Julia Nowakowska i Dominik Grot wygrali  "Love Island 2"
Mat. prasowe

"Love Island 2": Dominik szczerze o udziale: "Przyjechałem na wyspę miłości z zamiarem przeżycia przygody"! Co na to Julia?

Julia Nowakowska i Dominik Grot wygrali  "Love Island 2"
Mat. prasowe

Dominik Grot podsumował swój udział w "Love Island". W programie udało mu się spotkać kobietę, z którą połączyła go piękne uczucie. Wypowiedział się o Julii we wzruszający sposób: 

Będąc tam nie tylko przeżyłem niezapomniane chwile i poznałem wspaniałych ludzi ale przede wszystkim spotkałem Julię, dziewczynę, która otworzyła mnie i moje serce.

Właśnie mija tydzień odkąd Julia i Dominik wrócili ze słonecznej Hiszpanii. Emocje nieco opadły, więc przyszedł również czas na podsumowania. Co napisał zwycięzca "Love Island"? 

Zobacz także: "Love Island": Julia Nowakowska komentuje wygraną w show! Jak ocenia pierwsze dni z Dominikiem poza luksusową willą?

Dominik Grot podsumowuje udział w "Love Island"

Uczucie Dominika i Julii rodziło się na oczach tysięcy widzów. Po powrocie do Polski przyszedł czas na wzruszające podsumowania zarówno ze strony Julii jak i jej partnera. Zwyciężczyni "Love Island" w podziękowaniach za wsparcie, zawarła kilka ważnych słów na temat Dominika: 

@loveislandpoland dzięki Wam znalazłam swoją idealna drugą połówkę. Oboje jesteśmy wdzięczni za możliwość przeżycia wspaniałej przygody (...) Nie możemy się doczekać co będzie dalej.

Dominik nie był dłużny ukochanej. Decyzja o zgłoszeniu się do programu poskutkowała tym, że poznał kobietę swojego życia: 

Czas podsumować chwile spędzone w @loveislandwyspamilosci. Był to miesiąc, który zapadnie mi w pamięci na całe życie. Emocje, które towarzyszyły mi przez ten cały okres ciężko ubrać w słowa. Przyjechałem na wyspę miłości z zamiarem przeżycia przygody. Będąc tam nie tylko przeżyłem niezapomniane chwile i poznałem wspaniałych ludzi ale przede wszystkim spotkałem Julię, dziewczynę, która otworzyła mnie i moje serce. Każda chwila spędzona z nią jest dla mnie wyjątkowa. A nasze uczucie do siebie ciągle rośnie w siłę.
Bardzo dziękuję za wsparcie od bliskich i dziękuję również za wsparcie Wam. W życiu nie spotkałem się z tyloma miłymi wiadomościami. To pokazuje, że warto jest być szczerym i warto jest być po prostu sobą. WIELKIE DZIĘKI JESTEŚCIE NAJLEPSI😎😎💪

Internauci z całego serca kibicują swoim ulubieńcom i trzymają kciuki za ich wspólną przyszłość. 

Zobacz także: Mikołaj Jędruszczak z "Love Island" wrócił na Instagram. Zapowiada, że będzie usuwał "nieładne" komentarze

Dominik Grot podsumował udział w "Love Island". W pięknych słowach podsumował swoją relację z Julią. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dominik (@dominikgrot_official)

Dominik i Julia wygrali drugą edycję "Love Island". 

"Love Island 2" - kto wygrał?

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48