydania "Bitwy na głosy", które już za tydzień. W specjalnym odcinku przedstawiona zostanie sylwetka laureata od początku kariery do momentu wygranej. Już teraz można przewidzieć, że czeka nas finał pełen emocji. Nie tylko ze względu na obecność dwóch wielkich nazwisk, ale także na rozbieżność w gatunkach muzycznych i poparcie dwóch zupełnie różnych grup. To będzie bitwa na głosy pomiędzy pokoleniami. Przypomnijmy, że w 2. edycji program wygrał Kamil Bednarek , pokonując w finale Ryszarda Rynkowskiego: Bednarek minimalnie pokonał Rynkowskiego Komu kibicujecie dzisiejszego wieczoru? Zagłosujcie w naszym poniższym sondażu i wskażcie swojego zwycięzcę : '); //--> Aktualizacja: 3 edycję "Bitwy na głosy" wygrała drużyna z Kielc prowadzona przez Andrzeja Piasecznego ( zobacz ). Zobacz zdjęcia z wielkiego finału:

Znamy trenerów Bitwy na głosy 3
TV-Show
Znamy pełną listę trenerów "Bitwy na głosy 3"!
Coraz większe nazwiska w show TVP. Tylko u nas dowiecie się kogo zobaczymy jesienią!

Już jesienią TVP szykuje 3. edycję "Bitwy na głosy". Po sukcesie dwóch poprzednich części, Telewizja Polska jest pewna, że również trzecia okaże się sporym sukcesem. W programie zobaczymy sporo znanych nazwisk. W poprzedniej edycji jako pierwsi podaliśmy pełen skład trenerów , który potwierdził się w 100 % z oficjalną informacją udostępnioną kilka tygodni później. Zobacz: Rynkowski, Kukulska, Bednarek trenerami Bitwy na głosy 2! Tym razem również znamy listę nazwisk gwiazd, które będą trenować swoje drużyny! AfterParty.pl dowiedziało się, że w 3 edycji show zobaczymy: - Kielce - Andrzej Piaseczny , - Warszawa - Robert Gawliński , - Lublin - Beata Kozidrak , - Olsztyn - Afromental - dwóch członków zespołu bez Łoza , - Oborniki - Liber , - Cieszyn - Ewa Farna , - Łomża - trwają rozmowy z Mariką i Julą . TVP jest aktualnie w trakcie negocjacji kontraktu z Piotrem Rubikiem (Warszawa), Dominiką Gawędą (Bielsko-Biała), i Reni Jusis (Mielno) . Trzeba przyznać, że zestaw gwiazd jest na prawdę imponujący. A może według Was kogoś brakuje?

Andrzej Piaseczny wygrał Bitwę na głosy. Farna była druga
TV-Show
Andrzej Piaseczny WYGRAŁ „Bitwę na głosy”!
Ewa Farna była o krok od zwycięstwa

Właśnie dobiegła końca trzecia edycja „Bitwy na głosy ”. Zwycięzcą muzycznego turnieju, w którym starło się 8 drużyn prowadzonych przez muzyczne gwiazdy został zespół z Kielc Andrzeja Piasecznego . Ekipa z Sosnowca pod przywództwem Ewy Farny zajęła drugie miejsce. W finałowym odcinku show wystąpiły również pozostałe drużyny tej edycji programu, które na ten wieczór przygotowały nowe piosenki. Drużyna Piasecznego może nie była od samego początku faworytem tej edycji programu, jednak zdążyła w sobie rozkochać publiczność i jury. Szczególną słabość do ekipy z Kielc miała Katarzyna Zielińska , która za każdym razem czekała na występ podopiecznych Andrzeja. Zespół  100 tysięcy złotych, które wygrał w programie przekaże Domowi Pomocy Społecznej w Mnichowie. Ponadto za tydzień w specjalnym odcinku przedstawiona zostanie sylwetka laureata od początku kariery do momentu wygranej. Poprzednią edycję wygrał Kamil Bednarek ( zobacz ). Cieszycie się z takiego wyniku? Zobacz: Tak Piaseczny wygrywał "Bitwę na głosy" - przeżyjmy to jeszcze raz   A tak wyglądał finał „Bitwy na głosy 3”:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner