Doda nagroda Wprost
Mat. prasowe
TYLKO U NAS

Doda odebrała nagrodę za słynny koncert "Artyści przeciw nienawiści". Wiemy, co z kolejną częścią!

Doda nagroda Wprost
Mat. prasowe

Doda została laureatką nagrody „Orzeł” tygodnika Wprost. Gwiazda zwyciężyła w kategorii Osobowość za walkę z hejtem. Wokalistka po wstrząsającym zabójstwie prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizowała koncert „Artyści Przeciw Nienawiści”. Na to wielkie wydarzenie zaprosiła wszystkie gwiazdy. Na scenie pojawiła się ponad 100 artystów, którzy zaśpiewali dla 10 tysięcy widzów.

To było wielkie wydarzenie nie tylko muzyczne! Artystka zapowiada, że wkrótce ruszy fundacja artystów, która będzie organizowała kolejne koncerty #artyściprzeciwnienawiści. Tylko dla Party.pl Doda zdradziła szczegóły tego przedsięwzięcia!

Będą kolejne koncerty pod hasłem "Artyści Przeciw Nienawiści"?

Dorota Rabczewska-Stępień jest inicjatorką pierwszego koncertu "Artyści Przeciw Nienawiści", jednak gwiazda nie ma zamiaru na tym poprzestać i już planuje, jak będą wyglądały kolejne tego typu koncerty. Hejt i mowa nienawiści stały się już tak powszechne w naszej codzienności, że każda inicjatywa, która namawia do wzajemnego szacunku jest ważna. Wie o tym Doda, dlatego nie zamierza porzucać projektu  #artyściprzeciwnienawiści, ale wprost przeciwnie, chce go rozbudować!

Teraz pracujemy nad tym, aby fundacja ruszyła bardzo prężnie, bo to pomoże w organizowaniu koncertu. W tym miesiącu będziemy wybierać miejsce, gdzie będzie się odbywał kolejny koncert. Jest zaplanowany na zimę przyszłego roku, tak jak ostatnio. Uznaliśmy, że będzie to najlepsza decyzja, bo latem wszyscy artyści są zajęci i mają swoje trasy koncertowe.

Wiemy, że Ci artyści, którzy nie mogli poprzednio wystąpić ze względu na swoje zaplanowane koncerty, chcieliby wystąpić tym razem.

Fundacja niebawem ruszy i mamy nadzieję, że kolejny koncert będzie tak dużym i ważnym wydarzeniem, jak pierwsza edycja!

Doda nagroda Wprost za koncert
Mat. prasowe

Doda nagroda Wprost
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04