Doda w rozmowie z Party.pl skomentowała zainteresowanie jej życiem prywatnym i zdradziła, że podjęła bardzo ważną dla niej decyzję. Okazuje się, że gwiazda nie zamierza więcej pokazywać na Instagramie, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Dlaczego? Doda stawia sprawę jasno. Nawiązała do swojego związku z Dariuszem Pachutem.

Reklama

Doda o zamieszaniu wokół jej życia prywatnego

Doda już od lat jest związana z show-biznesem i zdecydowanie należy do grona największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Teraz fani mogą śledzić, jak artystka przygotowuje się do wielkiej trasy koncertowej, którą relacjonuje w programie "Doda. Dream Show". Również życie prywatne gwiazdy wywołuje ogromne emocje wśród jej fanów. Teraz niestety okazuje się, że Doda podjęła ważną decyzję i nie zamierza dzielić się z internautami swoją prywatnością.

Zdecydowałam się świadomie na odizolowanie całkowicie życia prywatnego z Instagrama. Nie jest to łatwe, zwłaszcza, że ja byłam przyzwyczajona do tego, żeby się dzielić tym z moimi fanami i nie widziałam w tym nic złego, po prostu miałam odruchy normalnej dziewczyny, no ale tak, jak powiedziałam w reality show w ostatnim odcinku, K**wa zapominam, że jestem tą Dodą- powiedziała gwiazda. Ludzie sobie dopowiadają, ale przede wszystkim chyba najgorsze jest to, że wrzucisz dziesięć zdjęć z wakacji tak jak każdy inny, ale każdy inny nie daje całej Polsce mandatu i biletu do tego, że od tej chwili twoje życie już jest własnością tego, kto to zdjęcie obejrzał- dodała.

Doda zdradziła, że internauci oczekują od niej, że co chwilę będzie pokazywała, co właśnie robi.

To jest bardzo męczące, bardzo destrukcyjne też dla relacji więc podjęłam takie decyzje. Mam nadzieję, że będzie to uzdrawiające dla mojej psychiki bo też chciałabym się tak od tego Instagrama i w ogóle social mediów trochę uwolnić- powiedziała nam Doda.

Posłuchajcie, co jeszcze powiedziała nam Doda!

Reklama

Zobacz także: W drugim odcinku "Doda. Dream Show" pojawiła się mama gwiazdy. "Zasnęła. Po prostu to ją wykończyło"

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama