Doda o pogrzebie babci Doda, babcia Dody Doda z torebką z Zary Doda, Emil Stępień
Doda o pogrzebie babci
EastNews
1/4
Doda o pogrzebie babci
EastNews

 

Doda w rozmowie z gala.pl wspominała ukochaną babcię, która odeszła w czerwcu tego roku. Artystka bardzo przeżyła jej śmierć - była z nią mocno związana, wspierały się i rozumiały bez słów. Na jakiś czas gwiazda zawiesiła koncerty, gdyż nie była w stanie stanąć na scenie. Bardzo trudnym przeżyciem dla Dody był pogrzeb babci. Miała obawy, że tą wyjątkową, rodzinną ceremonię zepsuje obecność paparazzi. Na szczęście stało się inaczej. W najnowszym wywiadzie Doda dziękuję fotoreporterom za ich zachowanie. 


Czego bała się najbardziej? Zobaczcie, co artystka powiedziała w rozmowie z serwisem gala.pl.

 

Zobacz: Tak Doda uczciła pamięć po swojej babci. Piękny gest! Aż trudno powstrzymać łzy...

 

2/4
Doda, babcia Dody
Instagram

 

Doda po śmierci babci pisała: 

W wieku 91 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z 3 było, żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas ❤️ 

 

3/4
Doda z torebką z Zary
East News

 

Na pogrzebie babci Dody na szczęście nie pojawiły się paparazzi, za co artystka jest wdzięczna:

[...] Wracając do babci. Nie wiem czy to było chcący, czy niechcący, ale bardzo chciałabym podziękować fotoreporterom, którzy nie zjawili się na pogrzebie. Byłam pewna i bardzo się martwiłam, że pojawią się tam, bo jednak wydawało mi się, że nie przepuszczą zdjęć płaczącej Dody, zrozpaczonej nad trumną. I bardzo się bałam, nie chciałam zepsuć rodzinie tak ważnej chwili ostatniego pożegnania z ukochaną osobą. Jakie było zaskoczenie, że nie zobaczyłam tam nikogo. Nie wydaje mi się, że to był przypadek, bo nie wierzę w przypadki - mówi Doda w rozmowie z gala.pl. 

 

Zobacz: Doda popłakała się przed naszą kamerą, kiedy opowiadała o ślubie!

 

4/4
Doda, Emil Stępień
Instagram

 

Doda jest pozytywnie zaskoczona:

Może to był ludzki odruch, jeśli tak, to może jestem naiwna, że w to wierzę, i że teraz dziękuje, ale bardzo chciałam podziękować, bo nigdy nie miałam tak ludzkiego odruchu w show biznesie - mówiła wzruszona piosenkarka. 

Więcej na temat Doda