Anna Przybylska
EastNews
Newsy

Dziś skończyłaby 41 lat... Jak wyglądały ostatnie dni życia Ani Przybylskiej?

Dziś skończyłaby 41 lat... Jak wyglądały ostatnie dni życia Ani Przybylskiej?

Dziś Anna Przybylska obchodziłaby 41. urodziny. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku w Gdyni. Rok wcześniej usłyszała druzgocącą diagnozę lekarzy. Gwiazda walczyła do samego końca, jednak wiedziała, że szanse są niewielkie. Zdążyła pożegnać się z bliskimi, o czym bliżej opowiedziała w jednym z wywiadów jej matka.

Jak wyglądały ostatnie tygodnia z życia Anny?

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia ma żal do Izabeli Janachowskiej za pytania o mamę? "Też mnie to bardzo męczy"

Jak wyglądały ostatnie dni życia Anny Przybylskiej?

W 2013 roku Anna Przybylska zaczęła narzekać na stan zdrowia. Zgłosiła się do specjalistów po pomoc. Myślała, że ma chory kręgosłup, jednak lekarze wydali całkiem inną diagnozę. Annę Przybylską dopadł rak trzustki. Na raka umarli także jej ojciec oraz babcia. 

Ania do końca miała nadzieję, do końca walczyła, mimo że była już bardzo słaba. Próbowała jeszcze uprawiać jogging, ponieważ przywiązywała dużą wagę do sportu, ale udało jej się tylko podbiec kilka drobnych kroczków. Nigdy jednak nie padły takie słowa: Mamo, umieram. Jeśli chodziła się modlić do kościoła, to o życie, a nie o śmierć - wyznała Krystyna Przybylska, matka gwiazdy w "Vivie!".

Zobacz także: Pięć lat temu zmarła Anna Przybylska. Za to ją pokochaliśmy...

Anna Przybylska do samego końca była aktywna, starała się spędzać czas z trójką swoich dzieci. Gwiazda razem z Jarosławem Bieniukiem wychowywała Oliwkę, Jana oraz Szymona. 

Jeszcze w piątek Ania pomogła Oliwce w lekcjach i zawiozła dzieci do szkoły, jak zwykle. Ona wszystkim w domu rządziła. Ale w sobotę była już bardzo słaba, siedziała w fotelu, rozmawiałyśmy prawie godzinę, ja płakałam, ona - nie. Dopiero wtedy widziałam, że zrezygnowała, nie to, że się poddała, zrozumiała tylko, że jest bezsilna. Przy Ani zostali najbliżsi - mama, siostra Agnieszka i Jarek - dodała menedżerka aktorki.

Matka Anny dodała w magazynie "VIVA!", że gwiazda ostatnie chwile spędziła tak, jak lubiła najbardziej, czyli pojechała z rodziną nad morze. Potem wymknęła się partnerowi i dzieciom i razem z Krystyną poszły na lody, które zjadły po kryjomu. Panie nie chciały, aby widział to Szymon, który miał w tym czasie chore gardło. 

W domu ugotowaliśmy jej ulubione ziemniaczki, uwielbiała je. Miała wyrzuty sumienia, że tak się z Agnieszką niby poświęcamy dla niej, a ja jej na to powiedziałam: A co innego mamy do roboty? Matka jest tylko jedna, sama mówiłaś. Wieczorem przyszła pielęgniarka Ela, powiedziała, że mogę pójść do domu i odpocząć. A Ania na to: Mamusiu, proszę cię, nie idź, proszę zostań. Zostałam i siedziałam z nią do rana - wspomniała matka gwiazdy.

Dziś Anna Przybylska obchodziłaby 41. urodziny. Niestety, wspaniałej gwiazdy nie ma już z nami. 

Ania z partnerem Jarkiem Bieniukiem.

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
EastNews

Aktorka uwielbiała morze. 

Anna Przybylska
EastNews

 

Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska na planie serialu Złotopolscy
East News
Seriale
W serialu Andrzej Piaseczny i Ania Przybylska byli parą. Co muzyk mówił nam o wspólnych scenach? "Do dzisiaj się wstydzę..."
Co zdradził przed naszą kamerą?

