Dom Justyny Steczkowskiej Ogród Justyny Steczkowskiej Ogród Justyny Steczkowskiej Sypialnia Justyny Steczkowskiej Sypialnia Justyny Steczkowskiej
Ogród Justyny Steczkowskiej

Justyna Steczkowska na swoim Instagramie najczęściej pokazuje zdjęcia z koncertów (a gra ich kilkadziesiąt w roku). Artystce zdarza się jednak przemycać nieco prywatności, zwłaszcza wtedy, kiedy poleca fanom książki (a robi to regularnie) lub celebruje czas z rodziną. Dzięki temu wiemy, jak wygląda m.in. kuchnia, sypialnia czy ogród w jej pięknej willi! Zobaczcie sami, jak mieszka Justyna Steczkowska. 

Zobacz także: Justyna Steczkowska zdradza kulisy głośnego spotkania z Dodą! Padły mocne słowa

1/7
Dom Justyny Steczkowskiej

Jak wygląda dom Justyny Steczkowskiej?

Dom Justyny Steczkowskiej znajduje się w Radziejowicach pod Warszawą. Jak widać na tym uroczym zdjęciu z córką Heleną, jest wykończony z zewnątrz drewnem. Zaprojektował go oczywiście mąż gwiazdy, Maciej Myszkowski, który z zawodu jest architektem. Willa znajduje się na działce o powierzchni ponad jednego hektara. 

2/7
Ogród Justyny Steczkowskiej

Kiedy jest ciepło, Justyna Steczkowska najczęściej relaksuje się w ogrodzie. Jest on bardzo przestronny! Diwa najczęściej odpoczywa w pięknym zawieszanym fotelu, który znajduje się na zewnątrz. Jak sama często powtarza, najlepszą formą odprężenia jest dla niej dobra książka na świeżym powietrzu. Co ciekawe, dla swoich synów Maciej przygotował boisko do gry w piłkę! 

3/7
Ogród Justyny Steczkowskiej

W Dniu Matki Justyna Steczkowska pokazała urocze nagranie ze swoją mamą, Danutą, która według informacji mediów mieszka z gwiazdą. W tle piękne ogrodowe meble, a z tyłu prawdziwy las! 

4/7
Sypialnia Justyny Steczkowskiej

Justyna często pyta fanów, jakie buty ma dobrać do swoich perfekcyjnych stylizacji. A przymierza je w swojej przestronnej sypialni z wyjściem na ogród. To robi ogromne wrażenie!

5/7
Sypialnia Justyny Steczkowskiej

Jasne kolory Justyna miesza z wyrazistymi dodatkami - m.in. czerwonym fotelem. 

6/7
Salon Justyny Steczkowskiej

Gwiazda lubi wygodnie odpoczywać na fotelach - ten niebieski, najprawdopodobniej z salonu, często przesuwa do okna i... czyta! 

7/7
Kuchnia Justyny Steczkowskiej, pokazał ją gotujący na youtubie Leon Myszkowski

To, jak wygląda kuchnia w domu Justyny Steczkowskiej, pokazał jej syn, Leon, który swego czasu kręcił kulinarnego bloga. Jest jasna, otwarta a w centralnym miejscu stoi kaflowy piec:

Zimą wszyscy kręcą się wokół kuchennego pieca zbudowanego według dawnych zasad przez prawdziwego wiejskiego zduna. Poza tym zawsze coś dobrego się na nim gotuje i przepięknie pachnie w całym domu - mówiła w jednym z wywiadów gwiazda.

Więcej zobaczycie na blogu Leona!


 

 

Więcej na temat Justyna Steczkowska domy gwiazd