Doda skończyła 36 lat
East News

Doda pokazała się w... krótkiej fryzurze! Czy to zmiana na stałe?!

Doda skończyła 36 lat
East News

Doda na swoim InstaStory zamieściła nagrania, na których możemy podziwiać ją w ... krótkiej fryzurze! Wokalistka od lat jest wierna swoim pięknym, długim blond włosom. Czyżby teraz przyszedł czas na zmiany? Zobaczcie jak wygląda piosenkarka w tak krótkiej fryzurze! 

Zobacz także: Justyna Steczkowska rapuje w #hot16challenge i nominuje Dodę oraz Edytę Górniak! "Przekażmy sobie znak pokoju"

Doda pokazała się w krótkich włosach! Czy to zmiana na stałe? 

Doda może pochwalić się naprawdę pięknymi, długimi blond włosami, które stały się jej znakiem rozpoznawczym. Od kilku wokalistka stawia na naturalność - na co dzień się nie maluje, zrezygnowała również z farbowania włosów, o czym informowała jakiś czas temu na swoim Instagramie. 

Od zawsze jestem fanką zdrowego odżywiania i snu. Od kilku lat nie maluję się na co dzień w ogóle. Moja cera totalnie odżyła i gdyby nie moja praca, wyrzuciłabym z domu wszystko, co nie pozwala jej oddychać. Koncerty, eventy, sesje zdjęciowe rządzą się jednak swoimi prawami. Jakiś czas temu postanowiłam też wrócić do swojego naturalnego blondu i nie męczyć włosów chemią - pisała wówczas Doda na Instagramie.

Czy teraz jednak wokalistka zdecydowała się na zmianę w swoim wyglądzie? Na Instastory Dody pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć ją w bardzo krótkich blond włosach! Piosenkarka nawet w tak krótkiej fryzurze wygląda zjawiskowo - naturalnie i bardzo dziewczęco. Zobaczcie sami! 

Instagram

Wygląda jednak na to, że to tylko peruka, ponieważ w kolejnych relacjach na InstaStory Dody widzimy już piosenkarkę w swoich długich włosach. A wy jak myślicie - Doda powinna rozważyć skrócenie fryzury? Naszym zdaniem w każdej długości wyglądałaby bosko - jak zawsze! 

Instagram

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33