Z okazji 5. rocznicy śmierci Ani Przybylskiej przypominamy rozmowę z Andrzejem Piasecznym ,który wspomina pracę z aktorką na planie serialu "Złotopolscy". Ania Przybylska i Andrzej Piaseczny byli parą! Oczywiście tylko w serialu "Złotopolscy", gdzie aktorka wcielała się w rolę sierżant Marylki Baki, a Piasek w gwiazdora pop Kacpra Górniaka. Gdy poznali się na planie serialu, oboje byli bardzo młodzi i niedoświadczeni. W rozmowie z nami aktor i wokalista zdradził szczegóły ich wspólnych scen i... pocałunków. "Do dzisiaj się wstydzę, mówiąc o tym..." - wyznał nam muzyk. O co chodzi? Zobaczcie materiał wideo! Zobacz:  Oliwia Bieniuk zostanie aktorką? Mama Anny Przybylskiej zdradziła, co sądzi o karierze Oliwii w show-biznesie! Przeczytaj też:  Jak wyglądała pierwsza randka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka? Para złamała wszystkie zasady! :) Anna Przybylska była jeszcze nastolatką, gdy zaczęła grać w serialu "Złotopolscy" Andrzej Piaseczny wyjawił nam szczegóły z pracy z Anią

Oliwia Bieniuk
Instagram
Newsy
Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia i wygląda niemal identycznie jak Anna Przybylska!
Oliwia Bieniuk pokazała nowe zdjęcia i wygląda niemal identycznie jak Anna Przybylska!

Widać podobieństwo?

Mama Anny Przybylskiej wspomina córkę
ONS
Newsy
Poruszająca rozmowa z mamą Ani Przybylskiej. Opowiedziała o ostatnich chwilach z córką
"Jeszcze w sobotę byliśmy na spacerze"

Od śmierci Anny Przybylskiej minęły już ponad dwa tygodnie, ale wciąż ciężko pogodzić się z odejściem tak młodej, pięknej i utalentowanej kobiety. Zostały po niej filmy, seriale, fantastyczne zdjęcia i wspomnienia najbliższych, którzy pielęgnują pamięć po zmarłej aktorce. Historie, które przytaczają potwierdzają tylko, że mieliśmy do czynienia z osobą wyjątkową. Przypomnijmy: Menadżerka wspomina Przybylską. Zdradziła kilka nieznanych historii Niezwykły hołd aktorce postanowiła złożyć też "Viva!". Przybylska była bohaterką kilku okładek magazynu, w którym opowiadała o swoim szczęściu i rodzinie, będącej dla niej nadrzędną wartością. Na początku tego roku Anna zwyciężyła też w plebiscycie "Viva! Najpiękniejsi" i gorąco dziękowała za nagrodę, choć z uwagi na chorobę nie mogła odebrać jej osobiście. W nowym numerze znajdziemy poruszające wyznanie matki gwiazdy, Krystyny Przybylskiej. Kobieta przyznaje, że jej córka do końca walczyła i miała niesamowitą wolę życia.   Zaczęła robić badania i latem 2013 roku okazało się, że to nie kręgosłup, tylko trzustka. Guz, słowo rak nie chce mi przejść przez usta. Może jakaś pomyłka, może błąd diagnozy? Ale okazało się, że nie, to była prawda. Nikt nie może sobie wyobrazić, co czuje wtedy matka. Moją mamę straciłam w 2007 roku, strasznie mi jej brak, męża pochowałam wcześniej, mój ojciec też umarł, i szwagier. Tyle śmierci wokoło, ale ta jest najstraszniejsza. Ania do końca miała nadzieję, do końca walczyła, mimo że była już bardzo słaba. Próbowała jeszcze uprawiać jogging, ponieważ przywiązywała dużą wagę do sportu, ale udało jej się tylko podbiec kilka drobnych kroczków. Nigdy jednak nie padły takie słowa: Mamo, umieram. Jeśli chodziła się modlić do kościoła, to o życie, a nie o śmierć - wyznaje Krystyna Przybylska. Ania zmarła w niedzielę 5...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner