Dorota Gardias dom
1/5
Dorota Gardias dom

 

Dorota Gardias sprzedaje swój luksusowy dom! Trzy lata temu gwiazda TVN spełniła swoje marzenie i kupiła piękną posiadłość na warszawskim Wilanowie. Pogodynka wprowadziła się wówczas do ogromnej willi, za którą zapłaciła ponoć 2,5 mln złotych. Dom Doroty Gardias ma ponad 300 metrów kwadratowych i wydawało się, że Dorota Gardias jest w nim szczęśliwa... Niestety, wszystko się zmieniło kiedy w 2016 roku złodzieje weszli do domu pogodynki!

 

Straty materialne to jedno, ale dochodzą do tego dużo poważniejsze kwestie, jak zmącony spokój i zakłócone poczucie bezpieczeństwa- mówił wówczas informator "Faktu". 

 

Teraz dziennik informuje, że Dorota Gardias zdecydowała się sprzedać swoją luksusową willę! Za ile możecie kupić dom pogodynki? Siedzicie? To zajrzyjcie do naszej galerii...

 

Zobacz także: Dorota Gardias zaręczyła się?! Kim jest jej narzeczony?

2/5
Dom Doroty Gardias

Wnętrza luksusowego domu Doroty Gardias mogliśmy zobaczyć w internetowym programie Łukasza Jakóbiaka "Jak mieszkają gwiazdy?" My byliśmy zachwyceni nowoczesnymi wnętrzami willi pogodynki! Wam również przypadły do gustu? Chcielibyście zamieszkać w takim domu? Jeżeli tak, to możecie go kupić za skromne... 3,5 mln złotych! 

To ostateczna decyzja. Dom wystawiony jest na sprzedaż- przyznała Dorota Gardias w rozmowie z Faktem.

Zobaczcie, jak wygląda piękny dom Doroty Gardias! 

Zobacz także: Tak mieszkają Karolina i Piotr Kraśkowie. Zobacz wnętrza ich domu!

 

3/5
Dom Doroty Gardias

Willa Doroty Gardias jest nowoczesna i bardzo stylowa. Gwiazda TVN mieszkała tam razem z partnerem i swoją córeczką. 

4/5
Dom Doroty Gardias

Marzycie o wielkiej garderobie? Spójrzcie tylko, jak urządziła ją Dorota Gardias! 

5/5
Dom Doroty Gardias
Więcej na temat Dorota Gardias