ONS

Karolina Korwin-Piotrowska nie dość, że jest jedną z najlepszych dziennikarek w Polsce to jeszcze doskonale orientuje się w tematyce show-biznesu. Swoje doświadczenie, które była jurorka "Top Model" zbierała na przestrzeni prawie dwudziestu lat pracy postanowiła wykorzystać łącząc siły z Piotrem Hullem. Efektem współpracy jest magazyn lifestyle'owy "Żurnal", który już dzisiejszego wieczoru - podczas gali Paszporty Polityki - trafi w ręce pierwszych czytelników.

"Żurnal" będzie pierwszym na rynku magazynem darmowym, w którym nie będzie stałych rubryk. Co będziemy mogli znaleźć w pierwszym numerze? Na pewno sesje zdjęciowe finalistek "Top Model" - Emilii Pietras, Honoraty Wojtkowskiej (okładka), Olgi i Magdy, a także biografię Carine Roitfeld. Motywem przewodnim numeru będzie tematyka "odrodzenia".

Od jutra magazyn będzie dostępny w wybranych kawiarniach i dużych sklepach H&M w całej Polsce. Sądząc po liście osób pracujących nad wydawnictwem można być pewnym, że przy jego lekturze nie będziemy się nudzić.

chimera