Doda w Gdańsku w Empiku
EastNews/ONS

U Dody naprawdę intensywny czas. Gwiazda nieprzerwanie promuje najnowszą płytę "Dorota", z której pochodzi m.in. singiel "Nie mam dokąd wracać", ale również szykuje się do wielkiego koncertu "Artyści przeciw nienawiści", który już 27 lutego w Łodzi w Atlas Arenie. Artystka znalazła jednak czas, żeby spotkać się ze swoimi fanami w Gdańsku! Jak wyglądała? Zobaczcie sami poniżej!

 

Zobacz także: Doda kończy karierę? Piosenkarka chce zniknąć z show-biznesu! Zobaczcie, co powiedziała

1/3
Doda w Gdańsku w Empiku
EastNews/ONS

Doda pokochała ostatnio spódnice z... językiem. Dlaczego budzą one spore kontrowersje? Wielu osobom kojarzą się bowiem z rozpiętym body! Artystka jednak nic sobie z tego nie robi ;) 

 

2/3
Doda w Gdańsku w Empiku
EastNews/ONS

Doda od jakiegoś czasu nie farbuje włosów, choć fani wciąż nie dowierzają, że to jej naturalny kolor. Podoba się Wam, a może woleliście ją w wersji blond? 

3/3
Doda w Gdańsku w Empiku
EastNews/ONS

Gwiazda na spotkaniu z fanami była w doskonałym humorze. Publiczność dopisała, zaś ona mogła świętować kolejny sukces - teledysk do piosenki "Nie mam dokąd wracać" przekroczył właśnie próg 2 mln wyświetleń na YouTubie. W jednym z wywiadów Doda zdradziła, że największym marzeniem byłoby, gdyby klip obejrzano 10 mln razy. Jak myślicie, uda się?

Zobacz także: Czy Big Brother prowadzony przez Agnieszkę Woźniak-Starak będzie hitem? Ocenia Doda!

Więcej na temat Doda