Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik we Francji podczas zgrupowania kadry
Facebook

Dziewczyna Arka Milika wyznaje: "Nie jestem z nim dla pieniędzy!"

Jessica Ziółek, Arkadiusz Milik we Francji podczas zgrupowania kadry
Facebook

Po meczu z Irlandią Północną i zwycięskim golu Arkadiusza Milika, polskie media zaczęły interesować się piłkarzem i jego dziewczyną Jessica Ziółek. Ukochana piłkarza jest początkującą modelką i studentką. Na co dzień mieszka z ukochanym w Amsterdamie, gdzie gra piłkarz. W jednym z wywiadów Jessica zdradziła, że Arka poznała w centrum handlowym i po krótkiej rozmowie zdecydowała się dać mu swój numer telefonu. Już po pierwszej randce stali się nierozłączni. Co jeszcze powiedziała o początkach ich znajomości?

Arek na początku nie powiedział mi, że jest piłkarzem. Nikt mi nie może zarzucić, że spodobały mi się pieniądze, bo gdy zaczynaliśmy być razem, żadnych wielkich pieniędzy nie było – mówi Ziółek.

W końcu, gdy się poznali ona miała 16, a on 17 lat. Teraz Jessica Ziółek skupia się na projektowaniu ubrań i jej celem jest osiągnięcie sukcesu w branży modowej.

Od dziecka kręciła mnie moda. Zrobiłam kilka pomocnych kursów, w tej chwili powstaje moja pierwsza kolekcja – mówiła w wywiadzie dla miesięcznika „Grazia”.

Polecamy: Luksus, sława, pieniądze. Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

 

Jessica wspiera bardzo swojego Arkadiusza Milika podczas Euro 2016. Choć początkowo bała się pojechać do Francji i zastanawiała się nad tym, czy nie oddać biletów znajomym z Paryża, ostatecznie podjęła decyzje, że razem z innymi WAGs będzie wspierać z trybun polską reprezentację. 

 

ZOBACZ: Arkadiusz Milik odpowiedział na hejt internautów po meczu Polska-Niemcy! "Kiedy zdajesz sobie sprawę, że..."

 

Jessica Ziółek wspiera Arka Milika

Jessica Ziółek na trybunach

Podobnie jak Anna Lewandowska - Jessica również dba o formę!

Jessica Ziółek na siłowni

Ładna z nich para?

Dziewczyna Arkadiusza Milika w samochodzie

Przeładuj

Paulina Krupińska zdradziła, o jakim zawodzie marzy jej córeczka! Tata, Sebastian Karpiel Bułecka, nie jest szczęśliwy!

zobacz 02:08