Doda w spektaklu

Spektakl z Dodą znika z teatru, ale dla swoich fanów artystka zrobiła coś wyjątkowego! ZOBACZ

Doda w spektaklu

 

Po ponad dwóch latach z Teatru Imka znika spektakl "Słownik Ptaszków Polskich" w reżyserii Krzysztofa Materny. Wzięli w nim udział m.in. Olga Bołądź i Iwona Bielska, choć najgłośniej komentowano występ Dody, która po raz pierwszy musiała poradzić sobie z tak trudnym aktorskim zadaniem. Efekt? Przez ponad 2,5 roku sztuka cieszyła się ogromną popularnością, nie tylko w Warszawie. Dla swoich fanów artystka przygotowała wielką niespodziankę.

 

Choć już nie zobaczymy Dody w roli szalonej Andżeliki na deskach teatru, jej fani mogą zobaczyć pełną scenę z jej udziałem na... YouTubie! 

 

Specjalnie na koniec wystawiania naszej sztuki i dla wszystkich moich Fanów, którzy nie dali rady przez te dwa i pół roku wybrać się na spektakle z moim udziałem, przygotowałam film z moją sceną;) Mam nadzieję, że chociaż trochę poczujecie się jak w teatrze i spodoba Wam się moja rola 😉 Czekam na Wasze komentarze ❤️ Zupełnie nietędzy umysłowo i nieprzytuleni w inteligencji proszeni są o nie włączanie mojej sceny teatralnej, gdyż nic z niej nie zrozumieją 

 

Doda świetnie wspomina pracę nad spektaklem. Wiele się nauczyła, a swoje doświadczenie wykorzysta teraz w produkcjach filmowych:

Kończy się pewien etap🤷🏼‍♀️Te dwa lata wspólnego grania na deskach różnych teatrów dały mi nową lekcje życia , nowa przygodę ,nowe wyzwanie! Dziękuje reżyserowi i aktorom za tworzenie tej sztuki. Nigdy jej nie zapomnę 🙂 to na premierze w maju 2016 poznał mnie mój mąż...pa pa Andżelika ❤️🙋🏼‍♀️niech i Tobie wyprostują się sprawy zametów pogięte jak firanki w przeciągu twojej sercowej Casablanki 

Żałujecie? My bardzo, bo mieliśmy okazję być na tym spektaklu! Był znakomity! 

 

Zobacz: Doda pokazała swoje naturalne włosy! Lepiej jej niż w blondzie?

 

Doda w spektaklu Słownik ptaszków polskich

Doda w spektaklu Słownik ptaszków polskich

Więcej na temat Doda
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10