Dorota Szelągowska ma nowego chłopaka
ONS

Dorota Szelągowska potwierdziła, że znowu jest zakochana! Gwiazda TVN zamieszkała z nowym chłopakiem

Dorota Szelągowska ma nowego chłopaka
ONS

Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Wszystko wskazuje również na to, że gwiazda TVN zamieszkała już ze swoim nowym chłopakiem, o czym sama przez przypadek poinformowała na Facebooku. Była żona Adama Sztaby pochwaliła się bowiem... jak wyglądała jej ostatnia noc. Szelągowska na portalu społecznościowym zdradziła, że o 4:40 projektowała swoją sypialnię, a po skończonej pracy wróciła do łóżka, gdzie czekał na nią ukochany ;)

...Cichutko wracam do łóżka. Mój chłopak patrzy na mnie nieprzytomnym wzrokiem i pyta dlaczego nie śpię. Przez naszą sypialnię - odpowiadam.

Po tym wpisie możemy więc być pewni, że Dorota Szelągowska znowu jest szczęśliwa. Prowadząca "Dorota was urządzi" już kilka tygodni temu zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

To, że ja działam z wiertarką nie zabiera mi kobiecości, bo w moim domu mój facet wierci dziury - mówiła w "Maglu towarzyskim".

Karolina Korwin Piotrowska oczywiście zwróciła uwagę na jej wypowiedź i skomentowała to krótko - Szelągowska ma faceta. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę...

 

Nie możemy się doczekać, kiedy Dorota Szelągowska zdradzi, kim jest jej nowy wybranek!

 

Zobacz także: Adam Sztaba o rozstaniu z Dorotą Szelągowską: "Rozwód to strata, ale też refleksja"

 

Dorota Szelągowska napisała o nowym chłopaku na Facebooku.

Gwiazda TVN Style zamieszkała z nowym chłopakiem.

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05