Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
AKPA
Newsy

Koniec procesu o majtki Dody! Kto wygrał? (18+)

Miała je na sobie czy nie?

Pamiętacie jeszcze "majtkową aferę" między Dodą a "Super Expressem"? Chodziło o to, że według Rabczewskiej tabloid umieścił zdjęcie, na którym komputerowo pozbył się bielizny spod jej sukienki w jakiej pojawiła się na rozdaniu nagród Telekamery 2007. W ubiegłym roku Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że "Super Express" musi przeprosić Dodę i przyznać jej odszkodowanie w postaci 25 tysięcy złotych. Od wyroku odwołał się wydawca gazety.


Wczoraj odbyła się już ostateczna rozprawa. Sąd Okręgowy w Warszawie zdecydował, że ze strony Dody i jej byłej menadżerki, Mai Sablewskiej, padło pomówienie. Sprawę ostatecznie wygrał "SE", ponieważ sąd przyjął, że nie ma dowodów na manipulację zdjęciem, a w obecnym procesie pozwane nie wykazały, by do niej doszło.


Teraz Doda i jej była menedżerka mają na 14 stronie "Super Expressu" zamieścić w ramce o wymiarach 16 cm na 14 cm przeprosiny za naruszenie dóbr osobistych wydawcy tabloidu przez "niezgodne z prawdą oskarżenie o przerobienie zdjęcia". Wyrok jest prawomocny.


Współczujecie?

 
 

 

 
Małgorzata Socha w czarnej sukience na pokazie Łukasza Jemioła
EastNews
Newsy
One pokazały majtki, choć nie chciały! Wpadki polskich gwiazd DUŻO ZDJĘĆ
One pokazały majtki, choć nie chciały! Wpadki polskich gwiazd DUŻO ZDJĘĆ
Dariusz Michalczewski wygrał w sądzie z producentem napojów energetycznych
ONS
Newsy
Michalczewski wygrał z producentem napojów energetycznych. Sportowiec dostanie 22 mln odszkodowania?
Michalczewski wygrał z producentem napojów energetycznych. Sportowiec dostanie 22 mln odszkodowania?

Dariusz Michalczewski wygrał w sądzie z producentem napojów energetycznych. Według informacji polsatsport.pl, Sąd Okręgowy w Krakowie zdecydował, że firma FoodCare z Zabierzowa nie ma prawa używać nazwy "Tiger" na etykietach swoich produktów. Michalczewski domaga się od firmy 22 mln złotych odszkodowania za bezprawnie wykorzystywanie nazwy "Tiger" już po rozwiązaniu umowy ze sportowcem. To bardzo ważny wyrok, kolejny na moją korzyść (...) Sądy są jednomyślne w mojej sprawie i to jest najważniejsze (...) W życiu i biznesie działa się fair i nie łamie zawartych umów - skomentował swoją wygraną Michalczewski. Konflikt pomiędzy Dariuszem Michalczewskim a firmą produkującą napoje energetyczne rozpoczął się kilka lat temu, po tym jak pięściarz rozwiązał umowę z FoodCare. Producent obecnie nie ma już w swojej ofercie napoju o nazwie "Tiger". W ocenie prawników FoodCare Sąd Okręgowy, wydający ten nieprawomocny wyrok, dokonał niewłaściwej interpretacji decyzji Urzędu Patentowego RP w Warszawie z sierpnia 2015 roku, z której wynika pierwszeństwo dla wykorzystania znaków "Black Tiger" oraz "Wild Tiger" na rzecz FoodCare - skomentowali przedstawicie firmy. Przed Dariuszem Michalczewskim kolejna walka. Teraz sportowiec będzie domagał się 22 mln złotych odszkodowania od krakowskiej firmy.   Zobacz także: Internet niczego nie zapomina. Wiedzieliście, że Michalczewski zagrał 20 lat temu w klipie do wielkiego przeboju?   Dariusz Michalczewski wygrał w sądzie. Sportowiec jako jedyny ma prawo używać nazwę "Tiger".

Marcin Dubieniecki na rozpoczęciu roku szkolnego swoich dzieci
paparazzi
Newsy
Marcin Dubieniecki zostaje w areszcie! Chciał wyjść za poręczeniem majątkowym
Marcin Dubieniecki zostaje w areszcie! Chciał wyjść za poręczeniem majątkowym

Marcin Dubieniecki nie będzie mógł wyjść z aresztu aż do 21 listopada 2015. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Krakowie - podał serwis tvn24.pl Marcin Dubieniecki nie wyjdzie na wolność - sąd uwzględnił zażalenie prokuratury Adwokat został zatrzymany 23 sierpnia 2015 pod zarzutami kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia pieniędzy z PFRON i prania brudnych pieniędzy . Trzy dni później sąd rejonowy w Krakowie zdecydował o 3-miesięcznym areszcie. Zastrzegł jednak, że mąż Marty Kaczyńskiej będzie mógł wyjść z aresztu po wpłacie 600 tys. zł poręczenia majątkowego. Z tą decyzją nie zgodziła się jednak prokuratura i złożyła zażalenie.  A sąd okręgowy w środę 23 września to zażalenie uwzględnił. To oznacza, że Marcin Dubieniecki zostanie w areszcie do 21 listopada.   Zobacz także: Marta Kaczyńska nie odwiedza Dubienieckiego w areszcie.   Marcin Dubieniecki aresztowany   Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia ponad 13 mln zł z PFRON i prania brudnych pieniędzy. Podczas przesłuchania - jako jedyny z zatrzymanych - skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień. (http://www.tvn24.pl) rowania zorganizowaną grupą przestępczą, wyłudzenia ponad 13 mln zł z PFRON i prania brudnych pieniędzy. Podczas przesłuchania - jako jedyny z zatrzymanych - skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień. (http://www.tvn24.pl) 26 sierpnia nad ranem krakowski sąd rejonowy zdecydował o aresztowaniu go na trzy miesiące. Zastrzegł jednak, że adwokat może wyjść na wolność po wpłacie 600 tys. zł poręczenia majątkowego. Z tym stanowiskiem nie zgodziła się prokuratura; złożyła zażalenie na tę decyzję i wniosek, by do czasu rozpoznania zażalenia podejrzany pozostał w areszcie. (http://www.tvn24.pl)

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner