Doda w sukience w czarne kropki

Doda zdradziła, ile bierze za reklamę! Padła konkretna kwota

Doda w sukience w czarne kropki

Zastanawialiście się kiedyś, ile Doda bierze za udział w reklamie? Wokalistka swego czasu była twarzą m.in. lodów, sieci marketów z RTV i AGD, kosmetyków czy biżuterii. W rozmowie z magazynem "Forbes" zdradziła, ile trzeba jej zapłacić, żeby wystąpiła w spocie. Ta suma przyprawia o zawrót głowy!

Ile Doda bierze za udział w reklamie?

Na rynku Doda jest od prawie 20 lat i niezmiennie cieszy się wielką popularnością. Czy reklamodawców jeszcze na nią stać? W rozmowie z "Forbsem" artystka przyznała, że nie reklamuje produktów na Instagramie, gdyż woli zarabiać jako piosenkarka i nie rozdrabniać się:

Cały czas ktoś przychodzi. Jednak nie mogę co drugi dzień robić postów za hajs w koszulkach, bo jestem piosenkarką. To wbrew moim zasadom. To jest drobnica, ja po nią nie sięgam z szacunku choćby do samej siebie.- przekonuje.

Dziennikarz zapytał więc wprost, za ile wystąpi w reklamie. Padła konkretna odpowiedź - aż pół miliona za spot!

Forbes: To od jakich kwot trzeba rozmawiać z Dodą?

Doda: Reklama internetowa, prasowa czy telewizyjna?

Forbes: Telewizja.

Doda: Zawsze telewizja robi też przy okazji internet. Czyli telewizja i internet, na jak długo?

Forbes: Kampania rok, dwa spoty.

Doda: Pół miliona za spot.

Forbes: Netto?

Doda: Możemy się dogadać.

Forbes: Łatwiej byłoby z tymi, którzy oferują jedną dziesiątą tego.

Doda: To jasne. Nie mówię, że będzie łatwo, mówię, że będzie warto. Jeżeli zobaczysz mnie w jakiejś reklamie, to będziesz pewny, że dla tej marki liczy się jakość, nie ilość.

Doda od jakiegoś czasu zarabia również na wynajmie swoich luksusowych mieszkań, w które inwestowała od początku kariery. Od niedawna jest także producentką filmową. Na zarobki nie może więc narzekać. Zaskoczeni?

Stawki gwiazd za reklamę

Choć są owiane tajemnicą, specjaliści od rynku doskonale wiedzą, ile kosztuje zatrudnienie największych nazwisk do kampanii reklamowej. Mówi się, że Robert Lewandowski zgarnia m.in. milion złotych za każdą. Swego czasu Agnieszka Chylińska mogła zarobić ok. miliona za reklamowanie ubezpieczeń, zaś Małgorzata Rozenek aż dwa miliony za udział w spotach sieci komórkowej. Szymon Majewski za reklamowanie banku miał zgarnąć aż trzy miliony. Te stawki robią wrażenie!

Doda ceni się!

Doda w dżinsowej sukience

Doda w sukience w kwiaty

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09