Nowy program Doroty Szelągowskiej
x-news

Dwuletnia córka Doroty Szelągowskiej idzie w ślady mamy. Jakie zmiany wprowadziła w mieszkaniu gwiazdy?

Nowy program Doroty Szelągowskiej
x-news

Dorota Szelągowska właśnie zaczęła pracę na planie swojego najnowszego programu - "Totalne remonty Szelągowskiej" zobaczymy na antenie TVN już tej jesieni. Prezenterka przeprowadzać będzie w nim remonty... w ramach niespodzianki!

Zobacz takżeDorota Szelągowska pokazała zdjęcie w bikini: „Może i niekorzystnie, ale prawdziwie”. Internauci mają inne zdanie!

Najnowsze promocje OBI to świetna okazja, aby bez obaw o zbyt duże koszty wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu.

Dorota Szelągowska o swojej największej pasji

W wywiadzie dla najnowszego numeru magazynu "Party" przyznała, że sama również uwielbia zmieniać swoje wnętrza. Robi to wyjątkowo często i wyjątkowo... kategorycznie!

[...] jak tylko mam poczucie, że wszystkie możliwości zmian zostały wyczerpane, robię remont generalny albo się przeprowadzam. Mnie do szczęścia potrzeba dwóch rzeczy: zmian i projektowania.

Jak często zatem gwiazda się przeprowadzała? Odpowiedź może Was zaskoczyć!

Minimum 20. Wychodzi zatem raz na dwa lata! Do nowego mieszkania wprowadziłam się rok temu i wielu moich znajomych zaczęło robić zakłady, jak długo w nim wytrzymam. Niektórzy już stracili pieniądze, inni jeszcze się jakoś trzymają (śmiech). Na razie przeniosłam pokój córki do pokoju gościnnego.

Okazuje się, że pasja do zmieniania wnętrz, którą zaszczepiły w Dorocie Szelągowskiej jej babcia oraz mama, Katarzyna Grochola, przechodzi powoli na kolejne pokolenie. Smykałkę do urządzania i wnętrzarskich zmian przejawiać zaczyna również córka Doroty, Wanda. 

Co ciekawe, na widok tej zmiany córka ogłosiła: „Mamo, czegoś mi tu brakuje” i poszła do mojego pokoju po dodatkowe dekoracje. Mówiąc krótko: też już urządza wnętrza, a ma dwa i pół roku! (śmiech) Ma też własny zestaw narzędzi, umie się posługiwać wkrętarką, ostatnio pomagała mi składać skrzynie i samodzielnie wkręcała śrubki śrubokrętem.

Przyznała Dorota w wywiadzie dla magazynu "Party". Miłość do zmian i projektowania jest zatem w rodzinie stale obecna. Szelągowska zdradziła, że ta pasja towarzyszy jej nawet... w nocy!

[...] nie mogę bez tego żyć. Projektuję, nawet jak śpię (śmiech). Kiedy natrafiam w internecie na różne informacje na swój temat, tylko dwie rzeczy są w stanie mnie wyprowadzić z równowagi: że cokolwiek załatwiłam mojemu synowi i że projekty, które firmuję swoim nazwiskiem, robi za mnie ktoś inny…

Dorota Szelągowska nie tylko zmienia i remontuje mieszkania w swoich telewizyjnych programach. Posiada również własne biuro projektowe. Jak sama otwarcie przyznaje - dzięki ciężkiej pracy zarabia naprawdę dobrze. I wcale się tego nie wstydzi! A na co najchętniej wydaje zarobione pieniądze?

Nie kupuję nic poza rzeczami do wnętrz. Ja naprawdę jestem prosta, nie mam innych zainteresowań, to jest moja jedyna pasja. Nieraz pojawiały się w moich programach dodatki, które kupiłam za własne pieniądze – dla mnie po prostu musi być pięknie, jestem od tego uzależniona. No i może jeszcze od adidasów superstarów. (śmiech)

Cały wywiad w najnowszym numerze "Party"!

Okładka Party
Party.pl

Dorota Szelągowska została nominowana w naszym plebiscycie na Gwiazdę Roku Party.pl! 

Dorota Szelągowska
Instagram/Dorota Szelągowska

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59