Doda na planie nowej reklamy

Doda podpisała NOWY kontrakt reklamowy

Doda na planie nowej reklamy

Doda w show-biznesie jest już ponad 10 lat i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Gwiazda oprócz koncertowania i nagrywania platynowych płyt, co jakiś czas podpisuje kontrakty reklamowe. Z racji tego, że producenci nie chcą żeby Doda reklamowała kilka produktów w tym samym czasie, w kampaniach promocyjnych możemy oglądać ją cyklicznie.

Dotychczas Doda reklamowała m.in.: lody Koral w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, odzież Big Star, biżuterię na komórkę oraz, ostatnio, kremy do pielęgnacji ciała Eveline Cosmetics. Kontrakt z ostatnią marką już wygasł, więc zgłosili się kolejni producenci. Chociaż piosenkarka nie chce na razie zdradzać co będzie firmowała swoją twarzą, wiadomo już, że kampania objęta będzie gigantyczną promocją - spoty telewizyjne, banery, billboardy. Co więcej jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, kontrakt będzie trwał równo rok.

Zobacz: Doda i Natalia Siwiec twarzą tego samego kremu!

Na początku plotkowano, że Doda ma być twarzą polskiego Virgin Mobile, co miałoby nawiązywać do jej przeszłości artystycznej i reaktywacji kultowej grupy. Teraz jednak okazuje się, że jest to zupełnie inny produkt, którego... nie będzie można kupić w sklepach.

- Ciężko będzie "to" kupić w sklepach - zdradza Doda w rozmowie z AfterParty.pl.


Jak myślicie, co to będzie? Póki co zobaczcie fotki z planu kręcenia spotów i sesji zdjęciowej, które Doda wrzuciła na portale społecznościowe:W ramach oczekiwania na premierę proutku promowanego przez Dodę, przypomnijmy najciekawsze fragmenty z jej przełomowego wywiadu dla "Gali":

Więcej na temat Doda sesje reklama
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04