Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata

Dominika Tajner szczerze o swoim związku! "Miłość jest w powietrzu. Nareszcie!" 

Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata

Dominika Tajner po raz pierwszy zabrała głos na temat swojego związku! Z wymownego wpisu, który zamieściła dzisiaj na Instagramie dowiadujemy się, że jest naprawdę szczęśliwa! Do tej pory nie komentowała kwestii związanych ze swoim nowym partnerem, a zrobiło się o tym głośno tuż rok temu, kiedy na Facebooku zdecydowała się zmienić swój status z "wolnego" na "w związku". Co Dominika Tajner napisała o swojej relacji? Zobaczcie! 

Zobacz także: Dominika Tajner jest w nowym związku! Potwierdziła to nowym statusem na Facebooku

Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczną randkę. Mając kody rabatowe Groupon zapłacisz naprawdę niewiele!

Dominika Tajner szczerze o nowym związku 

Dominika Tajner o tym, że jest w nowym związku pochwaliła się już na początku 2020 roku. Ogłosiła to na swoim Facebooku, ustawiając status "w związku". Ta informacja odbiła się szerokim echem w mediach, jednak sama Dominika nie zabrała więcej głosu w sprawie, w dodatku ustawiła informacje widoczne w facebookowym profilu na widoczne tylko dla znajomych osób. Wygląda jednak na to, że jej związek utrzymywany z dala od mediów ma się bardzo dobrze! Dziś po raz pierwszy zdecydowała się na miłosne wyznanie, które opublikowała na Instagramie: 

Miłość jest w powietrzu. Nareszcie! 

Do postu dołączyła również wymowne zdjęcie przedstawiające grafikę zakochanej pary. Jak na razie Dominika Tajner nie zdecydowała się zdradzić personaliów swojego ukochanego. 

Zobacz także: Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego dostanie imiona Falco Amadeus. Kim inspirował się artysta?

Dominika Tajner zabrała głos w sprawie swojego aktualnego związku. Przyznała, że jest zakochana i opublikowała wymowną grafikę. Nie ma wątpliwości, że jest szczęśliwa!

Dominika Tajner o nowym związku
Instagram

Pierwszy raz na temat tego, że Dominika Tajner jest w nowym związku zrobiło się głośno po tym, jak na jej Facebooku pojawił się status "W związku". Nie wiadomo jednak, kto jest jej wybrankiem.

Dominika Tajner w ciemnej sukience
East News

 

Więcej na temat Dominika Tajner-Wiśniewska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47