Choć jako artystka solowa Doda zadebiutowała 16 lat temu, wydaje się, że dopiero teraz piosenkarka przeżywa najlepszy moment w karierze. Czwarty album studyjny wokalistki, czyli "Aquaria" spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem fanów wokalistki. Krytycy — także ci, którzy nie są wielbicielami talentu gwiazdy — wydają się zgodni co do tego, że najnowsza płyta jest najlepszym materiałem w dorobku artystki. Dodę bronią także wyniki sprzedaży. "Aquaria" uzyskała certyfikat złotej płyty już dzień przed premierą. Niecałe dwa miesiące później krążek pokrył się platyną. Teraz nazywana przez fanów królowa popu przekazała kolejny radosny komunikat.

Reklama

Doda świętuje podwójną platynę i sprzedaje reedycję albumu "Aquaria"

To już oficjalne. Doda potwierdziła, że "Aquaria" uzyskała certyfikat podwójnej platynowej płyty za sprzedaż ponad 60 tysięcy egzemplarzy albumu. Czwarty studyjny materiał solowy piosenkarki to z pewnością jej największy sukces. Przy okazji wokalistka przypomniała, że ruszyła przedsprzedaż reedycji tego krążka. W wersji poszerzonej fani artystki mogą liczyć na pięć nowych piosenek oraz obecność gości: Smolastego i Bedoesa.

Zobacz także: Doda ogłasza radosną nowinę: "Pani prezydent ma Wam coś bardzo ważnego do powiedzenia"

Artur Zawadzki/REPORTER

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów ze strony internautów. Niektórzy zapowiadają, że niedługo "Aquaria" będzie płytą diamentową (150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Fani gratulują Dodzie i cieszą się razem ze swoją idolką. Docenili fakt, że gwiazda tak długo utrzymuje się na rynku muzycznym i cały czas potrafi spełniać oczekiwania słuchaczy.

Diament nadchodzi;
W pełni zasłużone;
Gratulacje! Czyżby świat się zmieniał i w końcu ludzie zdali sobie sprawę z siły, magii, oryginalności twojego głosu?
Zasłużyłaś i to jak;
Prawdziwy fenomen! Przez tak długi czas utrzymać się na rynku i osiągnąć status podwójnej platyny za sprzedaż płyty, która pokazuje twoje zupełnie nowe oblicze. Wielki podziw, gratulacje, kochana — czytamy w komentarzach.

Wokół artystki w ostatnim czasie jest spore zamieszanie. Widzowie śledzą autorski show "Doda. Dream Show", przyglądając się temu, jak za kulisami wygląda praca gwiazdy. Wokalistka udzieliła też obszernego wywiadu naszej redakcji. W rozmowie Doda zapowiedziała, że nie będzie pokazywała prywatnego życia w mediach społecznościowych. Przyznała, że działa to destrukcyjnie na jej relacje.

Zobacz także: „Doda. Dream Show”: Doda zdradziła cenę biletów za koncert. W sieci zawrzało

Reklama

To jeszcze nie wszystko. Doda rozpoczyna swoją ostatnią wielką trasę koncertową, która ma być zwieńczeniem jej kariery. Piosenkarka przyznała, że planuje zrobić w Warszawie "mini Las Vegas". Wcześniej razem ze Smolastym wystąpi na PGE Narodowym. Wybieracie się na koncerty?

Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama