Strona zawiera
treści tylko dla dorosłych

Dorota Szelągowska o maturze syna

Dorota Szelągowska ostro po wystąpieniu Kaczyńskiego: "To nie powinna być wojna z Kościołem, tylko z zepsutą władzą"!

Dorota Szelągowska o maturze syna

Dorota Szelągowska opublikowała w sieci mocny wpis z apelem do protestujących! Prowadząca takie telewizyjne hity jak: "Totalne remonty Szelągowskiej", "Polowanie na mieszkanie" czy "Dorota Was urządzi", podczas relacji na InstaStories ostro skomentowała wtorkowe wystąpienie wicepremiera i prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Zobaczcie, co napisała!

Dorota Szelągowska opublikowała mocny wpis

W związku z decyzją Trybunału Konstytucyjnego, który 22 października orzekł, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z Konstytucją, od kilku dni w całej Polsce organizowane są protesty. Tysiące Polek i Polaków sprzeciwia się zaostrzeniu prawa aborcyjnego i wychodzi na ulice, by wyrazić swoje niezadowolenie.

We wtorek 27 października, Jarosław Kaczyński opublikował w sieci oświadczenie, w którym skrytykował protestujących. Prezes PiS zaapelował również do wszystkich zwolenników partii rządzącej, żeby stanęli w obronie kościoła.

(...) Musimy bronić polskich kościołów za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości i wszystkich, którzy nas wspierają, do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła- mówił Jarosław Kaczyński.

Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego wywołało burzę. Wielu komentujących zszokowały słowa najważniejszego polityka w kraju. Wśród osób, które sprzeciwiają się słowom Jarosława Kaczyńskiego jest również Dorota Szelągowska. 

TO RZĄD, W WŁAŚCIWIE  PREZES PIS ODPOWIADA ZA TO, W JAKIM STANIE JEST TEN KRAJ, TO ON DECYDUJE KOMU I ZA CO ODDAWANE SĄ WPŁYWY I GIGANTYCZNE PIENIĄDZE. TO ON WPROWADZA WŁASNE PRZEKONANIA JAKO TE OBOWIĄZUJĄCE, ZA NIC MAJĄC LITERĘ PRAWA- napisała Dorota Szelągowska (pisownia oryginalna).

Gwiazda TVN zwróciła jednak uwagę, żeby protsetujący nie powinni się atakować kościoła, tylko władze.

TO NIE POWINNA BYĆ WOJNA Z KOŚCIOŁEM TYLKO Z ZEPSUTĄ WŁADZĄ. JEŻELI WALCZYMY O WOLNOŚĆ  WYBORU, A NIE DAJEMY INNYM PRAWA DO SWOICH POGLĄDÓW, WIARY I MODLITWY, TO SAME STAJEMY SIĘ OPRAWCAMI- czytamy. 

Zobaczcie cały wpis Doroty Szelągowskiej opublikowany na InstaStories! Zgadzacie się z gwiazdą TVN?

Zobacz także: Wkurzona Dorota Szelągowska: "Nie zasłaniajcie się Bogiem. To my was rozliczymy"! Padło dużo mocnych słów

Dorota Szelągowska komentuje sytuację w Polsce.

Dorota Szelągowska komentuje oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego
Instagram

Gwiazda TVN zaapelowała do protestujących.

Dorota Szelągowska komentuje oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego
Instagram

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48