TYLKO U NAS!

Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, jak się dogaduje z trzema żonami Michała i czwórką jego dzieci. To wyzwanie!

Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, jak się dogaduje z trzema żonami Michała i czwórką jego dzieci. To wyzwanie!

Tuż przed 40. urodzinami postanowiła spróbować szczęścia w „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła „Party”, czy bała się związać z niepokornym i szalonym mężczyzną Michałem Wiśniewskim i jak się dogaduje się z czwórką jego dzieci.

Poznali się, kiedy kiedy Michał rozstał się ze swoją trzecią żoną. Wokalista w latach 1996–2001 był żonaty z piosenkarką Magdą Femme, potem przez cztery lata tworzył związek małżeński z Martą Mandaryną Mandrykiewicz, z którą ma dwoje dzieci, syna Xaviera Michała oraz córkę Fabienne Martę. Następnie przez pięć lat był żonaty z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Natomiast z Dominiką Tajner wziął ślub w 2012 roku. Para jest razem nieprzerwanie już siedem lat. Dominika z poprzedniego małżeństwa ma syna Maksymiliana. Razem więc wychowują piątkę dzieci. 

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Patchworkowa rodzina Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego

Spytaliśmy Dominikę, czy nie obawiała się wejść w związek z Michałem. Przecież wokalista ma na swoim koncie aż trzy nieudane małżeństwa. W dodatku patchworkowa rodzina to zawsze gigantyczne wyzwanie.

- Wszystkie nasze dzieci są wspaniałe i wydaje mi się, że dziś mamy już dobrze poukładane relacje. Jednak muszę zaznaczyć, że to zawsze jest bardzo trudna praca -powiedziała „Party” Dominika.

Zobacz także
Marta Wiśniewska, Mandaryna z dziećmi z 2006 roku

Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

Michał Wiśniewski z córką Etiennette

Michał Wiśniewski pokazał 11-letnią córkę, Etiennette! Podobna do słynnego taty? ZDJĘCIA

Poprosiliśmy też żonę Michała Wiśniewskiego o  radę  dla  kobiet,  które  wchodzą  w  patchworkowy  związek.  Często  są  one zazdrosne o byłych partnerów, albo nawet o dzieci. Co odpowiedziała?

- Zazdrość w takich sytuacjach jest uczuciem naturalnym i należy się do niego głośno przyznawać. Często  koleżanki pytają mnie: „Jak sobie radzisz z byłymi żonami Michała?” Odpowiadam: „Normalnie, przecież  ja z nimi nie żyję!” Każdy z nas ma swoje życie. Pewnie, że czasem bywam zazdrosna, ale to jest normalne uczucie. Czasem też koleżanki pytają, jak sobie radzę ze złością na dzieci i czy w ogóle tę złość im okazuję. Wtedy mówię, że złość też jest naturalnym uczuciem. Dzieci owszem, czasem mnie drażnią, ale przecież ja też ich drażnię. Dokładnie taki sam rodzaj  złości czuję czasem w  stosunku do mojej mamy, czasem mojego syna, a czasem dzieci Michała. Co w tym złego? Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Nie istnieją takie relacje, w których od „a” do „z” ze wszystkiego jesteśmy tylko zadowoleni i przez cały czas szczęśliwi. Uważam, że im więcej normalności, a mniej pozowania i gry, tym lepiej - mówi Dominika.

A jakie relacje łączą Dominikę z byłymi partnerkami Michała? 

- Wydaje mi się, że mam dobre relacje z byłymi żonami Michała, a Michał z moim byłym mężem. Jednak nie udajemy, że się jakoś specjalnie przyjaźnimy. Nie spędzamy  świąt Bożego Narodzenia wszyscy razem przy jednym stole i nie wrzucamy potem  słodkich zdjęć na Instagram - stwierdza żona Michała Wiśniewskiego.

Dominika Tajner-Wiśniewska ma zdrowe podejście do życia

Dominika Tajner Wiśniewska

Więcej przeczytasz w nowym numerze "Party"

Party.pl

Zobacz także: Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

Michał Wiśniewski na konferencji sylwestrowej Polsatu
ONS
Newsy
Michał Wiśniewski wkrótce wystawi się na publiczny lincz! O co chodzi? WIDEO
Michał Wiśniewski wkrótce wystawi się na publiczny lincz! O co chodzi? WIDEO

Michał Wiśniewski   po raz kolejny udowodnił, że posiada ogromny dystans do siebie, którego tak brakuje w polskim show-biznesie. Wokalista grupy Ich Troje wystąpi wkrótce na własnym "antybenefisie". " Roast Michała Wiśniewskiego" to wydarzenie, podczas którego komicy drwić będą ze swojego gościa. W rozmowie z Party.pl, Michał Wiśniewski zdradził nam dlaczego zdecydował się na udział w tego typu wydarzeniu: Mam do siebie dystans, zawsze miałem. Przecież to nie pierwszy raz kiedy ktoś mnie wyśmiewa. Czy to będzie sławetna "Filiżanka" czy niegdyś "A wszystko to, bo Ciebie kocham", chodzenie po rampach czy imiona dzieci (..) Jak Michał Wiśniewski wybiera imiona swoim dzieci? Grzebie w pudełku ze Scrabble! Czy wokalista ma zamiar odpowiedzieć komikom? Tego dowiecie się z naszego wywiadu!   Michał Wiśniewski na konferencji sylwestrowej Polsatu

Kinga Rusin, Michał Wiśniewski
Newsy
Ostra wymiana zdań między Rusin a Wiśniewskim w DDTVN! Piosenkarz wbił szpilę dziennikarce? "Miłość boli i ty powinnaś..."
Ostra wymiana zdań między Rusin a Wiśniewskim w DDTVN! Piosenkarz wbił szpilę dziennikarce? "Miłość boli i ty powinnaś..."

Ups! Coś chyba poszło nie tak.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News
Newsy
Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!
Dominika Tajner: "Mam złamane serce". Wiemy, dlaczego Michał Wiśniewski chce rozwodu!

Wiadomość o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zaskoczyła wszystkich! Wczoraj, 12 marca, żona lidera zespołu "Ich Troje" przyznała, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała, że jest zrozpaczona i mocno zaskoczona decyzją swojego męża.  Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party". Dominika jest zaskoczona decyzją męża: Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała w rozmowie z Plejadą.  Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował decyzji o rozstaniu z żoną. Dlaczego złożył pozew o rozwód? Media przypominają, że muzyk nie był zachwycony udziałem Dominiki w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o jej tanecznego partnera, Wojciecha Jeschke, ale czy to rzeczywiście był powód do rozstania? Kiedy lider "Ich Troje" złożył pozew o rozwód? Zobaczcie, co powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska.  Zaskakujący komentarz żony Michała! Zobacz także:   Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner