Doda o pogrzebie babci Doda z nową fryzurą Doda z nową fryzurą Doda z nową fryzurą Doda z nową fryzurą
Doda o pogrzebie babci
EastNews
WOW!
1/5
Doda o pogrzebie babci
EastNews

 

Doda postanowiła zrezygnować z peruk i farbowania włosów! Od jakiegoś czasu (tak jak podczas gali Flesz Fashion Night) prezentuje się w swoich naturalnych włosach i... wygląda świetnie. Skąd taka decyzja? Artystka pisze wprost, że po latach eksperymentów ma po prostu dość. To samo dotyczy się jej makijażu! Na co dzień gwiazda już się nie maluje! 

 

Zobacz: Doda zaprasza Małgorzatę Rozenek na grilla! Co więcej: "Mogę jej oddać swoje ciuchy". O co chodzi?

2/5
Doda z nową fryzurą

 

Doda wróciła do swojego naturalnego koloru - blondu! Choć jest on ciemniejszy niż z początków kariery:

Jak wiecie od zawsze jestem fanką zdrowego odżywiania i snu.Od kilku lat NIE MALUJE SIĘ NA CO DZIEŃ W OGÓLE. Moja cera totalnie odżyła i gdyby nie moja praca ,wyrzuciłabym z domu wszystko co nie pozwala jej oddychać.Koncerty ,eventy ,sesje zdjęciowe rządzą się jednak swoimi prawami🤷🏼‍♀️jakiś czas temu postanowiłam też wrócić do swojego naturalnego blondu i nie męczyć włosów chemią.Piszcie w komentarzach jak Wam się podoba efekt końcowy.

3/5
Doda z nową fryzurą

 

Fani są zachwyceni metamorfozą! Tak Doda wyglądała podczas prezentacji kosmetyków Patricii Kazadi. Uwagę zwracają nie tylko jej włosy, ale i stylówa. Ogniste platformy od Prady to prawdziwy sztos! Kosztują aż 1100 dolarów, czyli około 4 tysięcy złotych! 

 

4/5
Doda z nową fryzurą

 

Jak Wam się podoba Doda w takim wydaniu? 

 

5/5
Doda z nową fryzurą
Więcej na temat Doda