W ostatnich tygodniach Doda nie znika z nagłówków największych serwisów. Premiera jej własnego programu była szeroko komentowana od dawna, a po emisji pierwszego odcinka dyskusji pojawiło się jeszcze więcej. Teraz wokalistka pokazała się z usztywniaczem na ręce i przekazała, co się stało.

Reklama

Doda ma problemy ze zdrowiem

Ostatnie miesiące to istny rollercoaster w życiu Doroty Rabczewskiej, która skupia się głównie na promocji swojego programu "Doda. Dream Show" i przygotowaniach do trasy koncertowej. Kosztuje ją to wiele wyrzeczeń tym bardziej, że w tym całym natłoku obowiązków stara się pozostać w stałym kontakcie z fanami.

Tym razem jednak zwróciła się do nich z przykrą informacją. Doda pokazała się na InstaStory z usztywniaczem na dłoni. Jak się okazało, ma problem z nadgarstkiem, a wszystko przez ciągłe korzystanie z telefonu.

Mam problem z nadgarstkiem, właśnie od piep***nego telefonu - przekazała wyraźnie zirytowana.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Fani mają żal do Dody. Jest stanowcza reakcja artystki: "Pora zmienić idola"

Reklama

W trosce o własne zdrowie zdecydowała, że zmieni swoje nawyki i mniej będzie skupiać się na przeglądaniu smartfona. Taki krok z pewnością nie jest dla niej łatwy, zważywszy na jej program.

Zobacz także

Zmieniam wszystkie swoje nawyki, jeżeli chodzi o social media, Instagram i obecność w internecie w telefonie. Nawet nie ze względu na zdrowie w głowie, tylko też ze względu na nadgarstek

Instagram @dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama