Monika Miller TaNIEC Z GWIAZDAMI Magda Bereda Taniec z gwiazdami Basia Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami Damian Kordas Taniec z gwiazdami Sandra Kubicka Taniec z gwiazdami
Taniec z gwiazdami odcinek 102 kto odpadł
East News

102. odcinek "Tańca z Gwiazdami" za nami. Tym razem z tanecznego show odpadły aż dwie pary. Każdy z uczestników miał przygotowane dwa układy taneczne, jednak już po pierwszej części z show odpadł a pierwsza para i nie miała nawet możliwości zaprezentowania przygotowanej wcześniej choreografii. 

Ogromną niewiadomą był występ Sandry Kubickiej, która nie mogła już zatańczyć z Adamem Adamonisem, który odszedł z programu z powodu kontuzji. Jej partnerem okazał się... Wojtek Jeschke

Zobaczcie, które pary odpadły z "Tańca z Gwiazdami", a kto przeszedł do półfinału!

1/6
Monika Miller TaNIEC Z GWIAZDAMI
East News

Monika Miller i Jan Kliment jako pierwsi zatańczyli jive'a do muzyki z filmu "Pulp fiction". Przed występem modelka powiedziała:

Nie spodziewałam się, że zajdę tak daleko w programie. Uwielbiam ten moment, kiedy wychodzę na parkiet ubrana, w pełnym makijażu. To jest cudowne!

Jury tym razem nie zachwyciło się tańcem Moniki Miller. Jednogłośnie stwierdzono, że zabrakło w tym tańcu wyrazistej osobowości modelki:

Jak Ty pięknie od pierwszych odcinków programu się rozwijasz. Teraz o wiele lepiej tańczysz, ale i bardziej się otworzyłaś. - wyznał Andrzej Grabowski.  Wy raczej udawaliście zabawę, to nie był Twój najlepszy taniec. Zabrakło mi Twojej osobowości. - powiedziała Iwona Pavlović. 

Andrzej Grabowski: 8
Iwona Pavlović: 5
Michał Malitowski: 5

2/6
Magda Bereda Taniec z gwiazdami
East News

Tango zatańczyła Magda Bereda i Kamil Kuroczko do utworu "Mamma Mia".

Miało być wow, ale zostało tylko ał.. Wiesz, co Magdo faktycznie jest lepiej, ale wbrew pozorom ten totalny luz nie sprawdził się w tangu. Bardzo ładnie ukrylaś się wśród tancerzy - ostro skomentowała występ Iwona Pavlović.

Z kolei Michał Malitowski powiedział, jak na Ciebie to było zawodowo!

Andrzej Grabowski: 8
Iwona Pavlović: 4
Michał Malitowski: 6

3/6
Basia Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami
East News

Basia Kurdej-Szatan (nominowana w kategorii "Nagroda Specjalna Portalu Party.pl) stwierdziła, że uwielbia muzykę filmową i marzy o wystąpieniu w musicalu. Aktorka razem z partnerem tanecznym, Jackiem Jeschke zatańczyli walca angielskiego. 

Piękne ustawienie, muzycznie wszystko. Ponieważ bardzo Wam się przyglądam, bo to już półfinał niedługo, to trzeba zwrócić uwagę na kroki - powiedziała "Czarna Mamba". 

Jury oceniło pierwszy występ pary na 27 punktów. 

Andrzej Grabowski: 10
Iwona Pavlović: 8
Michał Malitowski:  9

4/6
Damian Kordas Taniec z gwiazdami
East News

Damian Kordas i Janja Lesar zaprezentowali dynamiczne pasodoble do muzyki z filmu "Desperado". 

Słuchajcie, jaką ja mam  słabość do tej pary. Damian, podobnie jak Ty uwielbiam gotować. Jak kucharz tańczy, tak jak Ty to jest świetnie - powiedział Andrzej Grabowski. 

Miałeś wiarę w siebie i inicjowałeś ruch. Brawo, rozwijasz się - Damian usłyszał od Michała Malitowskiego. 

Para za ten taniec otrzymała maksymalną ilość punktów!

Andrzej Grabowski: 10
Iwona Pavlović: 10
Michał Malitowski: 10

5/6
Sandra Kubicka Taniec z gwiazdami
East News

Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke zatańczyli taniec współczesny do muzyki z filmu "Czarny łabędź". Modelka przyznała, że odejście Adama Adamonisa jest dla niej bardzo trudne, bo razem zaszli już tak daleko, ale ma nadzieję, że nic nie dzieje się bez przyczyny i mimo wszystko uda jej się przejść dalej.

Ja czułem dreszcze, kiedy Was oglądam. Brawo - powiedział Andrzej Grabowski. Ciężko pracujesz, Masz w sobie to, co ja lubię najbardziej 100% talentu i praca - dodała Iwona Pavlović. 

Andrzej Grabowski: 10
Iwona Pavlović: 10
Michał Malitowski: 10

6/6
Basia Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami
Instagram

Po pierwszej części z programu "Taniec z gwiazdami" odpadli Monika Miller i Jan Kliment! Jako druga para z tanecznym show pożegnali się Magda Bereda i Kamil Kuroczko.

Przychodząc do programu chciałem być najlepszym tancerzem, ale kiedy Cię poznałem, wiem, że nie ważne są miejsca, ale osoby, które spotykasz. - powiedział na koniec Kamil Kuroczko. Magda Bereda dodała, że dzięki temu programowi po prostu dorosła.

 

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami