Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata
Newsy

Dominika Tajner szczerze o swoim związku! "Miłość jest w powietrzu. Nareszcie!" 

Dominika Tajner szczerze o swoim związku! "Miłość jest w powietrzu. Nareszcie!" 

Dominika Tajner po raz pierwszy zabrała głos na temat swojego związku! Z wymownego wpisu, który zamieściła dzisiaj na Instagramie dowiadujemy się, że jest naprawdę szczęśliwa! Do tej pory nie komentowała kwestii związanych ze swoim nowym partnerem, a zrobiło się o tym głośno tuż rok temu, kiedy na Facebooku zdecydowała się zmienić swój status z "wolnego" na "w związku". Co Dominika Tajner napisała o swojej relacji? Zobaczcie! 

Zobacz także: Dominika Tajner jest w nowym związku! Potwierdziła to nowym statusem na Facebooku

Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczną randkę. Mając kody rabatowe Groupon zapłacisz naprawdę niewiele!

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner szczerze o nowym związku 

Dominika Tajner o tym, że jest w nowym związku pochwaliła się już na początku 2020 roku. Ogłosiła to na swoim Facebooku, ustawiając status "w związku". Ta informacja odbiła się szerokim echem w mediach, jednak sama Dominika nie zabrała więcej głosu w sprawie, w dodatku ustawiła informacje widoczne w facebookowym profilu na widoczne tylko dla znajomych osób. Wygląda jednak na to, że jej związek utrzymywany z dala od mediów ma się bardzo dobrze! Dziś po raz pierwszy zdecydowała się na miłosne wyznanie, które opublikowała na Instagramie: 

Miłość jest w powietrzu. Nareszcie! 

Do postu dołączyła również wymowne zdjęcie przedstawiające grafikę zakochanej pary. Jak na razie Dominika Tajner nie zdecydowała się zdradzić personaliów swojego ukochanego. 

Zobacz także: Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego dostanie imiona Falco Amadeus. Kim inspirował się artysta?

Dominika Tajner zabrała głos w sprawie swojego aktualnego związku. Przyznała, że jest zakochana i opublikowała wymowną grafikę. Nie ma wątpliwości, że jest szczęśliwa!

Dominika Tajner o nowym związku
Instagram

Pierwszy raz na temat tego, że Dominika Tajner jest w nowym związku zrobiło się głośno po tym, jak na jej Facebooku pojawił się status "W związku". Nie wiadomo jednak, kto jest jej wybrankiem.

Dominika Tajner w ciemnej sukience
East News

 

Dominika Tajner w ciemnej sukience
East News
Newsy
Dominika Tajner jest w nowym związku! Potwierdziła to nowym statusem na Facebooku
Dominika Tajner jest w nowym związku! Potwierdziła to nowym statusem na Facebooku

Dominika Tajner po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim długo nie była sama. Nowy Rok rozpoczęła od oficjalnej informacji, że znalazła miłość. Potwierdziła to, zmieniając status na Facebooku. Niedawno było głośno o kolejnych zaręczynach lidera Ich Troje , a teraz okazuje się, że jego była żona też jest zakochana. Czy wiadomo, kto jest nowym wybrankiem Dominiki Tajner? Dominika Tajner jest w związku? Ubiegły rok  nie był dla Dominiki Tajner łaskawy! Kryzys w małżeństwie z Michałem Wiśniewskiem, ostatecznie zakończył się rozwodem, potem poważne problemy ze zdrowiem miał jej 13-letni syn Maksymilian , a na koniec roku pojawiły się doniesienia, że celebrytka jest zamieszana w wyłudzenie kredytu . Teraz wszystko wskazuje na to, że rok 2020 będzie znacznie lepszy. Dominika Tajner właśnie poinformowała, że znalazła nową miłość i jest w związku. Co prawda nie pokazała jeszcze swojego wybranka, ale być może już niedługo pojawią się razem na czerwonym dywanie. O swoim nowym partnerze poinformowała oficjalnie zmieniając status na Facebooku na "w związku". Pod postem pojawiły się setki gratulacji, a jej fani trzymają kciuki, aby teraz jej się udało.  Dużo szczęścia Wam życzę ❤️ Brawo Ty Super, ale czy on o Tym wie? Dominika Tajner odpowiedziała na ten ostatni komentarz Internauty i napisała: zdecydowanie wie 🙂 ❤️ Czy to oznacza,  że związek jest już naprawdę poważny? Może niebawem pojawi się informacja o zaręczynach!?   Niedawno Dominika Tajner zakończyła małżeństwo z Michałem Wiśniewskim Teraz znów znalazła miłość!    

Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego o zakazie aborcji
East News
Newsy
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."
Agnieszka Chylińska w mocnych słowach o wyroku ws. aborcji: "Nie usunęłabym chorego dziecka ale..."

Agnieszka Chylińska wspiera protesty kobiet wywołane decyzją Trybunału Konstytucyjnego, w której orzekł za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu. Wokalistka prywatnie jest mamą dwóch "dzieciaków szczególnej troski" i postanowiła nie milczeć na temat aktualnej sytuacji w kraju. Dziś zdecydowała się zabrać głos po raz drugi:  Ja Agnieszka Chylińska jestem wierząca. Nie usunęłabym chorego dziecka - zaczęła swój apel Jej wpis jest bardzo mocny! Zobacz także:  Agnieszka Chylińska o swoich chorych dzieciach i prawie aborcyjnym w Polsce: "Moje dzieci są szczególnej troski!" Agnieszka Chylińska zabrała głos w sprawie decyzji Trybunału Konstytucyjnego  Agnieszka Chylińska po raz drugi zabrała głos w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Za pierwszym razem opublikowała poruszające nagranie, w którym opowiedziała na własnym przykładzie, jak wygląda życie z chorymi dziećmi. Wokalistka jest dzielną mamą trójki wspaniałych dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Dwoje z nich są "dziećmi szczególnej troski".  Jest taki moment, w którym robi się ciemno przed oczami i mnie się zrobiło ciemno przed oczami, jeśli chodzi o to, co się wydarzyło. Ja nigdy się nie żaliłam i nigdy publicznie nie opowiadałam o tym, jak mi jest ciężko z tego tytułu, że  dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski.  Nie przypominam sobie też bardzo, żeby ktoś mi w tym pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane państwo. Dlatego szczególnie mnie jako mamie jest trudno na to wszystko patrzeć i znosić fakt, że nie dba się o dzieci niepełnosprawne, osoby niepełnosprawne w takim wymiarze, w jakim one powinny być zaopiekowane,  a wymusza się na kobietach rodzenie...

Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Dominika Tajner zbliżyła się do jednego z uczestników "Tańca..."? "To są życiowe wygrane"
Dominika Tajner zbliżyła się do jednego z uczestników "Tańca..."? "To są życiowe wygrane"

Od kilku dni o Dominice Tajner jest naprawdę głośno! Medialny szum wokół czwartej żony Michała Wiśniewskiego rozpoczął się, kiedy poinformowała, że lider zespołu "Ich Troje" złożył wniosek o rozwód. Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała wówczas, że jest zrozpaczona i mocno zaskoczona decyzją męża. Później jednak pojawiły się plotki, że Dominika i Michał już od roku walczyli z kryzysem w ich związku. Teraz wydaje się, że Tajner nie zamierza dłużej rozpaczać po rozstaniu! Według doniesień "Super Expressu" w trudnych chwilach pomaga jej jeden z uczestników "Tańca z Gwiazdami"! Ostatnio zostali przyłapani w jednej z warszawskich restauracji.  Przytulał się do Dominiki. Głaskał ją po szyi i trzymał za rękę- zdradza informator dziennika.  Z kim zaprzyjaźniła się Dominika Tajner? W sieci pojawiło się ich wspólne zdjęcie!  Kto wspiera Dominikę Tajner? Okazuje się, że Dominika Tajner znalazła pocieszenie u boku Daniela Kuczaja! Jak donosi "Super Express" po ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" niektórzy uczestnicy wybrali się do jednej z modnych warszawskich restauracji. Dominika miała bawić się w towarzystwie Justyny Żyły i właśnie Qczaja, który ponoć poświęcił jej sporo uwagi. Żona Michała Wiśniewskiego opublikowała w sieci zdjęcie z przyjacielem z show.  Zawsze mogę poprosić, żeby @qczaj mnie ukochoł ❤️❤️❤️ I to są życiowe wygrane ❤️❤️❤️ #przyjaźń #życie #tanieczgwiazdami #qczaj #dziekuje- napisała na Instagramie.  Zdjęcie z Danielem Kuczajem wzbudziło sporo emocji wśród internautów, ale żeby uniknąć plotek Dominika Tajner szybko dodała w komentarzach, że łączy ich jedynie przyjaźń. to nie jest mój partner! To przyjaciel...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner