East News

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są razem? Aktor skomentował medialne plotki! 

East News

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg wrócili do siebie? Czy piękna milionerka i przystojny aktor dali sobie kolejną szansę? Takie pytania z pewnością zadają sobie wszyscy ich fani. Ostatnio w mediach pojawiły się zdjęcia pary, na których nie szczędzili sobie czułości. Teraz Paweł Deląg skomentował wspólne fotki z Dominiką Kulczyk! Nie uwierzycie, co powiedział!

Paweł Deląg szczerze o relacji z Dominiką Kulczyk

Zaledwie kilka dni temu "Super Express" poinformował, że Dominika Kulczyk i Paweł Deląg spędzili ze sobą bardzo romantyczny wieczór. Para wybrała się wypożyczyła hulajnogi i wybrała się na przejażdżkę po Warszawie. W mediach pojawiły się zdjęcia prowadzącej program "Efekt Domina" oraz aktora, który ostatnio wziął udział w programie "Ameryka Express"- na fotkach para nie szczędziła sobie czułych gestów. Czy to oznacza, że Dominika Kulczyk i Paweł Deląg znów są razem?

W 2015 roku media donosiły, że pojawiło się między nimi gorące uczucie. Niestety, już na początku 2016 roku okazało się, że ich związek nie przetrwał próby czasu. Czy teraz dali sobie kolejną szansę? Paweł Deląg w rozmowie z "Super Expressem" skomentował ostatnie zdjęcia z Dominiką Kulczyk!

Byliśmy razem na imprezie, która polegała na przeczytaniu fragmentu książki, bo zbliża się premiera książki jednego z naszych przyjaciół. Użyliśmy potem ekologicznego środka lokomocji. Można powiedzieć tak: stara przyjaźń nie rdzewieje- zdradził w rozmowie z dziennikiem.

Jesteście zaskoczeni wyznaniem aktora?

Zobacz także: Jaki naprawdę jest Paweł Deląg? Zobaczcie, co zdradził nam jego partner z Ameryka Express!

Paweł Deląg skomentował swoje zdjęcia z Dominiką Kulczyk.

East News

 

Więcej na temat Dominika Kulczyk Paweł Deląg
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43