Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dorota Zawadzka w niebieskiej bluzce
Newsy

Kayah narzekała na ceny na lotnisku, a Dorota Zawadzka kupiła "najdroższy wrzątek w kraju". Ile kosztował?

Kayah wywołała niedawno burzę w internecie na temat cen jedzenia na lotnisku. Artystka pokazała obiad, który tam kupiła i podkreśliła, że zapłaciła za niego aż 72 złote! Rozpętała się dyskusja, wypowiedział się rzecznik lotniska. Teraz czekamy na kolejna awanturę na temat wysokich cen - tym razem wywołaną przez Dorotę Zawadzką. Superniania wybrała się do jednej z warszawskich restauracji na śniadanie i zamówiła m.in. wrzątek. Jego cena  mocno ją zaskoczyła.

"Hotel Paradise": Simon zdradził nam, jak dostał się do programu! Będziecie zaskoczeni!

Dorota Zawadzka oburzona ceną wrzątku w restauracji

Gwiazda pokazała na swoim profilu na Facebooku paragon z restauracji. Okazuje się, że za gorącą wodę Dorota Zawadzka musiała zapłacić 4 złote. Superniania skomentowała to krótko:

Najdroższy wrzątek w kraju, co tam lotnisko... Trochę wstyd.

W większości restauracji wrzątek jest darmowy. Jak widać w tej odwiedzonej przez Dorotę Zawadzką ktoś zasłużył na karnego jeżyka za swoją głupotę...

 

Zobacz: Najpierw skarżyła się Kayah, teraz Marcin Tyszka. Perypetie gwiazd na lotniskach​

 

Dorota Zawadzka nie kryła oburzenia ceną wrzątku

Dorota Zawadzka na spotkaniu

Jednak nie ona pierwsza jest oburzona warszawskimi cenami

AKPA

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kayah na spotkaniu w restauracji
Newsy
Kayah na spotkaniu z koleżanką w restauracji. Zwróćcie uwagę na jej metaliczne adidasy ZDJĘCIA
Dorota Zawadzka w okularach
Newsy
Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Jak to zrobiła?

Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Znana psycholog i prowadząca program "Superniania" przeszła ogromną  metamorfozę. Gwiazda diametralnie zmieniła sposób odżywiania - najlepszym dowodem jest jej nowa sylwetka. Dorota Zawadzka schudła 30 kilogramów! Gwiazda od początku swojej medialnej kariery zmagała się z nadprogramowymi kilogramami. W licznych wywiadach Zawadzka zapowiadała, że chce zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale efekty były chwilowe albo mało widoczne. Pięć lat temu Zawadzka schudła 20 kilo na diecie białkowej, ale kiedy wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami' musiała zapomnieć o odchudzaniu - ciężki treningi wymagały normalnego odżywiania. Teraz jednak to się zmieniło, a na profilu Doroty Zawadzkiej na Facebooku pojawiło się kilka zdjęć, na których gwiazda chwali się nową figurą. Musimy przyznać, że zmiana jest spektakularna. Jak się okazuje psycholog zrzuciła już 30 kilogramów, ale to jeszcze nie koniec: Odchudza się od maja zeszłego roku. Robi to z głową, opierając się na ćwiczeniach i diecie. Chce stracić jeszcze 20 kilogramów i utrzymać efekt na zawsze - zdradza znajomy Doroty Zawadzkiej w "Rewii". Gratulujemy silnej woli i spektakularnych efektów!   Zobacz: Kayah narzekała na ceny na lotnisku, a Dorota Zawadzka kupiła "najdroższy wrzątek w kraju". Ile kosztował?   Dorota Zawadzka schudła aż 30 kilogramów! (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Dorota Zawadzka on  9 listopada 2015 Dorota Zawadzka przed metamorfozą To jednak  nie koniec. Gwiazda planuje zrzucić jeszcze 20 kilogramów.

Dorota Zawadzka
Newsy
Dorota Zawadzka ostro o hejterach atakujących Filipa Chajzera
Co napisała?

Tragiczny wypadek w rodzinie Filipa Chajzera zasmucił tysiące ludzi, którzy składają mu kondolencje. Niestety znaleźli się również tacy, którzy krytykują dziennikarza nie zważając na to, że stracił w wypadku jedynego syna Maksa. Dorota Zawadzka o hejcie po śmierci syna Filipa Chajzera W obronie dziennikarza oprócz Karoliny Korwin Piotrowskiej stanęła również Dorota Zawadzka . Słynna Superniania jest oburzona zachowaniem ludzi wypisujących krzywdzące Filipa Chajzera opinie. Na Facebooku podkreśliła, że to, co dzieje się po tym nieszczęśliwym wypadku jest niedopuszczalne:  Nie mogę pojąć, nie ogarniam, budzą się we mnie negatywne emocje, gdy czytam o hejcie w kierunku człowieka, który stracił w wypadku dziecko.   Niepojęte ! Potworom, którzy piszą te straszne rzeczy po prostu, po ludzku życzę, by wróciło do nich to co wysyłają... Administratorzy powinni obowiązkowo usuwać, blokować a wcześniej namierzać IP i karać! Myślicie, że karanie hejterów jest w ogóle możliwe? Zobacz:  Hejterzy atakują Filipa Chajzera po śmierci syna: "Zasłużyłeś!". Korwin Piotrowska: Blokować ich!  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner