Doda i dzieci

Doda pokazała swoje naturalne włosy! Lepiej jej niż w blondzie?

Doda i dzieci

Doda lubi wspominać minione czasy - wrzuca na swój Instagram stare zdjęcia, komentując jak bardzo się zmieniła. Ostatnio wróciła do przeszłości za sprawą romantycznego listu jaki dostała jej niedawno zmarła babcia od jej dziadka. I choć fani bardzo się wzruszyli, uważamy, że zdecydowanie więcej emocji dostarczy im jednak najnowszy post, który opublikowała w social mediach - nagranie podczas którego wykonywała utwór "W moim magicznym domu"! Dorota jest nie do poznania! Proste, długie włosy bardzo różnią się od jej aktualnych! Spójrzcie też na te dziewczęce rysy twarzy i zwróćcie uwagę na jej delikatny, subtelny głosik!

 

Nastoletnia Doda w prostych włosach śpiewa "W moim magicznym domu"!

Doda przyzwyczaiła nas do swojego silnego charakteru! Choć często jest atakowana przez zazdrosne i źle jej życzące osoby, potrafi się bronić i odpowiedzieć ciętą ripostą. Choć wydawać by się mogło, że nie zawsze tak było, ona sama twierdzi inaczej! Pod opublikowanym postem na Instagramie napisała:

DODA NIE ZAWSZE BYŁA DODĄ...I NIE ZAWSZE NIĄ JEST;). Kiedy schodzę ze sceny, „w moim magicznym domu nikt gazet nie czyta,plotek nie słucha. Tutaj jest miło i przytulnie, chociaż na świecie zawierucha„. W kąciku poezji śpiewanej występowałam od 13 stego roku życia, na nagraniu mam 16 lat;) 😈nie dajcie się zwieść ...tylko wyglądam jak aniołek 🔥. „w moim magicznym domu”

Fanów nie dziwią też liczne metamorfozy wokalistki. Miała ich naprawdę sporo, a modą bawi się od lat! Na owym nagraniu, jako 16-latka wygląda naprawdę dziewczęco! Uwagę przykuwają nie tylko jej delikatne rysy twarzy, ale... długie, proste włosy!

Zazdroszczę włosów. Zawsze o takich marzyłam, ale moje się krecą i nie chcą do tej dlugości rosnąć. Zdjęcie jest dowodem, że urodę miałaś od zawsze. (...) Życzę ci wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym i śkedzę twoje losy. Nie zmieniaj sie!!=)

I niech ktos teraz powie ze to operacje 😂✌🏽 piękna 😍 i do pozazdroszczenia włosy 😍😍😍

Cudowna ! Włosy marzenie 😻 - komentują obserwatorki.

Musicie koniecznie posłuchać nagrania i zobaczyć jak Rabczewska-Stępień wyglądała 18 lat temu!

 

Polecamy: Karolina Korwin-Piotrowska oceniła talent aktorski Dody! Artystka nie będzie zachwycona tym komentarzem!

 

Pasuje jej grzywka? 

Doda, premiera filmu "Juliusz"
ONS.pl

 

Uwielbia eksperymentować także z perukami!

Doda
Instagram

Więcej na temat Doda
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17