Gwiazda Party.pl 2020 - nominacje

Zaczynamy! Z okazji zbliżających się piątych urodzin portalu "Party.pl" oraz już trzynastych urodzin magazynu "Party" ruszamy z naszym corocznym plebiscytem na największe gwiazdy 2020! W zeszłym roku nasze statuetki trafiły do takich gwiazd jak Doda, Małgorzata Rozenek, Michał Szpak czy ekipy serialu "Przyjaciółki". 

Dziś pierwsza z ośmiu kategorii - Gwiazda Party.pl 2020! Nominowaliśmy osoby (ale nie tylko!), o których czytaliście najchętniej przez ostatnich dwanaście miesięcy. Rok temu statuetkę odebrał Michał Szpak. Kto tym razem znalazł się na szczycie listy? Oto szóstka nominowanych!

Głosowanie potrwa do 30 września 2020 roku do godziny 23:59. Laureatów plebiscytu przedstawimy na łamach magazynu "Party" w urodzinowym numerze w październiku oraz oczywiście na Party.pl! 

Oto laureaci plebiscytu sprzed roku: 

Laureaci - sesja zdjęciowa do Party
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY

Anna Bardowska
Gwiazda Party.pl 2020 - nominacje
Zagłosuj

Na naszym serwisie kochacie czytać o wszystkich uczestnikach show "Rolnik szuka żony", ale Waszą największą sympatią cieszy się Anna Bardowska. Czy to ona zdobędzie tytuł "Gwiazdy Party.Pl"?

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska w szarej koszulce
Zagłosuj
EastNews

Jej powieść "365 dni" namieszała na rynku już jakiś czas temu. Ale film, na podstawie książki Blanki Lipińskiej, rozbił bank i to na całym świecie - produkcja była "numerem jeden" w kilkunastu krajach na Netflix! Można lubić, można nie lubić, ale obok fenomenu Blanki Lipińskiej nie można przejść obojętnie!

Serial "Ranczo"
Gwiazda Party.pl 2020 - nominacje
Zagłosuj

Zaskoczeni? My również. Kiedy ponad rok temu opublikowaliśmy pierwszy QUIZ dotyczący znajomości serialu "Ranczo", nie sądziliśmy, że będzie on cieszył się tak ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy wciąż kochają kultową produkcję TVP. Co tydzień tworzymy dla Was nowe testy o "Ranczu" i co tydzień zaskakujecie nas fantastycznym odbiorem. Dlatego ta nominacja jest w pełni zasłużona. "Ranczomania" trwa w najlepsze! 

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska w spocie wizerunkowym TVN na wiosnę 2020
Zagłosuj
Mat. prasowe/x-news

Dorota Szelągowska w telewizji Was urządzi, a u nas... rządzi! To jedna z najbardziej lubianych gwiazd telewizyjnych, która wzbudza wyłącznie pozytywne emocje. A to w czasach wszechobecnego hejtu należy docenić. Szelągowska zaraża dobrym humorem i optymizmem, a jej patenty na ciekawe wykończenia mieszkania nie przestają nas zachwycać!

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska w Usterce
Zagłosuj

Zwariowane, stylowe i zawsze uśmiechnięte - przyjaciółki z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV podbiły serca czytelników Party.pl radosnym podejściem do życia! Codziennie tysiące czytelników naszego portalu sprawdza, co słychać u Ewy Mrozowskiej-Kozłowskiej i Sylwii Bomby (oraz oczywiście ich dzieci, które są przesłodkie)! Czy ich siła przełoży się na wynik naszego plebiscytu?

Gang Majdana
Gwiazda Party.pl 2020 - nominacje
Zagłosuj

W polskim show-biznesie nie ma drugiej takiej rodziny. Małgorzata Rozenek, Radek Majdan oraz Staś i Tadzio od lat wzbudzają ogromną sympatię czytelników. W 2020 roku dołączył do nich Henio Majdan, a ich popularność... ponownie wystrzeliła w kosmos. Gang Majdana rządzi w internecie, czy zdobędzie również Wasze uznanie w plebiscycie?

Wyniki plebiscytu:
Anna Bardowska...
Blanka Lipińska...
Serial "Ranczo"...
Dorota Szelągowska...
Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska...
Gang Majdana...