Party Stories
Newsy

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

Dlaczego gwiazda i jej mąż, Emil Stępień, nie publikują już razem wspólnych zdjęć?

Doda to zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Artystka, która udowodniła, że śpiewanie nie jest jej jedynym talentem, a swoje umięjętności zaprezentowała zarówno przed, jak i za filmową kamerą (niedługo odbędzie się premiera jej filmu "Dziewczyny z Dubaju"), dziś może pochwalić się ogromnym gronem fanów, a na jej Instagramie śledzi ją ponad milion internautów! Jednak to nie tylko kariera, ale również prywatne życie gwiazdy, to coś co w szczególności ich interesuje. Wielu fanów zwróciło uwagę na fakt, że mąż Dody, z którym wzięła ślub trzy lata temu, nie pojawia się już w jej mediach społecznościowych tak często jak kiedyś. Niektórzy wprost sugerowali, że para przechodzi kryzys. Artystka postanowiła przerwać milczenie w sprawie swojego związku w typowy dla niej sposób - na własnych zasadach, z poczuciem humoru!

Doda zabrała głos w sprawie małżeństwa! 

Kiedy 14 kwietnia 2018 roku, Doda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, którym poinformowała, że właśnie została szczęśliwą mężatką, fani piosenkarki nie kryli ekscytacji. 

Kochani, z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel - oznajmiła wtedy gwiazda. 

Tak się składa, że ostatnio od tego wyjątkowego dnia w życiu Dody, minęły równe trzy lata. Choć niektórzy z fanów martwili się, czy aby napewno w małżeństwie piosenkarki wszystko układa się tak jak powinno i na siłę doszukiwali się sensacji, teraz już wszystko wiadomo. Gwiazda podczas sesji Q&A, czyli pytań i odpowiedzi na Instagramie, zdobyła się na szczere wyznanie o swoim małżeństwie. Kiedy internauci zapytali, czemu już nie wrzuca zdjęć z Emilem, dała im jasną odpowiedź.

Bo chcę mieć w życiu sferę tylko dla siebie - skomentowała. - Nie jesteśmy eksponatami na wystawie, żeby ładnie wyglądać. Moje życia zawodowe jest jedną wielką wystawką. Prywatne nie będzie już nigdy. Nigdy - dodała w kolejnym InstaStory. 

To jednak nie powstrzymało ich od kolejnych pytań. Po krążących plotkach, jeden z internautów zapytał Dodę, czy informacją o rozwodzie zaskoczy tak samo, jak informacją o ślubie!

Czekanie na moje stanowisko w sprawie mojego małżeństwa, w której ani moi fani, ani media nie są stroną, jest jak czekanie na zdjęcie obostrzeń – bezcelowe. Nie czuję się w żadnym obowiązku, aby tłumaczyć się z mojego życia prywatnego, ani tym bardziej je sprzedawać. Te czasy młodzieńczej głupoty minęły bezpowrotnie - odpowiedziała. 

Ciekawość fanów Dody naprawdę nie zna granic! Korzystając z okazji, kolejny z internautów postanowił zapytać o kolejne doniesienia z plotkarskich portali i poruszył temat dzieci. Kiedy Doda zaczęła nagrywać filmik, by szczerze odpowiedzieć i na to pytanie, nagle w kadrze pojawił się jej mąż! Jak się okazuje, przed ślubem Emil postawił jej jeden warunek. Jaki? Koniecznie zobaczcie nasze wideo! 

Zobacz także: "Nie jesteś zabawką, szanuj się!" Doda w mocnych słowach apeluje do fanek. Miała bardzo ważny powód

Doda zabrała głos w sprawie swojego małżeństwa i domniemanego kryzysu. Gwiazda odpowiedziała na pytania swoich fanów. 

Doda mówi o małżeństwie z Emilem
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner