ONS

Baczyńska oskarża Dodę o plagiat

ONS

Jeszcze w piątek zachwycaliśmy się stylizacją Dody na imprezie "Okiem Komara". Gwiazda powróciła na salony po chwilowej przerwie w wielkim stylu. Ubrana w białą kreację z piór wyglądała kobieco i eterycznie. Tradycyjnie, to wystarczyło żeby w internecie pojawiła się lawina rozbieżnych komentarzy. Swój głos zabrała także projektantka Gosia Baczyńska, która na Facebooku ogłosiła, że Doda skopiowała jej kreację, zapewniając że wcześniej mogliśmy oglądać ubrane w nią: finalistkę Top Model i Edytę Górniak w sesji dla magazynu "Viva!".

W swoim oświadczeniu do mediów Baczyńska napisała:

- W mediach pojawiały się zdjęcia pani Doroty Rabczewskiej z imprezy Okiem Komara (maj 2012) podpisane, iż wokalistka była ubrana w suknię Gosi Baczyńskiej. To nieprawda. Sukienka Dody jedynie do złudzenia przypomina suknię projektu Gosi Baczyńskiej. Oryginalną (zaprojektowaną w 2011 roku) nosiła pani Edyta Górniak podczas sesji do magazynu Viva! oraz jedna z finalistek Top Model podczas finału drugiej edycji tego programu.

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Dody na oczernienie ze strony Baczyńskiej. Wczoraj gwiazda na Facebooku wkleiła zdjęcie spektakularnej kreacji Alexandra McQueena, do której dodała komentarz o treści:

Gonia….uuu:)nie ładnie ściągać projekt od aleksandra mcqueena,a potem jeszcze wmawiac,ze to Ciebie kopiują:))))) Apeluje o oświadczenie do łabędzia w stawie!

Poniżej zdjęcia Edyty Górniak ubranej w kreację Baczyńskiej w sesji dla "Vivy!" i przede wszystkim Dody, która identyczną miała na sobie w czwartkowy wieczór. Rzeczywiście jest powód do posądzania o kopiowanie oryginalnego projektu? Ocenę pozostawiamy wam.

Zobacz więcej zdjęć Dody w sukience z białych piór:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03