Hit lata: Cleo - "Za Krokiem Krok"

Cleo dostała samochód od Donatana. Pozazdrościła jej sama Doda!

Hit lata: Cleo - "Za Krokiem Krok"

Na co dzień gwiazdy podróżują szybkimi i luksusowymi autami, ale jadąc w trasy koncertowe rzadko wybierają na przykład dwuosobowe Porsche. Na Joannę Klepko w tym roku czeka jeszcze mnóstwo koncertów. I już wiadomo, że piosenkarka dojedzie na nie razem ze swoim zespołem. Cleo pochwaliła się w sieci swoim nowym, dużym autem. Tylko spójrzcie jak gwiazda będzie podróżować! 

Cleo ma nowy samochód 

Cleo tak jak Michał Szpak grafik ma wypchany po same brzegi. W tym roku gwiazda zagra jeszcze m.in. w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu a także spotkamy ją na "Top of the top Festival" w Sopocie. Piosenkarka do koncertowych miejscowości dotrze jak prawdziwa gwiazda. A wszystko za sprawą wielkiego busa, który otrzymała w prezencie! 

Mam Go!!! Dzisiaj dostałam w prezencie nowy bus koncertowy 😍 Jest wspaniały i super wygodny. Jestem bardzo wzruszona 😭 Dziękuje Ci Don za ten niesamowity prezent - napisała Asia w sieci. 

Zobacz także: Doda ma kilka luksusowych mieszkań w Warszawie na wynajem. Ile na tym zarabia?

Nowego auta pozazdrościła wokalistce sama Dorota Rabczewska. Artystka w sieci zamieściła krótki komentarz, świadczący, że też marzy o takich luksusach. 

Zazdro🙌🏼🔥 - napisała Doda.

I podobny komentarz zamieścili też m.in. zespół 4Dreamers czy piosenkarka Lanberry.

Cleo na tegorocznych koncertach z pewnością zaśpiewa swoje hitowe piosenki - "Łowcy Gwiazd" czy "Za krokiem krok". Pierwszy utwór w serwisie YouTube odtworzono już ponad 64 mln razy a drugi w ciągu dwóch miesięcy doczekał się blisko 24 mln wyświetleń. Gwiazda zapowiedziała, że w nowym busie postara się stworzyć kolejne piosenki! Z pewnością w takich luksusach będzie jej się świetnie pracowało. 

Zobaczcie jak Cleo ucieszyła się z nowego samochodu. Chcielibyście zobaczyć ją na scenie?

Cleo otrzymała nowe auto 

Doda pozazdrościła koleżance z branży 

Doda w dżinsowej sukience

 

Więcej na temat Doda Cleo
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09