Wycięte fragmenty rozmowy Wojewódzkiego z Dodą
tvn.pl
O przyrodniej siostrze, pomocy Nergalowi, przyjaźni z Honey i Farną
1/9
Wycięte fragmenty rozmowy Wojewódzkiego z Dodą
tvn.pl

Odcinek Kuby Wojewódzkiego z gościnnym udziałem Dody wywołał wiele emocji. Po emisji wokalistka narzekała jednak na to, że Kuba wyciął sporo ciekawych fragmentów i skupił się tylko na skandalicznej części rozmowy. Fani gwiazdy mocno nalegali, aby cały wywiad ukazał się w sieci i dopięli swego. Przypomnijmy: Wojewódzki pokaże co wyciął z wywiadu z Dodą

Kuba opublikował właśnie pełny odcinek na swojej stronie internetowej. W wyciętych fragmentach Doda mówi o skandalu związanym z jej przyrodnią siostrą, pomocy Nergalowi w trakcie choroby i swoich zarobkach.

Tutaj możecie przeczytać najciekawsze cytaty z telewizyjnej wersji rozmowy: Co Doda mówiła u Wojewódzkiego?

Zobaczcie najciekawsze wypowiedzi Dody, których nie pokazano w TVN:

2/9
Doda na gali TeleKamery 2013

Doda o pomocy Nergalowi w trakcie choroby:


Nigdy nie żałowałam, że mu pomogłam. A gdyby choroba wróciła i trzeba byłoby znaleźć dawcę szpiku? Z pewnością wykonałabym jakiś ruch, ale nie miałby on nic wspólnego z tamtymi czasami.

3/9
Doda na koncercie Danuty Błażejczyk
ONS

Doda o samotności:


Jestem sama, ale nie samotna. Lubię być sama i jestem samotnikiem i dziwakiem, ale to dlatego, że w wieku 13 lat wyprowadziłam się z Ciechanowa do Warszawy się tego nauczyłam: samowystarczalności, dbania o własne interesy i tego, że jak wracam do domu to włączam ulubiony program, rozkładam się w ulubionej pozycji i nikt nie gada mi nad głową.

4/9
Doda ostro imprezuje z Honoratą Honey Skarbek

Doda o dawaniu rad Ewie Farnej i Honey:
 

Te dziewczyny są bardzo sympatyczne i mam z nimi dość ciekawy kontakt, ale nie sądzę, żeby potrzebowały mojej pomocy (w show-biznesie - red.) Moja sztuka przetrwania może być czyjąś sztuką klęski. Każdy ma inaczej.

5/9
Doda na 4. urodzinach magazynu "K Mag"

Doda o słowach "suka" i "dz*wka" użytych w piosence "Fuck It":

Szczerze mówiąc nigdy w życiu tak mój mężczyzna do mnie nie powiedział. Natomiast w sferze artystycznej, kiedy chcemy dobitnie przekazać jakąś informację w piosence, szczególnie jeżeli to jest połączenie hip-hopu z popem to jak najbardziej tak. Trzeba mieć dystans do siebie. Oczywiście, że miałam ochotę, żeby mój facet powiedział do mnie "Ty suko" i jest to nagminna sytuacja w łóżku, ale to nie ma nic wspólnego z obrażaniem.

6/9
Doda na gali KSW w Warszawie

Doda o swoim wychowaniu:


Moi rodzice wtłoczyli we mnie ogromną dawkę miłości i akceptacji, jestem maszyną. Była krytyka, ale była konstruktywna i nie powodowała u mnie spazm rozpaczy, wręcz przeciwnie.

7/9
Doda na gali Viva! Najpiękniejsi 2012
ONS

Doda o pasji i zarobkach:


Jestem zadowolona z moich zarobków, ale nie będę się chwalić. Ludzie z pasją dobrze zarabiają, bo ludzie z pasją nie myślą obsesyjnie o kasie. Te pieniądze same do nich idą, bo robisz coś z miłości.

8/9
AKPA

Doda o skandalu związanym z jej przyrodnią siostrą:
 

Jeśli chodzi o analizę życia moich rodziców, którzy nie są osobami publicznymi to właśnie jest ten jeden z mankamentów sławy, są to starsi ludzie i powinno się ich oszczędzić. Mój ojciec nie musi umierać, żebym go doceniała i mu wszystko wybaczyła. To nie była żadna niespodzianka dla mnie.

9/9
AKPA

Doda o rodzinie:

Jesteśmy rodziną jakich wiele, nie jesteśmy doskonali, ale kochamy się bardzo i rozumiemy się bardzo i zawsze będę stała po stronie rodziny, tak samo jak oni stoją po mojej stronie. Miłość, rodzina i zdrowie to moje najważniejsze wartości.

Więcej na temat Doda Kuba Wojewódzki