Doda na publicznej siłowni

Doda zapowiada wielkie zmiany w życiu: "Niektórych zszokują"! Fani już snują domysły o... ciąży

Doda na publicznej siłowni

Doda na swoim Instagramie zamieściła wpis, który wywołał niemałe emocje! Wokalistka zapowiada w nim wielkie zmiany zarówno w sferze życia prywatnego, jak i zawodowego. W komentarzach pod postem gwiazdy fani natychmiast zaczęli snuć domysły, co już niedługo może się wydarzyć. Nie brakuje wpisów dotyczących... ciąży! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Natalia Siwiec nie boi się filmu Dody: "Mam asa w rękawie". Gwiazda odpowiada modelce: "Ja mam zawsze pokera królewskiego"

Doda zapowiada wielkie zmiany w życiu! "Niektórych zszokują"

Doda doskonale wie, jak podgrzać atmosferę wokół swojej osoby! Artystka aktualnie ma dużo pracy związanej przede wszystkim z produkcją filmu "Dziewczyny z Dubaju". Już wkrótce padnie ostatni klaps na planie, a potem pozostanie nam czekać na wielką premierę, która zaplanowana jest na początek przyszłego roku. Fani już nie mogą się doczekać, aż będą mogli wybrać się na film. Początek 2021 roku, zapowiada się więc naprawdę gorąco. 

Ale to nie koniec wielkich wieści od Dody. Jak wyjawiła wokalistka w swoim wpisie na Instagramie, w jej życiu mają zajść ważne zmiany! 

Nadchodzą zmiany w moim życiu. Zawodowe i prywatne. Niektórych zszokują, niektórym dadzą do myślenia, niektórych zmartwią ,a niektórych ucieszą. Co mnie to obchodzi ? NIC. Żadna z tych osób życia za mnie nie przeżyje😌 czas odważyć się i po prostu żyć 🌗🐸🔥 - napisała Doda. 

Do wpisu gwiazda dołączyła wymowną grafikę z napisem: "Czego chcesz? Bólu bycia w miejscu, w którym jesteś, czy bólu wzrastania"? Oczywiście na słowa Dody nie pozostali obojętni jej fani, którzy zastanawiają się, o jakie zmiany w życiu artystki chodzi! Wielbiciele gwiazdy rozważają kilka opcji, w tym... ciążę. 

- Ciąża? Mała Doda lub mały Dod? 😆

- Ciąża?

- Obstawiam rozwód

- Zgaduję - dziecko - piszą fani. 

Pozostali zaś nie wnikają w plany Dody i po prostu życzą jej szczęścia. 

- Trzymam kciuki ❤️ Najważniejsze to podejmować naprawdę SWOJE decyzje, niewymuszone, nie pod presją innych. Bądź szczęśliwa 😍

- Tak trzymaj! 🖤🖤🖤

- Nie wiem jaka to zmiana, ale na pewno będę dalej z Tobą ❤️ Powodzenia Kochana!! 😘

- Najważniejsze jest Twoje szczęście ♥️ Jak Ty będziesz szczęśliwa, to my też 🥰😘 - piszą pozostali wielbiciele Dody. 

A Wy, co o tym myślicie? Szykuje się jakiś wielki przełom w życiu Dody? Zobaczcie tajemniczy wpis piosenkarki. 

Oczywiście życzymy Dodzie szczęścia i trzymamy za nią mocno kciuki! 

Doda
East News

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48