Doda w stroju kąpielowym! Tak spędza wakacje. Doda w stroju kąpielowym! Tak spędza wakacje. Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień
Polsat
1/5
Polsat

Taki mąż to ideał! Emil Stępień - mąż Doroty Rabczewskiej kilka dni temu zrobił jej prezent - niespodziankę i zabrał ją na wakacje! Doda ma za sobą sporo trudnych chwil, dlatego tym bardziej nie dziwimy się, dlaczego Emil chciał sprawić, by na jej twarzy znów pojawił się uśmiech. Kilka dni temu dorwał się do jej telefonu, nagrał żonę i powiedział:

Zabrałem małżonkę na wakacje - niespodziankę, w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie była. Jak Ci się podoba?

Doda kusi ciałem na wakacjach!

Doda oczywiście nie kryła radości i jak można było się spodziewać, piękna pogoda skłoniła ją do pochwalenia się swoją zgrabną sylwetką! Zobaczcie ją na następnej stronie!

2/5
Doda w stroju kąpielowym! Tak spędza wakacje.
Instagram

Rabczewska-Stępień zdecydowanie zachwyca swoim wysportowanym ciałem. Widać ewidentnie, że ciężko ćwiczy i wylewa siódme poty na siłowni, by móc pochwalić się takimi efektami.

 

Sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta, zresztą fanki nie kryją zachwytu:

Rewelacyjna figura , wszystko idealne 👍 Wasze szczęście i miłość odzwierciedla Doda na Swojej radosnej buzi ❤️.

Idealna figura 😍😍😍.

Pani Doroto! Figura tylko do pozazdroszczenia! 💪🏼😊

3/5
Doda w stroju kąpielowym! Tak spędza wakacje.
Instagram

Zanim jednak wokalistka opublikowała seksowne fotografie, nagrała filmik, w którym zapytała się obserwatorów, czy faktycznie chcą zobaczyć takie zdjęcia;

Kochani! Weźcie udział w sondzie, czy chcecie zobaczyć mnie w stroju kąpielowym. Ale pamiętajcie, że mam silny rys seksapilu i ociekam zajebistością, także robicie to na własną odpowiedzialność!

Ponad 100 tys. osób zagłosowało na tak! 

4/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Artystce faktycznie należą się długie wakacje, bo podczas ostatniego weekendowego wypadu do Juraty nie mogła zaznać spokoju. Ponoć ktoś z pracowników hotelu, sprzedał informację mediom, że Doda z mężem tam wypoczywają, przez co wokół hotelu zaroiło się od paparazzi:

Przyjechaliśmy w nocy, nikomu nic nie mówiliśmy. Taki wypadzik do Juraty na 2 dni, żeby świętować 2. miesięcznicę małżeństwa. A rano, na plaży hotelowej, przed oknem mojego pokoju stali gotowi paparazzi. Dyrektor hotelu stwierdził, że to na pewno nikt z obsługi, tylko mieszkańcy hotelu mnie "sprzedali - pisała na Instagramie.

Sprawa prawdopodobnie będzie miała swój finał w sądzie. 

 

5/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Dorota wypoczywa, bo po powrocie do Polski do końca roku czeka ją kilkadziesiąt koncertów oraz praca nad wydaniem kolejnej solowej płyty. Czekacie na jej nowy krążek?

Więcej na temat Doda