ONS
Newsy

Doda wydaje płytę w tym samym czasie do Górniak: Im więcej się dzieje, tym lepiej

Nie konkurują ze sobą?

Zarówno Doda, jak i Edyta Górniak są obecnie o szczytu kariery. Doda właśnie koncertuje, a także szykuje się do premiery najnowszego teledysku oraz nowego albumu. Edyta Górniak w tym roku obchodzi jubileusz swojej twórczości i również szykuje dla swoich fanów wiele koncertów. Tak ważne wydarzenia dla obu gwiazd zbiegły się w tym samym czasie. Czy dwie wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie boją się konkurencji ze swojej strony? Zobacz też: Nigdy niepublikowane zdjęcia Dody z Teneryfy!


W ostatnim wydaniu magazynu "Party" Doda wyznała, że nie jest to dla niej problem, że jej nowy album pojawi się na rynku w podobnym czasie, co nowa płyta Edyty Górniak:

Przeciwnie, cieszę się, że ukaże się również jej płyta, bo im więcej premier, tym większy wybór mają fani muzyki. Im więcej się dzieje, tym lepiej. Poza tym nie lubię ścigać się sama ze sobą. Porównania były i będą, dając mi, jak zawsze, dużo zabawy - powiedziała artystka.

Która płyta sprzeda się lepiej?

Zobacz na Polki.pl: Doda wyznała co myśli o Rozenek
Kto chce zaszkodzić Edycie Górniak?
Newsy
Edyta Górniak jest szantażowana. Wiemy kim jest prześladowca
Diwa dostaje e-maile z pogróżkami

Ostatni rok w karierze Edyty Górniak obfitował w same sukcesy. Gwiazda wydała wyczekiwaną płytę nagraną za własne pieniądze, wystąpiła na wielu prestiżowych galach i została uznana za "Najlepiej Ubraną Polkę Roku" ( zobacz dokładne podsumowanie ). Ten rok zapowiada się równie entuzjastycznie - Edyta szykuje koncertowe DVD, nowy album i nieustannie zachwyca na kolejnych wydarzeniach . Dodajmy, że cały splendor diwa zawdzięcza samej sobie, bo od ponad 3 lat nie korzysta z usług menadżera. Taka porcja osiągnięć boli konkurencję gwiazdy, która próbuje jej zaszkodzić. Magazyn "Party" dowiedział się, że tylko w ostatnich tygodniach Edyta otrzymała propozycje współpracy z dwiema agencjami zajmującymi się prowadzeniem wizerunku gwiazd . Diwa odrzuciła oferty, przez co spotkała się z przykrościami. - Kiedy Edyta nie przyjęła propozycji, zagrożono jej, że pożałuje swojej decyzji i w niedługim czasie będzie czytała o sobie tylko nieprzychylne informacje - zdradza "Party" znajoma Górniak. Na obiecane efekty nie trzeba było długo czekać. Niedawno w mediach pojawiły się nieprawdziwe informacje na temat kłopotów finansowych piosenkarki. Jako główny powód uznano słabą sprzedaż płyty "MY". - Edyta nie jest związana z żadną wytwórnią, więc zyski ze sprzedaży albumu wpłynęły na jej konto. I nie były małe - zapewnia "Party" osoba z otoczenia artystki. Podobno Górniak sprzedała prawie 15 tysięcy egzemplarzy swojej nowej płyty, a tylko za ostatnie występy - na Viva! Najpiękniejsi, Miss Polonia i koncert urodzinowy zgarnęła ok. 250 tysięcy złotych. Poza tym, wątpimy żeby gwiazda w przypadku ewentualnego kryzysu pozwoliła sobie na zakup butów wartych 13 tysięcy złotych, z limitowanej edycji. Przypomnijmy: Górniak ma buty warte fortunę! Ładne? Więcej na ten temat przeczytasz na łamach nowego numeru magazynu "Party". Już w...

Edyta Górniak pozywa Maję Sablewską
ONS
Newsy
Nowy skandal z Edytą Górniak! Diwa grozi sądem Mai Sablewskiej. Zabolało ją, że... podziękowała Dodzie?
Wraca sprawa sprzed lat

Edyta Górniak nie ma teraz dobrego czasu w swoim życiu. Diwa co prawda twierdzi, że priorytetem jest dla niej muzyka i nagrywanie nowych piosenek, ale zamiast spędzać czas w studiu woli czytać kolorową prasę . Dowód tego dała przy okazji krytyki Joanny Horodyńskiej , która wytknęła jej zbędne kilogramy ( "Niespełniona modelka! Brakuje jej seksu!" ). Chociaż afera żyje swoim życiem, teraz pojawiła się kolejna. Zobacz: Górniak o Sablewskiej: "Baran jeden! Ona o Herde?" Tym razem Edyta wzięła na tapetę Maję Sablewską . Przedwczoraj stylistka skomentowała słowa Dody , która odniosła się rzeczowo do ich sukcesów. Według Mai jedna z jej byłych gwiazd "(nie Doda)" nadal nie rozliczyła się z nią. Pewna Artystka (nie Doda) zapomniała sie rozliczyć, a kilka sukcesów wspólnie ze mną odniosła . I także za tę, która zamiast profitów przyniosła dużo ważniejsze wartości… Czuje wdzięczność, bo to wszystko co za mną doprowadziło mnie do tego miejsca i czasu w którym jestem tu i teraz. A obecnie, jestem bardzo szczęśliwa - napisała Maja na Facebooku Odpowiedź Edyty (której imię ani razy nie pojawiło się we wpisie Mai) jest bardzo stanowcza. Grozi Sablewskiej nawet zgłoszeniem sprawy do sądu : Wobec tych samych, kłamliwych informacji rozpowszechnianych po raz kolejny przez Panią M.Sablewską w kilkuletnich odstępach czasu - zdecydowałam o przekazaniu sprawy moim Pełnomocnikom Prawnym. Uściślijmy tylko, że w czasie swojej przygody z menadżerowaniem Sablewska współpracowała z plejadą gwiazd. Oficjalnie mówi się o Dodzie, Edycie Górniak, Toli Szlagowskiej i Marinie Łuczenko , ale wcześniej zajmowała się także karierami np. Bartka Wrony, Patrycji Markowskiej i Alicji Janosz . Zobacz: Tylko u nas! Alicja Janosz: "Mieszkałam z Mają Sablewską. Była moim guru" Skąd zatem pewność Edyty, że chodzi właśnie o...

Edyta Górniak w czerwonej sukience z białym kołnierzykiem
ons.pl
Newsy
Czego Edyta Górniak nie chciałaby już robić w windzie... Nie uwierzycie!
Czego Edyta Górniak nie chciałaby już robić w windzie... Nie uwierzycie!

Edyta Górniak w tym roku obchodzi 25-lecie występów na scenie i jest to dla niej ważny czas podsumowań. Tele Tydzień zapytał wokalistkę czy - patrząc wstecz - coś zmieniłaby w swoim postępowaniu i wyborach życiowych? Nie. Każdy krok był ważny, aby zebrać potrzebne doświadczenie. Żałuję może jedynie, że dopiero w tym roku zebrałam ekipę, z którą mogę pracować przez długie lata. To olbrzymi komfort pracy dla mnie jako artysty, a także wielkie szczęście  jako człowieka, ponieważ przywiązuję się do ludzi. Moja rodzina - to moja ekipa - wyznała w wywiadzie Górniak. A co by mogła zmienić Edyta Górniak w swojej pracy, gdyby tylko mogła? Jej odpowiedź jest zaskakująca. Nie tęskniłabym za jedzeniem w windzie , czyli w drodze z garderoby do studia, bo to jedyna wolna chwila w ciągu dnia. Ostatnie koncerty Edyty Górniak w ramach trasy “Love 2 Love” odbędą się w Łodzi i Krakowie. Jak zapowiada artystka, koniec roku należy tylko do jej syna Allana, dlatego Górniak nie wystąpi na żadnym koncercie sylwestrowym . Zobacz: Edyta Górniak na koncercie w Bydgoszczy bez Eweliny Lisowskiej, ale... w jakim stylu! Znamy marki Edyta Górniak w The Voice of Poland: Edyta Górniak na scenie w czasie koncertu w Lublinie: Syn Edyty Górniak w studiu nagraniowym:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner