Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dżaga i Doda wyśmiewają aktorka z Rodzinki.pl
ONS
Newsy

Dżaga: Homofob z Rodzinki.pl jest gejem i chłopakiem Musiała! Wyśmiewa go z Dodą

Zrobiło się gorąco

Kilka dni temu głośno zrobiło się o młodym aktorze "Rodzinki.pl", Danielu Dziorku. Tym razem nie z uwagi na jego aktorskie popisy, a szokujący wręcz post na Facebooku. Daniel w ostrych słowach potępił w nim uczestników niedawnej Parady Równości i wulgarnie odniósł się do znajomych, którzy wspierają osoby homoseksualne. W sieci zawrzało. Przypomnijmy: Gwiazdor "Rodzinki.pl" zaszokował homofobią. Internauci oburzeni

Słowa Dziorka wywołały lawinę komentarzy w sieci, a nieoczekiwanie głos w tej sprawie postanowił zabrać Mariusz Ząbkowski "Dżaga", sobowtór Dody, a prywatnie jej przyjaciel. Na swoim profilu na Facebooku umieścił wpis, w którym ironizuje na temat orientacji seksualnej aktora "Rodzinki". Sugeruje też, że jest on w homoseksualnym związku z... Maciejem Musiałem. Cała sytuacja równie mocno rozbawiła samą Dodę, która dołożyła swoje trzy grosze w dyskusji pod postem.
 

Jakie to cudowne uczucie widzieć moich kolegów w szczęśliwym związku.Zawsze mogę liczyć na Wasze wsparcie pod sceną podczas swojego show.Choc "Diego" musisz przestać korzystać z darmowego alkoholu w klubie bo wciąż robisz to "śmigło" przy ludziach ty wariacie.Mimo wszystko szac za to ze pomimo tak małego....nazwijmy to talentu masz odwagę ściągać spodnie i robić mi support - napisał Dżaga.


Myślicie, że Daniel Dziorek odpowie?

Zobacz: Skandal na Paradzie Równości! Robert Biedroń został pobity

Dżaga i Doda wyśmiewają aktorka z Rodzinki.pl

 

Dżaga i Doda wyśmiewają aktorka z Rodzinki.pl

 

TVP skomentowało aferę z aktorem-homofobem
ONS
Seriale
Gwiazdor "Rodzinki.pl" obraził gejów i teraz ma kłopoty. Jest ostry komentarz TVP
Młody aktor w tarapatach

Daniel Dziorek był do tej pory lubianym, ale stosunkowo anonimowym aktorem znanym z występów w serialu "Rodzinka.pl". Wszystko zmieniło się za sprawą jego skrajnie homofobicznego i wulgarnego wpisu na Facebooku, w którym potępił osoby homoseksualne i znajomych, którzy uczestniczyli w ostatniej Paradzie Równości w Warszawie. Przypomnijmy: Gwiazdor "Rodzinki.pl" zaszokował homofobią. Internauci oburzeni Chłopak nie wyraził jeszcze skruchy za swoje postępowanie, nie wystosował też żadnych przeprosin. Możliwe jednak, że niedługo zmieni ton swoich wypowiedzi. Dlaczego? W sprawie oficjalnie wypowiedział się rzecznik prasowy TVP, który potępił zachowanie Dziorka. Podkreślił też, że tego typu zachowania nie będą tolerowane w telewizji publicznej, co de facto może oznaczać koniec aktorskiej kariery Daniela w tej stacji.   Jeśli wpis z Facebooka jest prawdziwy, to panu Dziorkowi można tylko współczuć głupoty. Musi on jednak szybko podjąć życiową decyzję, czy jego życiową drogą jest aktorstwo, czy kompromitowanie się jako chamski homofob. To drugie wyklucza to pierwsze, przynajmniej w przypadku telewizji publicznej - skomentował w rozmowie z Plotek.pl Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy stacji. Producenci serialu powinni wyciągnąć konsekwencje? Zobacz: Dżaga: "Homofob z Rodzinki.pl jest gejem i chłopakiem Musiała!" Wyśmiewa go z Dodą Maciej Musiał na basenie:

Homofobiczny wpis aktora Rodzinki.pl
Facebook
Newsy
Znana marka pogrąża aktora homofoba i wyrzeka się współpracy
To koniec jego kariery?

