Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy

Druga edycja "Dance Dance Dance" z udziałem Anny Muchy jest hitem TVP? Są wyniki oglądalności! 

Ile osób ogląda najnowszą odsłonę tanecznego show TVP?

Ile osób ogląda najnowszą odsłonę tanecznego show TVP? Czy druga edycja "Dance Dance Dance" jest hitem wiosennej ramówki stacji? Wyniki są jednocznaczne! 29 marca na antenie Telewizyjnej Dwójki ruszyły nowe odcinki tanecznego programu z udziałem gwiazd. Tym razem w show występują m.in. Rafał Mroczek i Przemek Cypryański, Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka czy Rafał Jonkisz z bratem Krzysztofem.  W drugiej edycji uczestników show oceniają: Ida Nowakowska, Robert Kupisz oraz Anna Mucha, która zastąpiła Ewę Chodakowską. Od premiery "Dance Dance Dance 2" minęły już trzy tygodnie, ale czy show przyciąga miliony widzów przed telewizory?

"Dance Dance Dance": Który występ dla Roksany Węgiel był najtrudniejszy? "Przekroczyłam swoje bariery"

Oglądalność drugiej edycji "Dance Dance Dance"

Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl drugą edycję "Dance Dance Dance" ogląda średnio 1,60 mln widzów! I chociaż względem pierwszej edycji program stracił 390 tys., to w czasie nadawania "DDD" Telewizyjna Dwójka jest liderem na rynku telewizyjnym! Do tej pory najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek show wyemitowany 29 marca - program wybrało wówczas 1,73 mln widzów. 

Wy również oglądacie najnowszą edycję "Dance Dance Dance"? Podoba się Wam druga edycja show?

Fanom programu przypominamy, że ze względu na epidemię koronawirusa producenci wstrzymali nagrania nowych odcinków- nie oznacza to jednak, że show zniknie z anteny! TVP w oficjalnym komunikacie informuje, że nagrane wcześniej odcinki zostaną wyemitowane w najbliższych tygodniach.

21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka 

28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka 

04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka 

11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka

Podoba się Wam druga edycja "Dance Dance Dance"?

Zobacz także: Mateusz Łapka to odkrycie "Dance Dance Dance"! Kim jest partner Ani Karczmarczyk w programie?

Drugą edycję "Dance Dance Dance" ogląda średnio 1,60 mln widzów.

Anna Karczmarczyk w Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Show jest hitem wiosennej ramówki TVP.

Rafał Mroczek w Dance Dance Dance
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

 

Natasza Młudzik / Arsen Petrovych / TVP
Newsy
"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz o rywalizacji z Fit Lovers: "My trenujemy zawodowo!"
"Dance Dance Dance": Bracia Jonkisz o rywalizacji z Fit Lovers: "My trenujemy zawodowo!"

Bracia Jonkisz, Rafał i Krzysztof, radzą sobie w programie "Dance Dance Dance" coraz lepiej. Obaj uwielbiają sport i są niezwykle sprawni fizycznie - trenują akrobatykę zawodowo. Ich sprawność fizyczną można porównać do sprawności pary Fit Lovers, dla których sport jest również sposobem na życie, jak i pracą. Czy bracia Jonkisz czują, że to właśnie Pamela i Mateusz są dla nich największą konkurencją? Jak oceniają ich taniec i podejście do programu? Posłuchajcie, czy to właśnie ich obawiają się najbardziej! Zobacz także:  Ostre słowa Anny Muchy, łzy i wielkie emocje w "Dance Dance Dance" 2. Który duet okazał się najlepszy? Fit Lovers w "Dance Dance Dance" mogą pochwalić się swoją sprawnością. Co o parze sądzą bracia Jonkisz?

Dance Dance Dance - zawieszono nagrania
Waldemar Kompała / TVP
TV-Show
Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone przez koronawirusa! Co dalej z programem!? 
Dance Dance Dance zawieszony. Czy program znika z anteny? Wiemy co dalej z Dance Dance Dance.

Nagrania do "Dance Dance Dance" zawieszone ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce! Czy program zniknie z anteny podobnie jak "Taniec z Gwiazdami"? Jest zaskakująca decyzja producentów! Poznajcie szczegóły! "Dance Dance Dance" nie znika z anteny!  Ze względu na bezpieczeństwo i wytyczne ministerstwa zdrowia w związku z pandemią koronawirusa w Polsce odwołano imprezy masowe, zamknięto szkoły, kina, teatry itd itp. Również producenci największych programów telewizyjnych oraz seriali podjęli decyzję o zawieszeniu nagrań kolejnych odcinków. Taki los spotkał m.in. "Taniec z Gwiazdami", który wróci do telewizji, ale jesienią. Co z programem "Dance Dance Dance", który nie jest emitowany na żywo? Nagrania zostały zawieszone, ale show na razie nie zniknie z anteny. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie prasowym: Telewizja Polska wyemituje zrealizowane w ubiegłych tygodniach odcinki według poniższego harmonogramu: 21.03.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z czwartego odcinka  28.03.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z czwartego odcinka  04.04.2020, godzina 20:00 - emisja Duetów z piątego odcinka  11.04.2020, godzina 20:00 - emisja Solówek z piątego odcinka Dodatkowo w każdą sobotę widzowie będą mogli zobaczyć specjalne odcinki „Dance Dance Dance The Best Off” będące podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. Na razie nie wiadomo, kiedy zdjęcia zostaną wznowione.    Przypomnijmy - w show walczą 4 pary. Do jakich teledysków zatańczą w przyszłym odcinku, w sobotę o 20 w TVP 2? Pamela i Mateusz - I'm So Excited (The Pointer Sisters) Rafał i Przemek - Marilyn Monroe (Pharrell Williams) Ania i Mateusz - Beat It (Michael...

Gwiazdy dance dance dance 2
Newsy
Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska
Znamy wszystkie pary drugiej edycji "Dance dance dance"! Zaskakujące nazwiska

Druga edycja " Dance dance dance " w TVP rusza już wiosną. Wiadomo, że w roli prowadzącego zobaczymy Tomasza Kammela, który razem z Basią Kurdej-Szatan prowadził pierwszą edycję tanecznego show. Teraz prezenter będzie gospodarzem programu sam. A kogo zobaczymy w "Dance dance dance" 2? Mamy pełną listę gwiazd drugiej edycji. Jakie gwiazdy wystąpią w "Dance dance dance" 2? Pod koniec lutego rusza 2. edycja  "Dance dance dance". Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, a w pierwszym sezonie nie zabrakło kontrowersyjnych sytuacji: spory, niebezpieczne upadki podczas występów , łzy na treningach i gorzkie słowa po odpadnięciu. To wszystko sprawia, że 2. edycja ma szansę stać się hitem wiosennej ramówki. A oto pełna lista gwiazd, które wystąpią w Dance dance dance 2: 1. Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora 2. Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek 3. Duet Fit lovers  czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz 4. Kasia Stankiewicz z siostrą Anną 5. Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka 6. Rafał Jonkisz i Krzysztof Jonkisz Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo? Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz z Fit lovers Rafał Mroczek Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora    

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner