Party Stories
Dorota Szelągowska przyznała się do nietypowego nałogu
Newsy

Dorota Szelągowska szczerze o rozstaniu z trzecim mężem: "Pandemię przechodziłam w samotności"

Dorota Szelągowska rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. To, co powiedziała na temat swojego ostatniego rozstania może nieźle wszystkich zdziwić.

Kilka miesięcy temu media żyły wiadomością o rozstaniu Doroty Szelągowskiej z trzecim mężem. Prowadząca "Totalnych remontów Szelągowskiej" dopiero teraz postawiła odnieść się do doniesień medialnych i wyjątkowo skomentowała swoje ostatnie sercowe rozterki. 

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku - powiedziała w wywiadzie dla Pani.

Co jeszcze zdradziła?

Zobacz także: Dorota Szelągowska o lawinie artykułów na temat jej rozwodu. "Byłam wtedy na planie...". Co nam zdradziła?

Tak wyglądają gwiazdy bez farbowania! Szelągowska jest naturalną brunetką, a Woźniak-Starak, Nowakowska i Doda?

Dorota Szelągowska komentuje rozstanie z trzecim mężem

Dorota Szelągowska szczerze odniosła się do plotek odnośnie swojego rozstania z trzecim mężem, z którym wychowywała swoją najmłodszą córeczkę Wandę. Przyznała, że decyzję o zakończeniu związku podjęli dużo wcześniej, niż dowiedziały się o tym media: 

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - wyznała w wywiadzie dla Pani

Dorota Szelągowska podjęła również temat ślubów i przyznała, że nie zamierza już więcej zawierać związków małżeńskich, chociaż pandemia uświadomiła jej, że nie warto niczego planować i zakładać z góry, ponieważ życie łatwo weryfikuje postanowienia. Przy okazji dodała, że nie żałuje żadnej decyzji odnośnie wszystkich ślubów, które wzięła. 

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze - podsumowała

Spodziewaliście się takiego wyznania? 

Zobacz także: Dorota Szelągowska pokazała przepiękne wnętrza swojego domu na Warmii. Trudno oderwać wzrok!

Dorota Szelągowska przyznała, że rozstała się ze swoim trzecim mężem już półtora roku temu. 

Dorota Szelągowska w krótkich blond włosach
East News

Dorota Szelągowska nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym w mediach. Tym razem zrobiła wyjątek. 

Dorota Szelągowska przyznała się do nietypowego nałogu

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Szelągowska o maturze syna
Newsy
Dorota Szelągowska o trzecim mężu: "Jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją". Kim byli poprzedni partnerzy gwiazdy?
Kim są byli mężowie Doroty Szelągowskiej?

Ta wiadomość z pewnością zaskoczyła wszystkich fanów Doroty Szelągowskiej. "Super Express" poinformował, że kończy się trzecie małżeństwo gwiazdy TVN. Jeszcze kilka lat temu Dorota Szelągowska mówiła, że znalazła swoje szczęście u boku tajemniczego mężczyzny, którego poznała w pracy. Teraz, według doniesień dziennika, okazuje się, że trzeci związek gwiazdy niestety nie przetrwał próby czasu...  Historia związków Doroty Szelągowskiej Dorota Szelągowska bardzo rzadko mówi publicznie o swoim życiu uczuciowym. Wiadomo jednak, że po raz pierwszy wyszła za mąż kiedy miała zaledwie 20 lat. Jak donoszą media, pierwszym mężem gwiazdy był wokalista teatralny. Owocem tego związku jest syn Antoni, który w październiku 2019 roku skończył 18 lat. Pierwsze małżeństwo Doroty Szelągowskiej nie trwało zbyt długo, a po jego zakończeniu związała się z kompozytorem, Adamem Sztabą. Para przez 11 lat żyła w nieformalnym związku i razem wychowywali syna gwiazdy TVN z pierwszego małżeństwa. W  2013 roku Szelągowska i Sztaba powiedzieli sobie "tak" i wyprawili huczne wesele na którym nie zabrakło gwiazd. Świadkami pary młodej byli Natalia Kukulska i jej mąż Michał Dąbrówka. Niestety, w 2015 roku doszło do rozwodu gwiazdy TVN i znanego kompozytora.  Nie żałuję niczego. Ani ślubu, ani związku. To było 13 ważnych lat. Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci- Dorota Szelągowska mówiła później w rozmowie z "Twoim Stylem". Po rozstaniu z Adamem Sztabą Dorota Szelągowska znalazła szczęście u tajemniczego mężczyzny, którego poznała w pracy. W listopadzie 2017 roku media zaczęły plotkować o ślubie...

Dorota Szelągowska smutna na ramówce TVN
ONS
Newsy
Jest nowy wpis Doroty Szelągowskiej! Zareagowała na medialne doniesienia o rozwodzie? 
Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie nowy wpis i zdjęcie. Czy gwiazda TVN skomentowała medialne plotki dotyczące jej życia prywatnego?

Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie nowy wpis i zdjęcie. Czy gwiazda TVN skomentowała medialne plotki dotyczące jej życia prywatnego? Wczoraj "Super Express" poinformował, że Dorota Szelągowska rozwodzi się z trzecim mężem. Czy prowadząca hitowe programy telewizyjne zdementowała albo potwierdziła doniesienia na swój temat? Dorota Szelągowska w świetnym humorze na zdjęciu Wiadomość o rzekomym rozstaniu Doroty Szelągowskiej i jej trzeciego męża z pewnością zaskoczyła wszystkich. Jeszcze dwa lata temu jedna z największych gwiazd TVN w wywiadzie dla "Twojego Stylu" przyznała, że znalazła prawdziwe szczęście u boku swojego męża. Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe- mówiła w wywiadzie dla "Twojego Stylu". Ale wczoraj (w środę 30 września) media poinformowały o rozstaniu Doroty Szelągowskiej i jej męża. Według doniesień "Super Expressu" para szykuje się do rozwodu. Jak gwiazda TVN zareagowała na medialną burzę? Dorota Szelągowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, ale nie skomentowała rewelacji na swój temat. Zaczynamy kolejny remont @totalneremontyszelagowskiej ❤️❤️❤️ Trzymajcie kciuki, przynajmniej za pogodę - napisała pod zdjęciem z kolegami z programu "Totalne remonty Szelągowskiej". Pod wpisem i zdjęciem Doroty Szelągowskiej jedna z internautek zapytała, czy medialne doniesienia są prawdziwe jednak gwiazda do tej pory nie odpowiedziała swojej fance. Zobacz także:   "W czasie pandemii Antek całkowicie...

Dorota Szelągowska opowiedziała o ojczymie pedofilu
East News
Newsy
Najpierw rozwód, a teraz to! Dorota Szelągowska przeżywa trudne chwile! 
Dorota Szelągowska podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jej syn wyprowadza się z domu!

Dorota Szelągowska podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jej syn wyprowadza się z domu! Gwiazda TVN opublikowała wspólne zdjęcie z nastolatkiem i przyznała, że jest przerażona jego decyzją o przeprowadzce. Nie uwierzycie, co czego porównała wyprowadzkę syna! Sprawdźcie, co napisała w sieci. Dorota Szelągowska szczerze o wyprowadzce syna Zaledwie kilka dni temu w mediach pojawiła się wiadomość, że Dorota Szelągowska rozstała się z trzecim mężem. "Super Express" poinformował wówczas, że gwiazda TVN złożyła wniosek o rozwód i czeka na termin rozprawy w sądzie.  Wydaje mi się, że pewne rzeczy powinniśmy zachować dla swoich bliskich i swoich przyjaciół- powiedziała nam Dorota Gardias, kiedy zapytaliśmy, czy w medialnych doniesieniach jest ziarno prawdy.  Teraz okazuje się, że rozstanie z mężem to niejedyna rewolucja w życiu Doroty Szelągowskiej! Gwiazda TVN zdradziła nam ostatnio, że jej 19-letni syn rozpoczyna studia w innym mieście, a to oznacza, że musi wyprowadzić się z rodzinnego domu. Zaczyna studia w Szkole Filmowej, więc będzie miszkał w Łodzi- zdradziła przed naszą kamerą.  Teraz Dorota Szelągowska opublikowała zdjęcie z synem i zdradziła, jak bardzo przeżywa wyprowadzkę ukochanego syna!  Ciąża, poród i połóg razem wzięte to pikuś, przy wyprowadzce dziecka z domu. #dorosłość#dlaczegoniktmnienieuprzedził- napisała w relacji na InstaStories. Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Dorotę Szelągowską! Zobacz także:   Dorota Szelągowska o trzecim mężu: "Jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją". Kim byli poprzedni partnerzy gwiazdy? Syn Doroty Szelągowskiej wyprowadza się z domu. Gwiazda TVN nie ukrywa, że to dla niej trudny czas.   

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner