Dorota Szelągowska niedawno została mamą po raz drugi. W styczniu 2018 roku na świat przyszła jej córeczka, Wanda. Gwiazda ma także 16-letniego syna Antoniego. Obecnie Dorota Szelągowska wiedzie udane życie u boku drugiego męża, ale niewiele mówi o swoim prywatnym życiu. Na swoim profilu na Instagramie nie pokazuje zdjęć dzieci, nie wiadomo również kim jest jej mąż.

Reklama

Jednak nie zawsze tak było. Wcześniej przez 13 lat Dorota Szelągowska była związana z Adamem Sztabą. Para chętnie bywała na salonach, a jej ślub był sporym medialnym wydarzeniem. Teraz okazuje się, że Dorota Szelągowska żałuje ślubu z muzykiem!

Dorota Szelągowska żałuje ślubu z Adamem Sztabą?

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez 10 lat żyli w nieformalnym związku. Gdy ich relacja zaczęła się psuć, para zdecydowała się wziąć ślub. Ceremonia była huczna, ale niestety nie pomogła uratować związku. Już 3 miesiące później Dorota Szelągowska i Adam Sztaba rozstali się, a 3 lata później wzięli rozwód. Teraz gwiazda w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia" zasugerowała, że żałuje ślubu z Adamem Sztabą.

Okazuje się bowiem, że Dorota Szelągowska jest bardzo wierząca. Niestety, przez ślub i rozwód nie może w pełni uczestniczyć w mszach.

- Wiara jest dla mnie bardzo istotna, dlatego ubolewam, że nie jestem w związku sakramentalnym. Brakuje mi tego, że nie mogę w pełni uczestniczyć we mszy świętej. Wiara była i zawsze będzie dla mnie istotna, ale nie ukrywam, że w obecnej mojej sytuacji to dla mnie trudny temat - powiedziała gwiazda.

Co więcej, Dorota Szelągowska przez długi czas nie mogła się pogodzić z faktem, że jest kobietą po rozwodzie.

Zobacz także

- Długo uważałam, że bycie rozwódką brzmi strasznie – dodaje Szelągowska w rozmowie z magazynem. Może dlatego, że jestem tradycjonalistką. Bycie rozwódką stygmatyzuje. Kojarzy się z kobietą po przejściach, której się nie udało - wyznała.

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba wzięli ślub po 10 latach związku

Dorota Szelągowska jest teraz szczęśliwa w nowym związku

x-news
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama