Kim Kardashian i Donald Trump Kim Kardashian i Donald Trump Kim Kardashian i Donald Trump Kim Kardashian i Donald Trump
Kim Kardashian i Donald Trump
Instagram
To ważne!
1/6
Kim Kardashian i Donald Trump
Instagram

Myślicie, że to fake? O nie! To stało się naprawdę! Kim Kardashian spotkała się z Donaldem Trumpem. Jak czytamy na Instagramie prezydenta Stanów Zjednoczonych, odbyli oni bardzo przyjemną rozmowę. Na jaki temat?

Wspaniałe spotkanie z Kim Kardashian! Rozmawialiśmy o reformie sądownictwa i więziennictwa - napisał Trump na Instagramie.

Spotkanie Kim Kardashian z Donaldem Trumpem nie było przypadkowe. Kardashianka apeluje o ułaskawienie Alice Marie Johnson - kobieta odbywa karę dożywotniego pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe. 63-latka 21 lat temu została skazana za posiadanie narkotyków i inne niezgodne z prawem interesy. Alice Marie Johnson twierdzi, że rzeczywiście złamała prawo, ale zrobiła to by zapewnić swoim dzieciom godne życie.

 

Zobacz: Kim Kardashian po raz pierwszy pokazała zdjęcie córeczki Chicago

2/6
Kim Kardashian i Donald Trump
East News

Kim prosiła Donalda o zwolnienie z więzienia 63-latki. Kardashianka sama jest matką trójki dzieci i wie, że zrobiłaby dla nich wszystko!

3/6
Kim Kardashian i Donald Trump
East News

Po spotkaniu z Trumpem Kardashianka wydała oświadczenie na swoim Twitterze:

Dziękuję prezydentowi Trumpowi za poświęcony mi czas. Mam nadzieję, że prezydent udzieli prawa łaski pani Alice Marie Johnson. Mam dużo optymizmu jeśli chodzi o jej przyszłość i mam nadzieję, że zarówno ona, jak i wiele innych osób w podobnej sytuacji, dostanie drugą szansę w życiu.

4/6
Kim Kardashian i Donald Trump
East News

Co ciekawe, Kardashianka w 2016 roku poparła w wyborach prezydenckich Hillary Clinton, a jej mąż Kanye West wsparł wtedy Donalda Trumpa.

5/6
East News
6/6
Kim Kardashian, Chicago West
Instagram/Kim Kardashian
Więcej na temat Kim Kardashian Donald Trump