Daniel Dziorek do tej pory znany był wyłącznie z epizodycznych występów w serialu "Rodzinka.pl", gdzie wciela się w rolę kolegi najstarszego syna głównych bohaterów. Kilka dni temu za sprawą homofobicznego i wulgarnego wpisu na Facebooku, w którym obraził osoby i znajomych osób homoseksualnych, wywołał dyskusję na temat tolerancji wśród polskich gwiazd. Przypomnijmy: Gwiazdor "Rodzinki.pl" obraził gejów i teraz ma kłopoty. Jest ostry komentarz TVP Okazuje się, że wpis przełożył się również na wizerunek marki Hortex z którą Dziorek współpracuje jako epizodysta w jednej z ostatnich reklam. Internauci natychmiast zarzucili firmie angażowanie do reklam homofoba. Na profilu marki na Facebooku znalazło się mnóstwo wpisów nawołujących do bojkotu produktów Hortex, ale również takich, które wróżą firmie wzrost sprzedaży. Nie trzeba było długo czekać na reakcję samych zainteresowanych, którzy wystosowali specjalne oświadczenie, odcinając się od poglądów Dziorka.    Zgodnie z przyjętymi w naszej firmie wartościami wyznajemy zasadę równości dla wszystkich niezależnie od wieku, płci, stanu cywilnego, narodowości, rasy, orientacji seksualnej, wyznawanej religii, niepełnosprawności, przekonań politycznych czy przynależności związkowej. Nie akceptujemy również żadnych form nękania i prześladowania ani posługiwania się mową nienawiści. Negatywny bohater dzisiejszych komentarzy (podobnie, jak wszyscy inni epizodyści występujący w naszym nowym spocie!) został wybrany w castingu, nie były nam znane jego prywatne poglądy w żadnej sprawie i nie możemy brać za nie odpowiedzialności. Zwracamy Państwa uwagę, że osoba ta jest JEDNYM Z WIELU epizodystów pojawiających się przez chwilę w reklamie, w żaden sposób nie używamy jej publicznego wizerunku i nie jest ona ani "bohaterem" naszej reklamy, ani tym bardziej "twarzą Horteksu". W związku z tym...

Ryszard Rembiszewski stracił pracę
ONS
Newsy
Skandal! "Pan Lotto" stracił pracę za wspieranie gejów. Pociesza go gwiazda Big Brothera
Rembiszewski nie kryje zdziwienia

Kilka tygodni temu byliśmy świadkami skandalu z młodym aktorem serialu "Rodzinka.pl", który umieścił na Facebooku skandalicznie homofobiczny wpis. Wobec chłopaka szybko zostały wyciągnięte konsekwencje, zarówno ze strony TVP, jak i dotychczasowych reklamodawców. Przypomnijmy: Znana marka pogrąża aktora homofoba i wyrzeka się współpracy Niestety, nie zawsze tego typu postępowanie jest regułą. W Polsce wciąż dają o sobie znać przypadki bezmyślnej homofobii, szczególnie w środowiskach katolickich. Doświadczył teraz tego Ryszard Rembiszewski , słynny "pan Lotto". Na swoim Facebooku poinformował, że stracił pracę jako prowadzący koncert z powodu udzielenia poparcia dla związków partnerskich. Cała sytuacja wydaje się wręcz kuriozalna.   Tak jak i w zeszłym roku, tak i w tym, w sierpniu miałem prowadzić koncerty w ramach imprezy „Tykocin – królewskie śpiewanie”. Program koncertów i nazwiska występujących artystów (w tym moje) zostały podane do publicznej wiadomości… Jednak ja nie poprowadzę tych koncertów. Zadzwonił dziś do mnie ks. Tomasz Olszewski, organizator imprezy, informując, że zobaczył na mojej stronie na FB, iż podpisałem petycję w sprawie związków partnerskich, a jest to jak określił „promocja pedałów” - czytamy w poście Rembiszewskiego. Poniżej pełne oświadczenie prezentera. W komentarzach wsparcia udzieliła mu m.in. Manuela Michalak znana z pierwszej edycji "Big Brothera". Zobacz: Dżaga: "Homofob z Rodzinki.pl jest gejem i chłopakiem Musiała!" Wyśmiewa go z Dodą   Conchita Wurst na paradzie równości:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner